Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
Tłoki dały buzi zaworom.... :polew: :polew: Musashi napisałeś to tak że aż człowiekowi wydaje się że to coś przyjemnego... BTW Od razu przyponima mi się dowcip kto to jest dyplomata... ...to ktoś taki kto potrafi tak powiedzieć spier****j żeby druga osoba cieszyła się z nadchodzącej wycieczki :>
-
[ALL B6] Wymiana radia z oryginalnego na Alpine
hmmm... nie wiem ale jeśli by nie działał i chciałbyś sięgo pozbyć-sprzedać to daj znać na pw. :> :> :>
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
Mam rns-e to wiem. Chodziło mi o to gdzie teraz kzgorski ma moduł od navi, bo napisał że ma navi w licznikach. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
turdzi wydaje mi się że to nie będzie to jeśli nie spadło ciśnienie oleju... poczekamy zobaczymy...
-
[B6 BFB] Zniekształcone DUNLOP SP SPORT MAXX 235/45/17 co robić???
też racja... :confused4:
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
ta kiera jest z a4 więc powinno wszystko pasować. rozumiem że reszte częsci masz: 1. jeśli nie masz tempomatu to moduł pod kierownice (jeśli masz tempomat to go nie potrzebujesz bo obsłuży mufu) 2. taśma z 12 pinowym złączem (jeśli masz 6-pinowe) 3. kabelek do poduchy z wtyczką do multifunkcji. pozdrawiam
-
[B6 BFB] Zniekształcone DUNLOP SP SPORT MAXX 235/45/17 co robić???
Ja bym próbował się jakoś dogadać z salonem... jest to w końcu jakaś wada ukryta...jakiś rabat na oponki?? :mysli:
-
[B6 AWX] Czy w zimę pracuje kompresor klimatyzacji ?
też się temu dziwiłem i uważam że nie jest to zbyt mądre bo suche powietrze szybciej odparowuje szyby... Tak myśle czy są jakieś przeciwskazania żeby kompresor nie działał poniżej ten temperatury... :mysli: Chyba nie bo w większości aut działa... BTW da się to jakoś przeVAGować żeby działało poniżej 5 st.?
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
do kostek potrzeba adapter (lub można przelutować). Antena powinna pasować, tylko jest jeszcze pytanie gdzie w cabrio jest cały system navi (gdzie wkładasz płyte z mapami) bo jeśli w bagażniku to musisz sam zadecydować czy lepiej ciągnąc kabel z bagażnika czy dołożyć inną antene gps. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
2005r czyli B7 a nie B8. Jakby miał się zatrzeć to chyba by się zaświeciło ciśnienie oleju... :mysli:
-
[ALL B6] podłokietnik na zwykłym tunelu...
nio własnie i to jest największy kłopot... też kiedyś sobie myślałem że brak podłokietnika to żaden kłopot bo sobie dokupie... ceny są niestety zabójcze jak za taki kawałek plastiku... :kwasny: a co do montażu to jest to bardzo proste
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
najprawdopodobniej nie będzie pasować, bo w przypadku 4 ramiennej z a3 nie pasuje. Uważaj bo ja się tak naciąłem i miałem jedną kierownice na pamiątke (już ją sprzedałem) Chodzi o to że jest inne mocowanie poduchy. W a3 koło śrub którymi się przykręca poduche są 2 metalowe bolce a w a4 nie ma. Nie założysz poduchy z a4 na kiere od a3. Pozdrawiam[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:24_________________________________________________Kiera z a3 (te 2 srebrne bolce) kiera z a4
-
[B6 BFC] RNS Navigation Plus
8E0919895B to sterownik dla dynamic systemu nawigacji RNS-D... tyle z ETKI. Tuner do tego modelu ma numer 4D0 919 146 B lub BX i powinien sie znajdować w skrytce w bagażniku po lewej stronie u góry. pozdrawiam[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:05_________________________________________________
-
[ALL B6] podłokietnik na zwykłym tunelu...
Kerczi to napewno robił. Zresztą w serwisie jak domontowujesz podłokietnik to też robią dziure a nie wymieniają tunelu (nawet w ETCE jest napisane że do samodzielnego montazu). Jest to bardzo łatwe bo podłokietnik i tak ma maskowanie wiec nie ma śladu po rezaniu. A jeśli posiadacze B5 jesteście tacy mądrzy to znajdzcie mi podłokietnik do b6/b7 w przyzwoitej cenie do tego jeszcze z tunelem... Praktycznie niemożliwe... Pozdrawiam serdecznie :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze człowiek nie śledzi tematu przez 2 dni i czuje się jakby wszedł na forum akwariowe
-
[ALL B7] LCD w zagłówkach
jak dla mnie za duże zagłówki. Mnie się nie podoba... :kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre, dobre :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytaj forum Czytamy czytamy No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :polew: :polew: :polew:
-
Złapany na gorącym uczynku.
no co... dobry zawodnik[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:18_________________________________________________ogólnie temat mi się bardzo podoba. Brawo Pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/10654/Miejsce_w_ktorym_wyladowalo_UFO :shocked: :shocked: :shocked:
-
[B7 BLB] Czy BLB ma taki sam blok silnika jak późniejsze 2.0 140KM na jednym wałku ?
czyli widze że wszędzie znają się tak samo... :confused4:
-
[B7 BLB] Czy BLB ma taki sam blok silnika jak późniejsze 2.0 140KM na jednym wałku ?
w polskim ASO Ci takie rzeczy mówią Turdzi? Mnie u Bełtowskiego kierownik serwisu próbował wmówić że s4 b7 ma tarcze 312 i że większych w b7 nie było montowanych... Z 20 minut się z nim kłuciłem ale nie odpuścił... mocny zawodnik :polew:
-
[B7 BLB] Dwukrotnie wymieniane pompowtryskiwacze (historia auta)
Maciek nie narzekaj bo twoje autko w porównaniu do mojego chodzi gładko jak pupcia niemowlęcia :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Czyli różnica jest w zwrotnicy tak? Do a4 trzeba kupić tarcze z a4 3.0 tdi a nie a6 3.0 tdi?