Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie. Mojej drugiej połówce też zamówiłem :> :> I nie mówie tu o połówce whisky :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok Kerczi ja już zamówiłem 3 dni temu. Już mam nawet zapłacone :)
-
[ALL B6] Avant - wycieraczka tylnia
mnie słabiej zbiera na środku (pasek ok 2 cm) ale po paru przetarciach wycieraczka znika
-
[ALL B7] Reflektory mi parują - auto na gwarancji - czy to norma w Audi ?
no to czekamy z ciekawością na przepisane pisemko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre cos tu dzis strasznie cicho...
-
[B6 ASN] Awaria zamka w pokrywie bagażnika
ale odnawiacie wykopaliska.... :wink4:
-
[ALL B7] Reflektory mi parują - auto na gwarancji - czy to norma w Audi ?
wydaje mi się że to jest ich obowiązek Ci wymienić jak paruje bo jest to ewidentna wada. Niech pokażą Ci podstawe prawną która nakazuje Ci jechać do dilera-sprzedawcy. ASO działają na zasadzie autoryzacji importera i są przedstawicielem marki. Za chwile z każdą naprawą gwarancyjną będą wysyłać na drugi koniec polski do sprzedawcy... Najlepiej niech odrazu każą jechać do Ingolstadt do fabryki... a co się będą.... :polew:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ja kupuje na Statoil i jestem bardzo zadowolony. Nigdy mi nie zamarza i ładnie pachnie co jest rzadkościa wsród płynów zimowych
-
[ALL B6] Avant - wycieraczka tylnia
hmmm u mnie zbiera dość dobrze. Gamling co jest dla Ciebie "dokładnym oczyszczeniem szyby"?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego nie będe nigdy kupował używanych aut w Polsce... chyba że będe znał importera osobiście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze następnym razem też bym się wybrał na piłeczke... Trzeba troche zbijać wage :naughty: A z innej beczki... kolega mi podesłał te linki apropos polskich ogłoszeń i aut bezwypadkowych Najpierw otwórz sobie to: http://img166.imageshack.us/img166/4779/peugotwrakyp5xw2.jpg a potem te trzy<lol> http://img164.imageshack.us/img164/5638/c75650184tl7.jpg http://img134.imageshack.us/img134/2210/c75650181il5.jpg http://img134.imageshack.us/img134/8577/c75650183co7.jpg pozdrawiam
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
Czyli kabel z anteny GPS też jest podciągniety do bagaznika tylko. Albo kupisz "przedłużacz" i pociągniesz na przód do RNSa albo zamontuj sobie nie ori antene z przodu (np. pod deską). Z tego co wiem to do DVD potrzebny jest jeszcze specjalny adapter i ewentualnie odblokowanie oglądania w czasie jazdy. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
hmmmm a co to za różnica czy przesyłasz to PW czy mailem? i tak nikt oprócz Was dwóch nie ma do tego dostępu...
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
co to znaczy swoich danych? imie nazwisko...??
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
no niby tak... ale poczekajmy bo tak naprawde Marek35 sam jeszcze nie wie co się stało
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
hmmm... ja przejechałeś na tym pasku 26 tys. km i to nawet z ich winy sie zerwał (jeśli się zerwał) to wątpie żebyś im coś udowodnił.... :confused4: :confused4:
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
hmmm... jakim cudem przypasi jak nie ma on tej płaskiej wtyczki którą podłączasz do multifunkcji w kierownicy... :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ide spać bo rano trzeba wstać. 3m Cie sie
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
ale wtedy nie dałoby się REZAĆ :evil: :evil: :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to myśle że można by się przejść... akurat bez wozidła jestem :> :> :>
-
[B6 AWX] Czy w zimę pracuje kompresor klimatyzacji ?
to włącz sobie tryb ECON poniżej 5 stopni i zobaczysz że nic sie nie stanie... powyżej słychać jak się włacza i zmienia nawiew
-
[B7 BLB] Problem ze skręcaniem
jakto nie ma sprzegiełka na alternatorze?? oczywiście że jest. mam 2.0 tdi blb i mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jakaś konkretna propozycja apropos tego picia?? :>
-
[B6 BFC] RNS Navigation Plus
z tego co widać w etce to powinno być to widoczne zaraz po otwarciu lewego boczka w bagażniku. Nie wiem jak to wygląda w RNS-D, ale w RNS-E tuner z montazem kosztuje ok. 1500zł., DVD ok. 1000zł. pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... zauważyłem że odkąd moje autko jest u doktora-blacharza to przesiaduje więcej na forum... to chyba z tej tęsknoty... :confused4: a tutaj jeszcze z półtora tygodnia ;( ;( ;( ;( ;(