Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Niestety dzisiaj przydarzyło małe uppsss. Słup stanął na drodze mojego poślizgu.. zabrakło quattro
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
dokładnie
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Jakie mam ET w felunku zimowym szczerze mówiąc nie wiem. Jutro to sprawdze. To są oryginalne 16''. Na takich wyszedł z fabryki
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hmmm... szczerze mówiąc nie pamiętam. Musze sprawdzic, ale przy pelnym skrecie minimalnie ocierają. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
A jakie Ty masz Flyer auto? Bo w opisie jest s4 a s4 mialo z tego co wiem hamulce 345. pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
co do dystansu to nie jestem przekonany. ale zawias chce zmienić. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
W sumie Cuber masz racje. Będzie najłatwiej. możemy też porównać zwrotnice. Aż się dziwie że sam na to nie wpadłem :> w Krk bede po nowym roku Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
też sie kiedyś nad tym zastanawiałem. 312 wydaje mi się że są w 2.0 tdi 170ps. Zastanawia mnie to czy 3.0 tdi wychodzily seryjnie na 17''. Może niech ktoś sie wypowie kto ma 3.0 tdi czy wie czy wchodza 16''.
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
no własnie szczerze mówiąc też mi sie tak wydawało... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiekszego czy co a tak powaznie to super :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
zgadzam się z przedmówcą w 100%. Uważam że nie ma się co kopać z koniem :> Od początku wydawała mi się ta "akcja" niepotrzebnym zamieszaniem i objawem paniki. Zamiast pisać że boicie się że silnik się rozleci, niech odezwą się Ci u których ta usterka rzeczywiście wystąpiła... Jest pare BLBków na forum a jakoś nie przypominam sobie żeby sie komuś to urwało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych Świąt wszystkim życze :> :> :> :>
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Czyli najlepiej dorwac zwrotnice tarcze jarzma i zaciski z 3.0 tdi? Czy jestes pewien ze tam tarcze sa 315 bo jak patrze w ETCE to nie ma takiego rozmiaru w a4. Sa 280 288 312 320 345 (dla b7) i 280 288 312 345 (dla b6). Pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 01:17_________________________________________________jeszcze jedno czy przy hamulcach ma jakies znaczenie czy model jest z quattro czy nie. Może ktoś ma jakieś inne propozycje na poprawe hamowania
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no troszke mi temacik "rozmyliście" :> Zamieszczam zdjęcie wnętrza po wymianie kierownicy i dodaniu rns-a (foto by KERCZI :> :> :> ) A tu kolejna porcja fotek Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
zimówki są takie Co to znaczy zestaw z 3.0 tdi (czy trzeba wymienic też zwrotnice?) Jaki jest rozmiar tarcz w a4 3.0 tdi? Czy np. spasowałby zestaw z a6 3.0 tdi? Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Witam. Czytałem dużo wypowiedzi na temat wymian hamulców przednich. Nie znalazłem jednak jednoznacznej i 100% odpowiedzi na to jakie hamulce spasują do 2.0 tdi. Teraz mam 288mm. Chciałbym wymienić na większe ale żeby wchodziła na to standartowa 16'' alu (na zime). Chce poszukać czegos na allegro, a niechciałbym kupić czegoś co potem nie będzie pasować albo trzeba będzie robić "rzeźbe". Dlatego moje pytanie do kogoś kto się na tym zna lub robił cos takiego. Z czego konkretnie szukać (model,silnik), oraz czego (zacisk, tarcza, jarzmo... zwtotnica??) Czy spasuje np. zestaw z a4 3.0 tdi quattro. Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi. Z góry dzięki
-
[B7 BPW] Chip 2,0 TDI z DPF + turbina od BRD
hmmm no to musze sie tym zainteresowac, bo po wirusie przy dłuższym deptaniu cooler nie daje rady
-
[B7 BPW] Chip 2,0 TDI z DPF + turbina od BRD
Czy ten cooler jest z modelu 170 konnego? Jeśli tak to z tego co się orientuje to potrzeba bedzie jeszcze wymiana zderzaka na s-linea bo inaczej cooler nie wejdzie.
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
to sąminimalne wahania wskazań
-
[B7 BPW] Chip 2,0 TDI z DPF + turbina od BRD
z tego co wiem to nie było silników BLB z DPFem. Co do rozrządu to producent zaleca wyniane co 60tys. wiec ja bym nie ryzykował i szybciutko wymienial. Jeśli chodzi o turbo to wydaje mi się że powinno pasować. Jedyny problem jaki możesz mieć to zbyt mały cooler. W BLB po wirusie na seryjnej turbinie już ledwo daje rade.. Pozdrawiam serdecznie
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
o kurcze, rzeczywiście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio przydałoby sie. myśle że po wszystkich modach wyniki mogą być interesujące :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też właśnie sprawdzałem dane tamtego auta. Mierzyłeś Cuber u siebie przyśpieszenia?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehedokładnie, ale trzeba poczekac az nasypie wiecej lub przymrozi , szkoda opon :gwizdanie: ale ogólnie zajefajna ślizgawka heh wracajac scigalem sie na wielickiej z audi 100 S4 heheh wynik wiadomy dostali po pupie , podjeżdżają na swiatła obok stacji BP odsuwam szybe i slysze pytanie co S4 masz :gwizdanie: a Ja na to jak nie odróźniacie S4 od 2,0 TDI w Quattro to macie problem Mina gosci bezcenna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :>
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
....chyba niczym.