Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
te hiszpańskie są super (choc nie wiadomo jak bedzie to z bliska wygladac) A nie podoba mi sie wygląd tych z pierwszego postu
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
ale chyba bez tego badziewia na reflektorach... :confused4:
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
no ja robie hamulce od 3.0 tdi. 320 (321)mm są w sam raz. Zaciski można dostac w fajnej cenie tylko trzeba szukac i czekac na okazje. Przy wymianie trzeba pamiętac że tarcza 321 od nowej a6 nie pasuje bo ma inna wysokośc. Pozdrawiam serdecznie
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
ja mam na zime ori 16 alu i teraz zakładam na przód hamulce 320mm. Jesli chcesz kupowac na zime 16 to zwróc uwage na ET bo nie na każde koło podejdzie... Ja bym jednak zrobił co innego. 17 zostaw sobie na zime a 18 wsadz na lato. tomeks32 nie mieszaj bo na zaciski 3.0 tdi ma tarcze 320mm i na to nie wchodzi stalowa 16. 2.5 tdi ma 312 i na to wjedzie... Pozdrawiam serdecznie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jeśli chodzi o Polskie menu w Krk to zadzwoń sobie 501 963 597. Tylko wiesz ze to nie jest ori...?? Może poczekaj aż Audi wypuści polski język... Może sie doczekasz. Jeśli chcesz byc bardziej papieski od papieża... Pozdrawiam serdecznie :>
-
[ALL B6] Wymiana radia z oryginalnego na Alpine
wydaje mi się że podpięcie jakiegokolwiek nie ori radia pod ori bluetooth moze byc klopotem...
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
Wiem wiem. Nie chodzi mi tutaj akurat o spasowanie i jakośc bo to jest na najwyższym poziomie. Chodzi mi tu bardziej o estetyke. Mnie się to poprostu w ogóle nie podoba. :)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poko poko :decayed:
-
Co daje zmiana softu w RNS-E z 0550 na 0600 ?
hmmm tutaj jest coś o zmianie softu: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.270.html Najlepiej w tamtym temacie pytać po uprzednim przeczytaniu całego wątku. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
mnie się to w ogóle nie podoba... Nie róbice z B7 Corrado albo Calibry... Dla mnie do takiego pakietu przydałaby się jeszcze wielka naklejka "PIONEER" na tylką szybe... Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witaj :hi:
-
Co daje zmiana softu w RNS-E z 0550 na 0600 ?
było już gdzieś o zmianach softu w RNS-E :szukaj:
-
[B6 AWX] Problem z ESP
hmmm... ale wtedy by chyba abs też nie działał... :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale naspamowaliście...
-
[B6 AWX] Za mała wycena
hmmm no to widze że miałem duuuużo szczęscia dostając za to tyle.
-
[B6 AWX] Za mała wycena
mnie w PZU coś takiego: wycenili na 6500zł więc nie narzekam :> :> :>
-
[ALL B6] Wyłączenie AIRBAG
ale chodzi chyba o tylny airbag...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze że wieczorek był owocny pod względem ilości wypowiedzi. Ja własnie wróciłem z obiadku w Szafranowym Dworze w Czeladzi, polecam bardzo dobre jedzonko i czynne 24h. Polecam też Karczme BIDA w Olkuszu. Tam żureczek pierwsza klasa. A teraz spadam kimać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czytałes 1 post w dziale sprzedam... zasady czy jakos tak...??
-
[ALL B6] Doświetlanie zakrętów
tak ale tam jest to calkiem inaczej rozwiazane. Skreca xenon a nie zapala sie na dole halogenik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm... a tak z ciekawosci jak nalicza teraz posty? nie wszedzie? jakos nie zwróciłem na to uwagi
-
[B6 AVB] Serwis po 15000km
w 2.0 tdi BLB wymiana rozrządu jest podana co 60 tys. km więc to też jest zależne od silnika
-
[ALL B6] Doświetlanie zakrętów
hmmm... pomocne to może i jest ale wygląda moim zdaniem prześmiesznie i beznadziejnie... Zresztą szczerze mówiąc nie wiem czy takie doświetlanie halogenami coś w ogóle daje. Raz jechałem fiatem z taką funkcją i mnie to poprostu rozpraszało, a dużej poprawy świecenia nie widziałem. Wydaje mi się że jak są dobre światła to doświetlanie zakrętów nie jest potrzebne. BTW. Ciekawe co mówią przepisy na temat doświetlania zakrętów, bądz co bądz dzieje sięto za pomocą świateł przeciwmgielnych a ich używanie podczas dobrej przejrzystości powietrza jest zabronione
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łohohoho... Cuber gratuluje ;]