Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Niestety dzisiaj przydarzyło małe uppsss. Słup stanął na drodze mojego poślizgu.. zabrakło quattro
  2. Jakie mam ET w felunku zimowym szczerze mówiąc nie wiem. Jutro to sprawdze. To są oryginalne 16''. Na takich wyszedł z fabryki
  3. hmmm... szczerze mówiąc nie pamiętam. Musze sprawdzic, ale przy pelnym skrecie minimalnie ocierają. pozdrawiam
  4. A jakie Ty masz Flyer auto? Bo w opisie jest s4 a s4 mialo z tego co wiem hamulce 345. pozdrawiam
  5. co do dystansu to nie jestem przekonany. ale zawias chce zmienić. pozdrawiam
  6. W sumie Cuber masz racje. Będzie najłatwiej. możemy też porównać zwrotnice. Aż się dziwie że sam na to nie wpadłem :> w Krk bede po nowym roku Pozdrawiam
  7. też sie kiedyś nad tym zastanawiałem. 312 wydaje mi się że są w 2.0 tdi 170ps. Zastanawia mnie to czy 3.0 tdi wychodzily seryjnie na 17''. Może niech ktoś sie wypowie kto ma 3.0 tdi czy wie czy wchodza 16''.
  8. no własnie szczerze mówiąc też mi sie tak wydawało... :confused4:
  9. wiekszego czy co a tak powaznie to super :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  10. zgadzam się z przedmówcą w 100%. Uważam że nie ma się co kopać z koniem :> Od początku wydawała mi się ta "akcja" niepotrzebnym zamieszaniem i objawem paniki. Zamiast pisać że boicie się że silnik się rozleci, niech odezwą się Ci u których ta usterka rzeczywiście wystąpiła... Jest pare BLBków na forum a jakoś nie przypominam sobie żeby sie komuś to urwało.
  11. Wesołych Świąt wszystkim życze :> :> :> :>
  12. Czyli najlepiej dorwac zwrotnice tarcze jarzma i zaciski z 3.0 tdi? Czy jestes pewien ze tam tarcze sa 315 bo jak patrze w ETCE to nie ma takiego rozmiaru w a4. Sa 280 288 312 320 345 (dla b7) i 280 288 312 345 (dla b6). Pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 01:17_________________________________________________jeszcze jedno czy przy hamulcach ma jakies znaczenie czy model jest z quattro czy nie. Może ktoś ma jakieś inne propozycje na poprawe hamowania
  13. no troszke mi temacik "rozmyliście" :> Zamieszczam zdjęcie wnętrza po wymianie kierownicy i dodaniu rns-a (foto by KERCZI :> :> :> ) A tu kolejna porcja fotek Pozdrawiam
  14. zimówki są takie Co to znaczy zestaw z 3.0 tdi (czy trzeba wymienic też zwrotnice?) Jaki jest rozmiar tarcz w a4 3.0 tdi? Czy np. spasowałby zestaw z a6 3.0 tdi? Pozdrawiam
  15. Witam. Czytałem dużo wypowiedzi na temat wymian hamulców przednich. Nie znalazłem jednak jednoznacznej i 100% odpowiedzi na to jakie hamulce spasują do 2.0 tdi. Teraz mam 288mm. Chciałbym wymienić na większe ale żeby wchodziła na to standartowa 16'' alu (na zime). Chce poszukać czegos na allegro, a niechciałbym kupić czegoś co potem nie będzie pasować albo trzeba będzie robić "rzeźbe". Dlatego moje pytanie do kogoś kto się na tym zna lub robił cos takiego. Z czego konkretnie szukać (model,silnik), oraz czego (zacisk, tarcza, jarzmo... zwtotnica??) Czy spasuje np. zestaw z a4 3.0 tdi quattro. Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi. Z góry dzięki
  16. hmmm no to musze sie tym zainteresowac, bo po wirusie przy dłuższym deptaniu cooler nie daje rady
  17. Czy ten cooler jest z modelu 170 konnego? Jeśli tak to z tego co się orientuje to potrzeba bedzie jeszcze wymiana zderzaka na s-linea bo inaczej cooler nie wejdzie.
  18. to sąminimalne wahania wskazań
  19. z tego co wiem to nie było silników BLB z DPFem. Co do rozrządu to producent zaleca wyniane co 60tys. wiec ja bym nie ryzykował i szybciutko wymienial. Jeśli chodzi o turbo to wydaje mi się że powinno pasować. Jedyny problem jaki możesz mieć to zbyt mały cooler. W BLB po wirusie na seryjnej turbinie już ledwo daje rade.. Pozdrawiam serdecznie
  20. nio przydałoby sie. myśle że po wszystkich modach wyniki mogą być interesujące :> :>
  21. też właśnie sprawdzałem dane tamtego auta. Mierzyłeś Cuber u siebie przyśpieszenia?
  22. hehehedokładnie, ale trzeba poczekac az nasypie wiecej lub przymrozi , szkoda opon :gwizdanie: ale ogólnie zajefajna ślizgawka heh wracajac scigalem sie na wielickiej z audi 100 S4 heheh wynik wiadomy dostali po pupie , podjeżdżają na swiatła obok stacji BP odsuwam szybe i slysze pytanie co S4 masz :gwizdanie: a Ja na to jak nie odróźniacie S4 od 2,0 TDI w Quattro to macie problem Mina gosci bezcenna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.