Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i wszyscy sobie poszli... to i na mnie powoli pora...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to dobranoc. ja troszke jeszcze powalcze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja myśle że przyszły tydzień jest jak najbardziej ok, tym bardziej że moje autko będzie u lakiernika... a gdzie mieszkam było już poruszane na tym forum.. mogilska rządzi :> :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 00:39_________________________________________________czemu nikt nic nie piesze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm Ja zawsze pije też mi się tak wydawało :> :> :> trzeba by się kiedyś razem napić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pije... jak ktos chetny to zapraszam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bida bida, ja myślałem że do wódeczki sobie poczytam a tu..d*pa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to co Panowie chluśniem bo uśniem :naughty: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:42_________________________________________________oj coś tu dzisiaj cisza jest....[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:01_________________________________________________pewnie wszyscy na piłce są...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2008 chyba teraz mam, szukam 2009. a co do polskiego menu to nie jest mi jakos specjalnie potrzebne ale jak by było to by było fajnie :> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:43_________________________________________________mnie za plytke podyktował 200zł ale trza się targować[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:44_________________________________________________a to polskie menu wgrałeś w krk u tego co navi montował?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:46_________________________________________________piwko sie skończyło -----> spadam spać dobrej nocki wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile za polskie menu??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz go pare osób sprawdziło i ściemnia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie ale z drugiej strony to go podziwiam, sciemnia ze wszyskim a jeszcze się w tym nie pogubił... dobry jest :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...potem ten znajomy od murccielago już miał przyjechać ale rozbił miske olejową... ale jak twierdził udało się mechanikowi ją pokleić klejem :polew: :polew: ja bym sięo jakieś dobre winko załozył ablo gin
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chętnie :> :> :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no narka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gorzej jak to będą 70 latki :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm.. najczęsciej parkuję własnie za tą B5 ale nie wiek czyja ona jest. Jeszcze zauwazylem że czasem parkuje tutaj b7 sedan i 2 razy z tylu bloku widziałem b7 avant z 2 ósenkami na rejestracji (a wiadomo że ludzie z 2 ósemkami obok siebie na rejestracji to Diaboły- patrz Cuber, Kerczi :evil: :>)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wytasuj????? :mysli: :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boberson nie przejmuj się tacy też sąpotrzebni.. przynajmniej jest śmiesznie :] Ja mam na studiach kolesia który twierdzi że jezdzi murccielago w kielcach ale do Krk przyjezdza poobijanym uno żeby nikt mu nie poharatał ;]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mieszkam przy mogilskiej i tam staje zazwyczaj :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi moze jutro jakieś piwko?? trza by sie w końcu napić :> :> naprawili mi autko trzeba to opić :> :> ale w pon zawoże do lakiernika i na 2 tyg. nie bede miał :confused4: ale hample przy okazji wymienie na 320mm Po mapke podjade jak mi błotnik wymienią. o menu nie myslałem. Ty u=już masz?? Ja za to mam zaciski pod 320
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________na zdrowie Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boberson ja się chętnie założe z Twoim kolegą, pod warunkiem że nie będzie spadał z przepaści bo wtedy mógłby taki wynik osiągniąc i że mówimy o km/h a nie km/2h. Trzeba być realistą. Mnie też kolega w przedszkolu kiedyś opowiadał że ma helikopter... niektórzy z tego wyrastają inni nie... Jeszcze jedno pytanie jechałeś kiedyś autem które ma 4,7s do setki? Bo jeśli nie to jeśli wsiadasz do mocnego auta to może Ci się wydawać że zajebiśie przyspiesza. Ja miałem okazje zostać przewieziony wyścigowym Porsche GT3 po torze w Poznaniu i przy przyśpieszaniu wydawało mi się że to auto łamie wszystkie zasady fizyki i tarcia i nigdy bez tej przejazdzki nie wyobraziłbym sobie tego. (Przy hamowaniu było jeszcze gorzej). Pare lat temu jak wsiadłem do s6 którym mogłem się przejechać też bym powiedział w ciemno że to auto potrafi wszyskto i wydawało mi się że setkę osiąga nie wiadomo jak szybko. Pierwszy raz jechałem tak szybkim autem i tak mi się wydawało... Ale osobiste odczucia a fakty to czasem dwie inne sprawy.. A widać że Twój kolega jest dobrym bajkopisarzem... No cóż tacy też są potrzebni. Nie odbieraj tego jako jakiś atak. Po prostu nie wierze i nigdy nie uwierze że Twój kolega mając 280 kucy w aucie które waży 2 tony ma takie osiągi... chyba że by sobie ten silnik do roweru zamontował... to bym uwierzyl Pozdrawiam serdecznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no myśle że nie powinno być z tym problemu, bo ja do moich nie ori też kiedyś szykałem i się udało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie da się dopasować jakiś ori dekielków? Audi miało rózne średnice więc może cos przypasuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne ładne, ale te dekielki...