Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

Z wiadomych wzgledow plak odpada,nie chce zeby sie wszystko świeciło jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja używam plaka tylko matowego i nic się nie błyszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na półce poszukaj takich, co dają matowy efekt i nie są najtańsze, ja zawsze tak robię i jestem zadowolony :wink4: Dzisiaj sprawdzę w garażu i powiem co mam, bo jest bardzo dobre.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 08:33_________________________________________________

Meguiars polecam do lakieru, moim zdaniem do tapicerki nie warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam środków oryginalnych Audi.Nie są takie drogie a wydajne :)

podałem bo też tam było kilka słów na temat środków [br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 08:39_________________________________________________Gdzieś był taki temat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem o matowym plaku :mysli:

jest, jest to nawet w Tesco czy innych tego typu sklepach można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w motoryzacyjnym tylko strasznie drogo się cenią i on ma 300 ml koło 22 zł później napisze nazwę tylko musze nazwę zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem róznych środków.

Wikeszość tylko nabłyszcza kokpit.

Zdecydowanie polecam Aktywną piankę czyszczącą R560 firmy Forch.

Co najważniejsze ta pianka naprawde czyści. Używam jej też do skórzanych foteli i szyb. Nie nabłyszcza.

Poleciłem ją juz wielu znajomym i wszyscy jej teraz używają.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem o matowym plaku :mysli:

jest, jest to nawet w Tesco czy innych tego typu sklepach można kupić

Używam tego matowego plaka i muszę powiedzieć że daje dobry efekt, nic się nie świeci. Można go kupić w różnych hipermarketach. Teraz w tesco jest 600ml za chyba ok. 16 zł. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam środków oryginalnych Audi.Nie są takie drogie a wydajne :)

ja również używam ori Audi i naprawdę nie są drogie ku mojemu zdziwieniu ....polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=298 uwazam ze jest zajebisy,polysku prawie zero,poza tym ze daje o wiele glebsza czern deski to nie jest tlusty,nie klei sie i ladnie czysci plastiki,na jakies tydzien dwa masz z glowy kurz na desce-jest bardzo antystatyczny,.uzywam dosc czesto od dwoch lat i jeszcze nie zuzylem nawet 1/4 butelki czyli wydajnosc tez jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam również orginalne produkty Audi. Kupiłem wiosną środek do kokpitu i wystarczył mi na ok 20 myć bo jest strasznie wydajny. Nie swieci się jak Plak i nawet ładnie pachnie. Polecam go. Oto link do niego http://allegro.pl/item519393336_audi_kokpit_spray_oryginalny_audi_cockpit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam środek Tuff stuf. Środek do kupienia głównie na stacjach benzynowych. Jeżeli chcesz wypucować sobie fotele czy boczki to ten środek jest rewelacja (po naniesieniu tworzy sie pianka, pucujesz ściereczką) środek kosztuje w granicach 30zł za nie małą flaszeczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Was używał kiedyś produktów ze stacji benzynowej Shell?

głownie chodzi mi o środek do czyszczenia deski rozdzielczej... https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowProduct.html?prodID=7&site=pl-pl&pId=3300044122&pType=c

lub płyn do chłodnic https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowProduct.html?prodID=6&site=pl-pl&pId=3300044152&pType=c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...