Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no i wszyscy sobie poszli... to i na mnie powoli pora...
  2. no to dobranoc. ja troszke jeszcze powalcze
  3. no ja myśle że przyszły tydzień jest jak najbardziej ok, tym bardziej że moje autko będzie u lakiernika... a gdzie mieszkam było już poruszane na tym forum.. mogilska rządzi :> :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 00:39_________________________________________________czemu nikt nic nie piesze?
  4. hmmm Ja zawsze pije też mi się tak wydawało :> :> :> trzeba by się kiedyś razem napić
  5. ja pije... jak ktos chetny to zapraszam
  6. bida bida, ja myślałem że do wódeczki sobie poczytam a tu..d*pa
  7. no to co Panowie chluśniem bo uśniem :naughty: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:42_________________________________________________oj coś tu dzisiaj cisza jest....[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:01_________________________________________________pewnie wszyscy na piłce są...
  8. 2008 chyba teraz mam, szukam 2009. a co do polskiego menu to nie jest mi jakos specjalnie potrzebne ale jak by było to by było fajnie :> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:43_________________________________________________mnie za plytke podyktował 200zł ale trza się targować[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:44_________________________________________________a to polskie menu wgrałeś w krk u tego co navi montował?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:46_________________________________________________piwko sie skończyło -----> spadam spać dobrej nocki wszystkim
  9. ile za polskie menu??
  10. juz go pare osób sprawdziło i ściemnia
  11. dokładnie ale z drugiej strony to go podziwiam, sciemnia ze wszyskim a jeszcze się w tym nie pogubił... dobry jest :polew:
  12. ...potem ten znajomy od murccielago już miał przyjechać ale rozbił miske olejową... ale jak twierdził udało się mechanikowi ją pokleić klejem :polew: :polew: ja bym sięo jakieś dobre winko załozył ablo gin
  13. ja chętnie :> :> :decayed:
  14. gorzej jak to będą 70 latki :>
  15. hmm.. najczęsciej parkuję własnie za tą B5 ale nie wiek czyja ona jest. Jeszcze zauwazylem że czasem parkuje tutaj b7 sedan i 2 razy z tylu bloku widziałem b7 avant z 2 ósenkami na rejestracji (a wiadomo że ludzie z 2 ósemkami obok siebie na rejestracji to Diaboły- patrz Cuber, Kerczi :evil: :>)
  16. wytasuj????? :mysli: :mysli:
  17. Boberson nie przejmuj się tacy też sąpotrzebni.. przynajmniej jest śmiesznie :] Ja mam na studiach kolesia który twierdzi że jezdzi murccielago w kielcach ale do Krk przyjezdza poobijanym uno żeby nikt mu nie poharatał ;]
  18. mieszkam przy mogilskiej i tam staje zazwyczaj :> :> :>
  19. Kerczi moze jutro jakieś piwko?? trza by sie w końcu napić :> :> naprawili mi autko trzeba to opić :> :> ale w pon zawoże do lakiernika i na 2 tyg. nie bede miał :confused4: ale hample przy okazji wymienie na 320mm Po mapke podjade jak mi błotnik wymienią. o menu nie myslałem. Ty u=już masz?? Ja za to mam zaciski pod 320
  20. :> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________na zdrowie Panowie
  21. boberson ja się chętnie założe z Twoim kolegą, pod warunkiem że nie będzie spadał z przepaści bo wtedy mógłby taki wynik osiągniąc i że mówimy o km/h a nie km/2h. Trzeba być realistą. Mnie też kolega w przedszkolu kiedyś opowiadał że ma helikopter... niektórzy z tego wyrastają inni nie... Jeszcze jedno pytanie jechałeś kiedyś autem które ma 4,7s do setki? Bo jeśli nie to jeśli wsiadasz do mocnego auta to może Ci się wydawać że zajebiśie przyspiesza. Ja miałem okazje zostać przewieziony wyścigowym Porsche GT3 po torze w Poznaniu i przy przyśpieszaniu wydawało mi się że to auto łamie wszystkie zasady fizyki i tarcia i nigdy bez tej przejazdzki nie wyobraziłbym sobie tego. (Przy hamowaniu było jeszcze gorzej). Pare lat temu jak wsiadłem do s6 którym mogłem się przejechać też bym powiedział w ciemno że to auto potrafi wszyskto i wydawało mi się że setkę osiąga nie wiadomo jak szybko. Pierwszy raz jechałem tak szybkim autem i tak mi się wydawało... Ale osobiste odczucia a fakty to czasem dwie inne sprawy.. A widać że Twój kolega jest dobrym bajkopisarzem... No cóż tacy też są potrzebni. Nie odbieraj tego jako jakiś atak. Po prostu nie wierze i nigdy nie uwierze że Twój kolega mając 280 kucy w aucie które waży 2 tony ma takie osiągi... chyba że by sobie ten silnik do roweru zamontował... to bym uwierzyl Pozdrawiam serdecznie
  22. no myśle że nie powinno być z tym problemu, bo ja do moich nie ori też kiedyś szykałem i się udało
  23. a nie da się dopasować jakiś ori dekielków? Audi miało rózne średnice więc może cos przypasuje
  24. ładne ładne, ale te dekielki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.