Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. hmmm chyba w wypowiedzi wyzej wkradł się błąd... jak można zmienić motula na motula... :>
  2. hmmm.. a z tych diód i neonów nie zrobiła się troszke "choinka"? Masz jakies fotki? Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 02:07_________________________________________________Wąski przeniosłes moj temat z lampkami do kosza. Czytalem ten temat, ale w moim watku zadałem konkretne pytanie czy ktoś by sie podjał zamontowania czegoś takiego i za ile. Nie chciałem pytac o to tutaj żeby nie zmieniać toku dyskusji. pozdrawiam
  3. chyba tak... może ktoś to jednak kiedyś robił... :confused4:
  4. mnie tez hałasuje przekładnia. jak to naprawic
  5. U mnie nie działała 1/3 ledów w tylnym stopie i zadnego błędu mi nie wywalało. Wymienilem mimo to bo brzydko wygladało :> Pozdrawiam
  6. u mnie tez w b7 podczas działania ESP przygasają światła.. widać ten typ tak ma
  7. co do zmiany menu w navi w fisie na jezyk polski to napewno sa takie uslugi na allegro.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 00:18_________________________________________________http://allegro.pl/item500941977_menu_polskie_lektor_audi_nawigacja_w_liczniku.html
  8. co do zwijaka to ja w b7 mialem 6 pinowy i musialem go wymieniać. jesli chodzi o kabelek to najcześciej mozna go kupic na allegro razem z taśmą. Chodzi o to że Twój kabel teraz ma wtyk 6 pinowy 2 wtyczki do poduszki i 2 do klaksonu. Kabelek pod mufu ma jeszcze płaska czarna koncówke pod która podłaczasz kiere. Jak znajde taki kabelek na allegro to podeśle linka. pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 23:54_________________________________________________u Ciebie nie ma tej czarnej wtyczki. Musisz szukać takiego
  9. hmmm ja bym stawiał na wspomaganie kierownicy. u mnie też buczy. im mocniej skrecam przy wolnej predkości tym glośniej to słychac. pozdrawiam
  10. potwierdzam. Przy jezdzie po miescie dolewam litr na 4-5000km. W trasie przy dużych predkosciach bierze mi litr na 2500km. Pozdrawiam
  11. hmmm to w takim razie moze ktos wie który kabel trzeba przepiąć albo zna kogoś kto wie. Pozdrawiam
  12. Witam. Miałem uszkodzony panel climatronika. Wymieniłem na panel z B6. Czytałem o problemie z ogrzewaniem tylnej szyby. Rzeczywiście po wymianie ogrzewanie szyby nie działa i na VAGu wyskakuje błąd. Poza tym wszysko działa bez zarzutu. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób żeby przekodować tak climatronika żeby ogrzewanie tylnej szyby działało czy musze szukać panelu od B7? Pozdrawiam serdecznie
  13. Z fotelami sie wyjaśniło. Był przeszczep z B6. Sa to sportowe skórzane fotele. pozdrawiam
  14. Mnie w 2.0 BLB z przebiegiem 84000km przy ostrej jezdzie bierze ok. 1l/3000km. Wpuściłem wirusa w CompSporcie aby troszke moc poprawić ale zuzycie oleju sie nie zmienilo. Auto praktycznie nie dymi i nic niepokojącego sie nie dzieje. Po prostu lubi pić olej
  15. Cuber dobrze zrobiłeś że wróciłeś do -20. Moim zdaniem to dobrze nie wyglądało, a jezdzilo się pewnie jeszcze gorzej. Pozdrawiam
  16. Myśle że pomysł z przeniesieniem się piętro niżej na okres zimowy jest całkiem dobry. Pozdrawiam wszystkich którzy dzisiaj byli. Których nie było..też :>
  17. hmmm. to u mnie jest na odwrot im wolniej przyspieszam tym bardziej szarpie. Jak dam do dechy to szarpanie nie wystepuje... W ASO nic nie znalezli... powiedzieli zebym przyjechal jak sie nasili
  18. jeśli wykonanie by było ok to prosiłbym o namiary na te tylne LEDy. Autko bardzo ładne tylko ja bym dał felgi bez polerki. Pozdrawiam serdecznie
  19. Ja jade w poniedziałek na diagnostyke. Autem jak szarpało tak szarpie. Na tempomacie też. Do tego zaczeła się zapalać kontrolka check engine.. Może to i dobrze.. Przynajmniej podpowie im gdzie szukac..
  20. ja bym kata nie wycinał bo nigdy nie wiadomo jak to zacznie jezdzić i co na to komputer... :mysli: pozdrawiam. ..a dymu było rzeczywiście duuużo
  21. Witam. Szukałem na forum ale nic nie znalazłem.Od pewnego czasu moje auto leciutko szarpie przy ok. 2000 obr.Nie dzieje się to za każdym razem tylko do czasu do czasu.Jak się mocno przyśpiesza to objaw ten nie występuje.Jak bardzo powoli przyspieszam głownie na 2 i 3 biegu to to występuje.To samo dzieje się jak jade na 2000 obrotów i nie przyśpieszam. Auto szarpnie 2-3 razy. Po podłączeniu na komputer nie występują zadne błędy. W ASO mi powiedzieli że tak ma być... Może jakieś sugestie co to moze być.
  22. Nowe fotki z pozdrowieniami z Chorwacji :>
  23. a jaki zawias najlepiej dorwac? i jakie są ceny mniej wiecej? Jutr jade na wakacje. Jak wróce to umówiony jestem na wirusa w compsporcie. Jak zostanie mi jakaś wolna gotóweczka to bede myślał o takim zawiasie. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.