Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. siemian odpowiedział(a) na zaden temat w Audi A4 B6/B7
    te przebiegi tych aut wynikają też z tego że w DE nikt nie kupi diesla robiąc 30kkm rocznie bo mu sie to poprostu może nie opłacić. Diesele są droższe w serwisowaniu, mają droższe częsci eksploatacyjne i niestety póki co są bardziej usterkowe. Na plus jest moc i spalanie.
  2. siemian odpowiedział(a) na earnest temat w Audi A4 B6/B7
    te przebiegi tych aut wynikają też z tego że w DE nikt nie kupi diesla robiąc 30kkm rocznie bo mu sie to poprostu może nie opłacić. Diesele są droższe w serwisowaniu, mają droższe częsci eksploatacyjne i niestety póki co są bardziej usterkowe. Na plus jest moc i spalanie.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 20:42_________________________________________________sorki nie ten temat :>
  3. Chuck Norris ma licznik wyrezany przez CTVa :> Teraz razem pracują nad zmodyfikowaniem podłokietnika aby posiadał funkcje mikrofalówki i kostkarki do lodu. Podobno pomaga im nijaki MacGyver
  4. no widze że dzis znowu ruch w interesie...
  5. tu przynajmniej tak szybko nie topnieje ;]
  6. pozdrowienia z bielska. tutaj jest śnieg :> :> :> :> :> :>
  7. jaki śnieg....? ja sie własnie obudziłem i za oknem nic nie ma...
  8. przecież można wymienić sam przedni panel. Wtedy nic nie trzeba VAGować...
  9. hmmm... chyba cos w tym jest bo u mnie tez cos takiego zauwazyłem...
  10. siemian odpowiedział(a) na zaden temat w Audi A4 B6/B7
    No nie przesadzajcie 50k km rocznie to nie jest jakiś gigantyczny przebieg. Ja jeżdząc praktycznie po Krakowie i co drugi tydzien do bielska (100km) nastukałem przez 4 miesiące 20k km.
  11. kurcze od pewnego czasu obserwuje niepokojący trend na tym forum. Wszyscy piszą o wadach silnika BLB i się wzajemnie "nakręcają". Za chwile zacznie występować tu zbiorowa panika i histeria... Sprawy niezawodności silnika 2.0 tdi były juz omawiane nieraz na tym forum. Wysztarczy wcisnąc przycisk szukaj, a nie zakładać nowych tematów i przykładać się do zbiorowej paniki. Panowie każde auto ma jakieś wady a każdy przypadek i egzemplaz jest inny. Pozdrawiam
  12. szczerze mówiąc wątpie żeby to coś dało. Po pierwsze nikt Cie nie zmuszał do zakupu akurat tego auta, po drugie to normalne że w trakcie produkcji modyfikuje się (udoskonala) pewne słabe elementy.
  13. już nie ma.. wczoraj poszło w świat.. :> :> :>
  14. dobranoc wszystkim. juz pora spać...
  15. sarenka normalnie.... :shocked:
  16. http://www.joemonster.org/filmy/4386/TVP-Kultura-WTF
  17. no wlasnie tez mialem pisac ze jakis malutki ruch tu dzisiaj jest...[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 00:16_________________________________________________Co zrobić jak chcą wam odholować auto... http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=8657
  18. wysle Ci wieczorem jak wroce do domu. Pzdr Trzymam Cie za słowo [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 21:52_________________________________________________apropos dowcipów.. wiecie dlaczego kierowcy alfy romeo nie pozdrawiaja się na drodze... ... bo rano widzieli się w serwisie :> :> :> :> Chociaż jak czytam o silnikach 2.0 tdi blb... to mam nadzieje że nie będą tak kiedyś pisać o nas
  19. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  20. dzieńdoberek wszystkim
  21. karaluchy do poduchy.. :>
  22. próbowałem róznych środków. Wikeszość tylko nabłyszcza kokpit. Zdecydowanie polecam Aktywną piankę czyszczącą R560 firmy Forch. Co najważniejsze ta pianka naprawde czyści. Używam jej też do skórzanych foteli i szyb. Nie nabłyszcza. Poleciłem ją juz wielu znajomym i wszyscy jej teraz używają. pozdrawiam
  23. Z tego co patrzyłem w ETCE to powinny odydwa pasować. Ten pierwszy był montowany w a4 (b6 b7), a6 i a8 a drugi w a4 B6. Pozdrawiam
  24. a czy ktos takie schematy posiada?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.