Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. tak tak, ale narazie tył musi poczekać ponieważ był wymieniany (tarcze mają pól roku) Wtedy jeszcze nie wiedziałem że wystarczy wymienić tylko tarcze i jazma. W przyszłości wymienie napewno na 255
  2. o tak, ten wzór jest super
  3. Felgi... temat rzeka. Ja jestem zwolennikiem ori wzorów. Z tych 4 zadne mnie jakoś na kolana nie powalają. Nie podobają mi się pierwsze i czwarte. W miare są 2 i 3. Z tych czterech wybrałbym drugi wzór. Pozdrawiam
  4. oj coś czuje że jaro4444 powoli zaczyna atakować z tylnymi hamulcami... robi się ciekawie
  5. nie ufam sobie na tyle żeby samemu grzebać przy uk. hamulcowym...[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 16:14_________________________________________________a po drugie Kerczi ja się położe pod auto a jak wstane to będe miał już całe auto MarWitem oklejone.. i co wtedy :> :> :>
  6. podłączam się i odgrzewam temat. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat...
  7. niby tak. Ale ja narazie oprócz kiery nie wymieniałem niczego co mógłbym sam wyrezać. No bo przecież hamulców albo lotki z s-linea nie bede sam montował. O... Zawias w schowku sam kleiłem :>
  8. No to mi pojechałeś KERCZI... :shocked: :shocked:
  9. Czyja to granatowa B5teczka stała dzisiaj na myjni przy kosynierów??
  10. Ja bym Kerczi na Twoim miejscu rezał tą elektryke tyłu. Kto to widział żeby w takim aucie były korby... To nie jest RS4 w standardzie żeby nie miało tylnej elektryki.. :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 12:57_________________________________________________Nie zapominaj o głównej zasadzie rezacza... REZAĆ REZAĆ REZAĆ!! A jak sie nie da czegoś wyREZAĆ to potrzebny jest ktoś kto tego nie wie i to wyREZA :> :> :>
  11. hmmm.... wydaje mi się że po odłączeniu przepływomierza powinna być odczuwalna róznica w pracy motoru...
  12. ja bym był za jakąs ładną 18 z wzoru audi. Podobają mi się albo takie jak ja mam albo takie jak ma Cuber.
  13. Z tego co słyszałem to nasze audiczki nie lubią żarówek typu LED... ale nie wiem czy to może mieć wpływ na Twój problem... :mysli:
  14. własnie na zdjęciu widać że nie nie ma pokręteł od grzania foteli... Kable mogą iść do poduch i mogą iść do sterowania lędzwi... A że ciepło w pupke... może z wrażenia że autko nowe. :> :> :decayed:
  15. dokładnie, popieram przedmówce w 100%
  16. Jezu ludzie wiecie do czego służy instrukcja obsługi samochodu?? Sorki ale takie pytanie mnie troszke irytują. Najłatwiej bachnąć posta na forum. Za chwile będą pytania typu: do czego służy ten środkowy ruchomy metalowy element zamocowany pod nogami kierowcy, pomiędzy dwoma innymi pałąkami...
  17. Trzeba podpiąć do VAGa i zobaczyć czy klimatronik nie ma błędów. Ew. zrobić od nowa adaptacje. Ja miałem taki problem że czasem po otwarciu drzwi klimatronik zaczynał przez ok 10 minut grzać na maxa. Pomogła dopiero wymiana całego panelu. Pozdrawiam
  18. Tak dla jasności Kerczi- wtyczke kupiłem ja :decayed: :decayed:
  19. nie no pewnie chodzi mu o ten boczny w tylnym fotelu. pozdrawiam
  20. Troszke odświeżyłem opis :naughty:
  21. dobranoc. Niestety nie dałem rady dziś dotrzeć na spota...
  22. do tego potrzebujesz jeszcze czytnik dvd za ok 500zł. Wszystko powinno się mieścić w 1000zł z montażem. Pozdrawiam
  23. No tak ale wydaje mi się że między 17 a 18 nie ma duzej róznicy więc zawias by sie przydał -20mm. O 17'' sie nie wypowiadam ponieważ takich nie mam
  24. Na 18'' B7 wygląda jak Allroad...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.