Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Tłoki dały buzi zaworom.... :polew: :polew: Musashi napisałeś to tak że aż człowiekowi wydaje się że to coś przyjemnego... BTW Od razu przyponima mi się dowcip kto to jest dyplomata... ...to ktoś taki kto potrafi tak powiedzieć spier****j żeby druga osoba cieszyła się z nadchodzącej wycieczki :>
  2. hmmm... nie wiem ale jeśli by nie działał i chciałbyś sięgo pozbyć-sprzedać to daj znać na pw. :> :> :>
  3. Mam rns-e to wiem. Chodziło mi o to gdzie teraz kzgorski ma moduł od navi, bo napisał że ma navi w licznikach. pozdrawiam
  4. turdzi wydaje mi się że to nie będzie to jeśli nie spadło ciśnienie oleju... poczekamy zobaczymy...
  5. ta kiera jest z a4 więc powinno wszystko pasować. rozumiem że reszte częsci masz: 1. jeśli nie masz tempomatu to moduł pod kierownice (jeśli masz tempomat to go nie potrzebujesz bo obsłuży mufu) 2. taśma z 12 pinowym złączem (jeśli masz 6-pinowe) 3. kabelek do poduchy z wtyczką do multifunkcji. pozdrawiam
  6. Ja bym próbował się jakoś dogadać z salonem... jest to w końcu jakaś wada ukryta...jakiś rabat na oponki?? :mysli:
  7. też się temu dziwiłem i uważam że nie jest to zbyt mądre bo suche powietrze szybciej odparowuje szyby... Tak myśle czy są jakieś przeciwskazania żeby kompresor nie działał poniżej ten temperatury... :mysli: Chyba nie bo w większości aut działa... BTW da się to jakoś przeVAGować żeby działało poniżej 5 st.?
  8. do kostek potrzeba adapter (lub można przelutować). Antena powinna pasować, tylko jest jeszcze pytanie gdzie w cabrio jest cały system navi (gdzie wkładasz płyte z mapami) bo jeśli w bagażniku to musisz sam zadecydować czy lepiej ciągnąc kabel z bagażnika czy dołożyć inną antene gps. pozdrawiam
  9. 2005r czyli B7 a nie B8. Jakby miał się zatrzeć to chyba by się zaświeciło ciśnienie oleju... :mysli:
  10. nio własnie i to jest największy kłopot... też kiedyś sobie myślałem że brak podłokietnika to żaden kłopot bo sobie dokupie... ceny są niestety zabójcze jak za taki kawałek plastiku... :kwasny: a co do montażu to jest to bardzo proste
  11. najprawdopodobniej nie będzie pasować, bo w przypadku 4 ramiennej z a3 nie pasuje. Uważaj bo ja się tak naciąłem i miałem jedną kierownice na pamiątke (już ją sprzedałem) Chodzi o to że jest inne mocowanie poduchy. W a3 koło śrub którymi się przykręca poduche są 2 metalowe bolce a w a4 nie ma. Nie założysz poduchy z a4 na kiere od a3. Pozdrawiam[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:24_________________________________________________Kiera z a3 (te 2 srebrne bolce) kiera z a4
  12. 8E0919895B to sterownik dla dynamic systemu nawigacji RNS-D... tyle z ETKI. Tuner do tego modelu ma numer 4D0 919 146 B lub BX i powinien sie znajdować w skrytce w bagażniku po lewej stronie u góry. pozdrawiam[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:05_________________________________________________
  13. Kerczi to napewno robił. Zresztą w serwisie jak domontowujesz podłokietnik to też robią dziure a nie wymieniają tunelu (nawet w ETCE jest napisane że do samodzielnego montazu). Jest to bardzo łatwe bo podłokietnik i tak ma maskowanie wiec nie ma śladu po rezaniu. A jeśli posiadacze B5 jesteście tacy mądrzy to znajdzcie mi podłokietnik do b6/b7 w przyzwoitej cenie do tego jeszcze z tunelem... Praktycznie niemożliwe... Pozdrawiam serdecznie :>
  14. kurcze człowiek nie śledzi tematu przez 2 dni i czuje się jakby wszedł na forum akwariowe
  15. jak dla mnie za duże zagłówki. Mnie się nie podoba... :kwasny:
  16. czytaj forum Czytamy czytamy No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :polew: :polew: :polew:
  17. no co... dobry zawodnik[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:18_________________________________________________ogólnie temat mi się bardzo podoba. Brawo Pablo
  18. http://www.joemonster.org/art/10654/Miejsce_w_ktorym_wyladowalo_UFO :shocked: :shocked: :shocked:
  19. czyli widze że wszędzie znają się tak samo... :confused4:
  20. w polskim ASO Ci takie rzeczy mówią Turdzi? Mnie u Bełtowskiego kierownik serwisu próbował wmówić że s4 b7 ma tarcze 312 i że większych w b7 nie było montowanych... Z 20 minut się z nim kłuciłem ale nie odpuścił... mocny zawodnik :polew:
  21. Maciek nie narzekaj bo twoje autko w porównaniu do mojego chodzi gładko jak pupcia niemowlęcia :> :>
  22. Czyli różnica jest w zwrotnicy tak? Do a4 trzeba kupić tarcze z a4 3.0 tdi a nie a6 3.0 tdi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.