Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dokładnie. Mojej drugiej połówce też zamówiłem :> :> I nie mówie tu o połówce whisky :naughty:
  2. ok Kerczi ja już zamówiłem 3 dni temu. Już mam nawet zapłacone :)
  3. mnie słabiej zbiera na środku (pasek ok 2 cm) ale po paru przetarciach wycieraczka znika
  4. no to czekamy z ciekawością na przepisane pisemko
  5. dobre cos tu dzis strasznie cicho...
  6. ale odnawiacie wykopaliska.... :wink4:
  7. wydaje mi się że to jest ich obowiązek Ci wymienić jak paruje bo jest to ewidentna wada. Niech pokażą Ci podstawe prawną która nakazuje Ci jechać do dilera-sprzedawcy. ASO działają na zasadzie autoryzacji importera i są przedstawicielem marki. Za chwile z każdą naprawą gwarancyjną będą wysyłać na drugi koniec polski do sprzedawcy... Najlepiej niech odrazu każą jechać do Ingolstadt do fabryki... a co się będą.... :polew:
  8. ja kupuje na Statoil i jestem bardzo zadowolony. Nigdy mi nie zamarza i ładnie pachnie co jest rzadkościa wsród płynów zimowych
  9. hmmm u mnie zbiera dość dobrze. Gamling co jest dla Ciebie "dokładnym oczyszczeniem szyby"?
  10. dlatego nie będe nigdy kupował używanych aut w Polsce... chyba że będe znał importera osobiście
  11. kurcze następnym razem też bym się wybrał na piłeczke... Trzeba troche zbijać wage :naughty: A z innej beczki... kolega mi podesłał te linki apropos polskich ogłoszeń i aut bezwypadkowych Najpierw otwórz sobie to: http://img166.imageshack.us/img166/4779/peugotwrakyp5xw2.jpg a potem te trzy<lol> http://img164.imageshack.us/img164/5638/c75650184tl7.jpg http://img134.imageshack.us/img134/2210/c75650181il5.jpg http://img134.imageshack.us/img134/8577/c75650183co7.jpg pozdrawiam
  12. Czyli kabel z anteny GPS też jest podciągniety do bagaznika tylko. Albo kupisz "przedłużacz" i pociągniesz na przód do RNSa albo zamontuj sobie nie ori antene z przodu (np. pod deską). Z tego co wiem to do DVD potrzebny jest jeszcze specjalny adapter i ewentualnie odblokowanie oglądania w czasie jazdy. pozdrawiam
  13. hmmmm a co to za różnica czy przesyłasz to PW czy mailem? i tak nikt oprócz Was dwóch nie ma do tego dostępu...
  14. co to znaczy swoich danych? imie nazwisko...??
  15. no niby tak... ale poczekajmy bo tak naprawde Marek35 sam jeszcze nie wie co się stało
  16. hmmm... ja przejechałeś na tym pasku 26 tys. km i to nawet z ich winy sie zerwał (jeśli się zerwał) to wątpie żebyś im coś udowodnił.... :confused4: :confused4:
  17. hmmm... jakim cudem przypasi jak nie ma on tej płaskiej wtyczki którą podłączasz do multifunkcji w kierownicy... :mysli:
  18. ide spać bo rano trzeba wstać. 3m Cie sie
  19. ale wtedy nie dałoby się REZAĆ :evil: :evil: :> :> :>
  20. no to myśle że można by się przejść... akurat bez wozidła jestem :> :> :>
  21. to włącz sobie tryb ECON poniżej 5 stopni i zobaczysz że nic sie nie stanie... powyżej słychać jak się włacza i zmienia nawiew
  22. jakto nie ma sprzegiełka na alternatorze?? oczywiście że jest. mam 2.0 tdi blb i mam
  23. a jakaś konkretna propozycja apropos tego picia?? :>
  24. z tego co widać w etce to powinno być to widoczne zaraz po otwarciu lewego boczka w bagażniku. Nie wiem jak to wygląda w RNS-D, ale w RNS-E tuner z montazem kosztuje ok. 1500zł., DVD ok. 1000zł. pozdrawiam
  25. hmmm... zauważyłem że odkąd moje autko jest u doktora-blacharza to przesiaduje więcej na forum... to chyba z tej tęsknoty... :confused4: a tutaj jeszcze z półtora tygodnia ;( ;( ;( ;( ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.