Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.youtube.com/watch?v=-RVDCRVwj0U&feature=related
-
[ALL B6] Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0)
Do B6/B7 moim zdaniem najbardziej optymalne koła to lato-18'' zima 16'' (ew. 17'' i wstawić hamulce 347mm...choć chyba nie wejdą i tak )
-
[B6 AWX] Drgania kierownicy podczas hamowania - co to może być ?
Tarcze do toczenia.... :polew: :polew: Ludzie to nie jest Star albo Autosan... Może jeszcze ma wymienić opony na bieżnikowane... Też mam bicie na kierownicy ale zmieniam hamulce ma wieksze, przez co nie będą się grzać i krzywić.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 19:33_________________________________________________OMG nie zauważyłem że to taki stary temat... :wallbash:
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
ja kupiłem w tym roku ori i jestem bardzo zadowolony. Przynajmniej wygląda to jako tako
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
cos koło 500 zl chyba...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj postaram się przyjechać na spota. Bede troszke innym autem ze wzgledu na to że mój sie lakieruje... Aż sie łezka w oku kręci że Wy macie swoje zabaweczki... ;( ;( ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc wszystkim
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmmm.. kurcze nie mam teraz auta ale zmienialem to u siebie i wiem ze nie jest to głęboko. Wejdz w Navi i kliknij na setup może to tam bedzie (będą rózne opcje i będzie się je odhaczało) Jeśli nie to powinno to byc tam gdzie sie ustawia co mapa ma zawierac. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
Chyba nie podejdzie.... :confused4:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie mam teraz auta pod reka ale kompas sie właczało w ustawieniach przy właczonej navi (tam gdzie wybierasz co ma być wyświetlane), ale tak jak mówie pewien nie jestem bo nie pamietam dokładnie. W każdym razie nie jest to jakos "schowane". Co do głosności właczania to w RNS chyba tego nie ma. W Concercie było... też mnie to dziwi..
-
[ALL B7] Wymiana wydechu z pojedynczego na podwójny (z A4 Q 2.0TDI do A4 2.0 TDI)
Wydaje mi się że w 2.0 tdi 170km bez Q też był taki wydech, wiec nie powinno być kłopotu. Podjedź najlepiej do Patryka z CompSportu oni maja a4 z takim wydechem. Pozdrawiam
-
[B6 BFB] Wymiana rozrządu - kilka pytań
Co jak co ale rozrząd bym akurat robił w ASO
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja jestem własnie w trakcie montażu takich hamulców (auto u blacharza) i wydaje się że wszysko ładnie pasuje. Dorwałem zaciski w bardzo dobrym stanie. jaro4444 cieszę się że sprawdziłeś czy podejdą do tego felgi ori 16'' ET42 bo tej jednej rzeczy nie byłem pewien. Tutaj zdjecia gratów jeszcze w bagażniku Pozdrawiam
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
Dziękuje, nieomieszkam napisać jakie są efetky jak za tydzień odbiore autko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to co z tym wyjsciem na miasto? Umawiamy sie jakoś konkretnie?
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
mysle że zmiana będzie duuża bo jednak pomiedzy 288 a 321 są 33mm a to jest prawie przepaśc. Zresztą widziałem jak te hamulce działają u Cubera na 300 kilo cięższym aucie. Też na poczatku zastanawiałem się czy montowac te Ate ale doszedłem do wniosku że nie mam i tak żadnych pomysłów co mógłbym tak dac zamiast tego. Pozdrawiam
-
[B6 AYM] Wystrzał rozrządu V6
Jeżeli mechanik nie jest pewien tego co mowi to zrezygnowałbym z jego usług... :confused4:
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
Wiesz co mnie do Ate przekonuje to że robia na pierwszy montaż do audi. Potrzebujesz zaciski od 3.0 tdi a4 lub a6 (chyba w 2.0T są takie same) tarcze od a4 3.0 tdi (nowe a6 ma inna wysokośc tarczy) no i klocki. Wszystko powinno pasowac. Ja mam auto na naprawie blacharskiej i własnie mi to montują. Tak to wygląda:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem bo Cuber cos mówił ze dzisiaj raczej nie moze isc. Masz jakies propozycje? Jest ktos jeszcze chetny...?
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
a to gratuluje Alvaro.
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
Bardzo ciekawy pomysł. Ja spotkałem sie jeszcze z CB zamontowanym w półce na dokumenty pod kierownica.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj sie Kerczi obudziłes... trzeba było wczoraj isc. Idziemy gdzieś dzisiaj?
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
Wiesz co ja kupiłem zaciski w idealnym stanie za 250zł od szt. Do tego nowe tarcze Ate 300zł/szt. i klocki ori audi 450zł. Co do opon to też mnie to przeraza ja potrzebuje na lato 235/40/18 bo te co miałem w poprzednim sezonie sie starły... :kwasny:
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
ja celuje w s-linea z grillem od s4. Moim zdaniem obecnie to najładniejsza opcja
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
no to troszke mnie uspokoiłeś...