Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BPW] Drgania silnika
te przebiegi tych aut wynikają też z tego że w DE nikt nie kupi diesla robiąc 30kkm rocznie bo mu sie to poprostu może nie opłacić. Diesele są droższe w serwisowaniu, mają droższe częsci eksploatacyjne i niestety póki co są bardziej usterkowe. Na plus jest moc i spalanie.
-
[ALL B7] Trzęsie
te przebiegi tych aut wynikają też z tego że w DE nikt nie kupi diesla robiąc 30kkm rocznie bo mu sie to poprostu może nie opłacić. Diesele są droższe w serwisowaniu, mają droższe częsci eksploatacyjne i niestety póki co są bardziej usterkowe. Na plus jest moc i spalanie.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 20:42_________________________________________________sorki nie ten temat :>
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
Chuck Norris ma licznik wyrezany przez CTVa :> Teraz razem pracują nad zmodyfikowaniem podłokietnika aby posiadał funkcje mikrofalówki i kostkarki do lodu. Podobno pomaga im nijaki MacGyver
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no widze że dzis znowu ruch w interesie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu przynajmniej tak szybko nie topnieje ;]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozdrowienia z bielska. tutaj jest śnieg :> :> :> :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki śnieg....? ja sie własnie obudziłem i za oknem nic nie ma...
-
[ALL B6] Wytarte przyciski
przecież można wymienić sam przedni panel. Wtedy nic nie trzeba VAGować...
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
hmmm... chyba cos w tym jest bo u mnie tez cos takiego zauwazyłem...
-
[B7 BPW] Drgania silnika
No nie przesadzajcie 50k km rocznie to nie jest jakiś gigantyczny przebieg. Ja jeżdząc praktycznie po Krakowie i co drugi tydzien do bielska (100km) nastukałem przez 4 miesiące 20k km.
-
[B7 BLB] Najczęstsze usterki 2,0 TDI
kurcze od pewnego czasu obserwuje niepokojący trend na tym forum. Wszyscy piszą o wadach silnika BLB i się wzajemnie "nakręcają". Za chwile zacznie występować tu zbiorowa panika i histeria... Sprawy niezawodności silnika 2.0 tdi były juz omawiane nieraz na tym forum. Wysztarczy wcisnąc przycisk szukaj, a nie zakładać nowych tematów i przykładać się do zbiorowej paniki. Panowie każde auto ma jakieś wady a każdy przypadek i egzemplaz jest inny. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
szczerze mówiąc wątpie żeby to coś dało. Po pierwsze nikt Cie nie zmuszał do zakupu akurat tego auta, po drugie to normalne że w trakcie produkcji modyfikuje się (udoskonala) pewne słabe elementy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie śpie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już nie ma.. wczoraj poszło w świat.. :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc wszystkim. juz pora spać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sarenka normalnie.... :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/4386/TVP-Kultura-WTF
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie tez mialem pisac ze jakis malutki ruch tu dzisiaj jest...[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 00:16_________________________________________________Co zrobić jak chcą wam odholować auto... http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=8657
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wysle Ci wieczorem jak wroce do domu. Pzdr Trzymam Cie za słowo [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 21:52_________________________________________________apropos dowcipów.. wiecie dlaczego kierowcy alfy romeo nie pozdrawiaja się na drodze... ... bo rano widzieli się w serwisie :> :> :> :> Chociaż jak czytam o silnikach 2.0 tdi blb... to mam nadzieje że nie będą tak kiedyś pisać o nas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieńdoberek wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
karaluchy do poduchy.. :>
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
próbowałem róznych środków. Wikeszość tylko nabłyszcza kokpit. Zdecydowanie polecam Aktywną piankę czyszczącą R560 firmy Forch. Co najważniejsze ta pianka naprawde czyści. Używam jej też do skórzanych foteli i szyb. Nie nabłyszcza. Poleciłem ją juz wielu znajomym i wszyscy jej teraz używają. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Włącznik Tempomatu
Z tego co patrzyłem w ETCE to powinny odydwa pasować. Ten pierwszy był montowany w a4 (b6 b7), a6 i a8 a drugi w a4 B6. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana panelu climatronika na panel z B6
a czy ktos takie schematy posiada?