Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. te hiszpańskie są super (choc nie wiadomo jak bedzie to z bliska wygladac) A nie podoba mi sie wygląd tych z pierwszego postu
  2. ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4:
  3. no ja robie hamulce od 3.0 tdi. 320 (321)mm są w sam raz. Zaciski można dostac w fajnej cenie tylko trzeba szukac i czekac na okazje. Przy wymianie trzeba pamiętac że tarcza 321 od nowej a6 nie pasuje bo ma inna wysokośc. Pozdrawiam serdecznie
  4. nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori
  5. ja mam na zime ori 16 alu i teraz zakładam na przód hamulce 320mm. Jesli chcesz kupowac na zime 16 to zwróc uwage na ET bo nie na każde koło podejdzie... Ja bym jednak zrobił co innego. 17 zostaw sobie na zime a 18 wsadz na lato. tomeks32 nie mieszaj bo na zaciski 3.0 tdi ma tarcze 320mm i na to nie wchodzi stalowa 16. 2.5 tdi ma 312 i na to wjedzie... Pozdrawiam serdecznie
  6. jeśli chodzi o Polskie menu w Krk to zadzwoń sobie 501 963 597. Tylko wiesz ze to nie jest ori...?? Może poczekaj aż Audi wypuści polski język... Może sie doczekasz. Jeśli chcesz byc bardziej papieski od papieża... Pozdrawiam serdecznie :>
  7. wydaje mi się że podpięcie jakiegokolwiek nie ori radia pod ori bluetooth moze byc klopotem...
  8. Wiem wiem. Nie chodzi mi tutaj akurat o spasowanie i jakośc bo to jest na najwyższym poziomie. Chodzi mi tu bardziej o estetyke. Mnie się to poprostu w ogóle nie podoba. :)
  9. hmmm tutaj jest coś o zmianie softu: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.270.html Najlepiej w tamtym temacie pytać po uprzednim przeczytaniu całego wątku. Pozdrawiam
  10. mnie się to w ogóle nie podoba... Nie róbice z B7 Corrado albo Calibry... Dla mnie do takiego pakietu przydałaby się jeszcze wielka naklejka "PIONEER" na tylką szybe... Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam
  11. było już gdzieś o zmianach softu w RNS-E :szukaj:
  12. hmmm... ale wtedy by chyba abs też nie działał... :mysli:
  13. ale naspamowaliście...
  14. hmmm no to widze że miałem duuuużo szczęscia dostając za to tyle.
  15. mnie w PZU coś takiego: wycenili na 6500zł więc nie narzekam :> :> :>
  16. ale chodzi chyba o tylny airbag...
  17. widze że wieczorek był owocny pod względem ilości wypowiedzi. Ja własnie wróciłem z obiadku w Szafranowym Dworze w Czeladzi, polecam bardzo dobre jedzonko i czynne 24h. Polecam też Karczme BIDA w Olkuszu. Tam żureczek pierwsza klasa. A teraz spadam kimać...
  18. a czytałes 1 post w dziale sprzedam... zasady czy jakos tak...??
  19. tak ale tam jest to calkiem inaczej rozwiazane. Skreca xenon a nie zapala sie na dole halogenik
  20. hmm... a tak z ciekawosci jak nalicza teraz posty? nie wszedzie? jakos nie zwróciłem na to uwagi
  21. siemian odpowiedział(a) na mazi_ temat w Audi A4 B5
    w 2.0 tdi BLB wymiana rozrządu jest podana co 60 tys. km więc to też jest zależne od silnika
  22. hmmm... pomocne to może i jest ale wygląda moim zdaniem prześmiesznie i beznadziejnie... Zresztą szczerze mówiąc nie wiem czy takie doświetlanie halogenami coś w ogóle daje. Raz jechałem fiatem z taką funkcją i mnie to poprostu rozpraszało, a dużej poprawy świecenia nie widziałem. Wydaje mi się że jak są dobre światła to doświetlanie zakrętów nie jest potrzebne. BTW. Ciekawe co mówią przepisy na temat doświetlania zakrętów, bądz co bądz dzieje sięto za pomocą świateł przeciwmgielnych a ich używanie podczas dobrej przejrzystości powietrza jest zabronione
  23. łohohoho... Cuber gratuluje ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.