Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. http://pl.youtube.com/watch?v=-RVDCRVwj0U&feature=related
  2. Do B6/B7 moim zdaniem najbardziej optymalne koła to lato-18'' zima 16'' (ew. 17'' i wstawić hamulce 347mm...choć chyba nie wejdą i tak )
  3. Tarcze do toczenia.... :polew: :polew: Ludzie to nie jest Star albo Autosan... Może jeszcze ma wymienić opony na bieżnikowane... Też mam bicie na kierownicy ale zmieniam hamulce ma wieksze, przez co nie będą się grzać i krzywić.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 19:33_________________________________________________OMG nie zauważyłem że to taki stary temat... :wallbash:
  4. ja kupiłem w tym roku ori i jestem bardzo zadowolony. Przynajmniej wygląda to jako tako
  5. ja dzisiaj postaram się przyjechać na spota. Bede troszke innym autem ze wzgledu na to że mój sie lakieruje... Aż sie łezka w oku kręci że Wy macie swoje zabaweczki... ;( ;( ;( ;(
  6. hmmm.. kurcze nie mam teraz auta ale zmienialem to u siebie i wiem ze nie jest to głęboko. Wejdz w Navi i kliknij na setup może to tam bedzie (będą rózne opcje i będzie się je odhaczało) Jeśli nie to powinno to byc tam gdzie sie ustawia co mapa ma zawierac. pozdrawiam
  7. Nie mam teraz auta pod reka ale kompas sie właczało w ustawieniach przy właczonej navi (tam gdzie wybierasz co ma być wyświetlane), ale tak jak mówie pewien nie jestem bo nie pamietam dokładnie. W każdym razie nie jest to jakos "schowane". Co do głosności właczania to w RNS chyba tego nie ma. W Concercie było... też mnie to dziwi..
  8. Wydaje mi się że w 2.0 tdi 170km bez Q też był taki wydech, wiec nie powinno być kłopotu. Podjedź najlepiej do Patryka z CompSportu oni maja a4 z takim wydechem. Pozdrawiam
  9. Co jak co ale rozrząd bym akurat robił w ASO
  10. Ja jestem własnie w trakcie montażu takich hamulców (auto u blacharza) i wydaje się że wszysko ładnie pasuje. Dorwałem zaciski w bardzo dobrym stanie. jaro4444 cieszę się że sprawdziłeś czy podejdą do tego felgi ori 16'' ET42 bo tej jednej rzeczy nie byłem pewien. Tutaj zdjecia gratów jeszcze w bagażniku Pozdrawiam
  11. Dziękuje, nieomieszkam napisać jakie są efetky jak za tydzień odbiore autko.
  12. no to co z tym wyjsciem na miasto? Umawiamy sie jakoś konkretnie?
  13. mysle że zmiana będzie duuża bo jednak pomiedzy 288 a 321 są 33mm a to jest prawie przepaśc. Zresztą widziałem jak te hamulce działają u Cubera na 300 kilo cięższym aucie. Też na poczatku zastanawiałem się czy montowac te Ate ale doszedłem do wniosku że nie mam i tak żadnych pomysłów co mógłbym tak dac zamiast tego. Pozdrawiam
  14. Jeżeli mechanik nie jest pewien tego co mowi to zrezygnowałbym z jego usług... :confused4:
  15. Wiesz co mnie do Ate przekonuje to że robia na pierwszy montaż do audi. Potrzebujesz zaciski od 3.0 tdi a4 lub a6 (chyba w 2.0T są takie same) tarcze od a4 3.0 tdi (nowe a6 ma inna wysokośc tarczy) no i klocki. Wszystko powinno pasowac. Ja mam auto na naprawie blacharskiej i własnie mi to montują. Tak to wygląda:
  16. no nie wiem bo Cuber cos mówił ze dzisiaj raczej nie moze isc. Masz jakies propozycje? Jest ktos jeszcze chetny...?
  17. a to gratuluje Alvaro.
  18. Bardzo ciekawy pomysł. Ja spotkałem sie jeszcze z CB zamontowanym w półce na dokumenty pod kierownica.
  19. Dzisiaj sie Kerczi obudziłes... trzeba było wczoraj isc. Idziemy gdzieś dzisiaj?
  20. Wiesz co ja kupiłem zaciski w idealnym stanie za 250zł od szt. Do tego nowe tarcze Ate 300zł/szt. i klocki ori audi 450zł. Co do opon to też mnie to przeraza ja potrzebuje na lato 235/40/18 bo te co miałem w poprzednim sezonie sie starły... :kwasny:
  21. ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja
  22. no to troszke mnie uspokoiłeś...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.