Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 BCZ] Silnik słabo się uruchamia
pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze też kiedyś postaram się wpaść ale w tygodniu zawsze jestem w Krk, więc troszke się "przemalowałem" na krakusa
-
[ALL B6] Nawiew przedniej szyby
Po odpaleniu spryskiwacza zawsze załączany jest obieg wewnętrzny(zamknięty) po to, żeby do wnętrza auta nie przedostawały się nieprzyjemne zapachy z twojego płynu do spryskiwaczy i nie ma on nic wspólnego z odszranianiem przedniej szyby, a jeżeli masz znaczący wzost siły nawiewu po odpaleniu spryskiwaczana lub z ręcznie włączonym obiegiem wewnętrznym to znaczy ze masz do wymiany filtr przeciwpyłkowy. dokładnie ja miałem problem z filtrem przeciwpyłkowym i miałem takie objawy.
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
ja jestem jednak za niemalowanymi zaciskami. to mi troszke wioską zalatuje. Co innego jak oryginalnie zacisk by byl lakierowany...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dobrej nocki. papa tez owoli spadam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh no napewno... Ja sie tak cieszyłem jak mi filtr kabinowy wymienili. Jak fajnie autko zaczeło się w srodku szybko nagrzewać :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co do mojego spalania to uważam że przy 180 koniach i wadze auta prawie 1600kg spalanie po miescie przy dynamicznej jezdzie 13l/100 jest wynikiem bardzo dobrym.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:16_________________________________________________ale i tak chyba jedno z większych spalań tym autem to miałem jak jechałem za Cuberem na spot do Brzeska 14,5l/100km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
E klasą 200 kompressorem miałem kłopot żeby zejść poniżej 17l[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:14_________________________________________________z tego co wiem to Cuberowi też auto nie pali wcale mało...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie wszystkie auta tak palą. Taki mam styl jazdy :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się nie przejmuje.. mnie to spalanie w zupełności zadowala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
audi jest u chirurga więc musze czymś jezdzić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2000r. 1.0 benzyna. Ostatnio z górki na autostradzie jechałem tym 191km/h Niestety przy moim stylu jazdy bak starcza na ok 300km (bak 45 litrów)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:48_________________________________________________ale mnie Audi pali po mieście koło 13...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poko poko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio 3m sie... cóż jeszcze będziesz żałował że nie przejechałeś się różową Yariską
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co Kerczi jedziesz?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:33_________________________________________________to może Ty Pablo się przejedziesz? moge gdzies po Was podjechać bo samemu mi sie nie chce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podłokieć wezme wtedy ja... no chamówa też bym pojechał... my też im nie będziemy nic mówić.. Nie chce nikt na kiełbaske jechać bo mi sie nudzi...
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
może zrobi się minimalnie twardszy przez niski profil opon. Ja mam 18 i jest
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
niebieskie... :mysli: :confused4: ja jestem jednak zwolennikiem ori kolorów Co do chłodnicy, to w sumie racja przecież każdy 3.0 tdi ma 2 chłodnice czy to s-line czy nie. Musze spytać CompSportów jak sprawa wygląda dokładnie
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
w takim razie czekam :> Napisałem Ci PW w sprawie tych częsci do coolera. Masz jakąś liste tych czesci i czy ten cooler wchodzi pod zwykły zderzak? Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
jakby co to jestem chetny na te jarzma :>
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
najprawdopodobniej będziesz miał 245
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Napewno, w ETCE sprawdzałem
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
jak masz 245 to żeby mieć 255 to wymieniasz tylko jarzma i tarcze. Zaciski i klocki są te same, jeśli o to Ci chodzi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a dziękuje :>
-
[B7 BLB] Gaśnie podczas jazdy
też mi się wydaje że z tym wtryskiwaczem to bajeczka... :confused4: