Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
o palących się a4 nic mi lepiej nie mówicie...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nio pewnie 288
-
[ALL B6] Avant - wycieraczka tylnia
ogólnie jak chcialem wymienic w Boschu tylna wycieraczke to zadnej nie dopasowali bo jakies inne jest mocowanie
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
turdzi ale my z Tomkiem mamy inny problem. U was auto szarpie i go "dlawi", a u nas auto szarpie ale po dodaniu mocniej gazu wszysko sie uspokaja i autko normalnie przyspiesza. Przy deptaniu problem w ogóle nie występuje. U was jest odczuwalny spadek mocy gdy auto szarpie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam dróżka do Kielc Kerczi?[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 01:44_________________________________________________EXEO...[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 01:45_________________________________________________wzieli ładne auto, troche pozmieniali i go zepsuli... [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 01:47_________________________________________________dobra ja gasze światło. Dobrej nocy Pany
-
[ALL B7] Wymiana PD - co jest potrzebne i gdzie to dobrze zrobić (Kraków)
ogólnie to w kwesti diesli polecam chłopaków z CompSportu.
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
wydaje mi się Tomek że mamy ten sam problem. Reszte opisałem Ci na PW. U nas jest ta różnica w stosunku do innych że auto po dodaniu mocniej gazu normalnie przyśpiesza i wczasie dynamicznej jazdy szarpanie w ogóle nie występuje
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
panowie bez OT
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe, w sobote jade za klodzko z mk4 po wnetrze takie jak u Kercziego. Podobno maja tam cala a4 s-line ze zderzakiem z s4 wiec sie zobaczy.. Ale chyba nie bo narazie z kaska krucho...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie sie superb w ogole nie podoba...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:48_________________________________________________jarko czemu nie masz zdjecia w avatarze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
didi.... :> :> :> Czyli nasz Nadworny VagMistrz
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hahaha, bardzo świeszne...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też spadam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o jezu ale 1 piwko potrafi czlowieka postawic na nogi....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no skrzynka jest ale nie zawsze w środku jest fotoradar, czy tak?[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:07_________________________________________________a kasa z kiery pójdzie na wspieranie mojej uczelni (musze zapłacić za warunek... )
-
[ALL B7] Gasnący reflektor i oświetlenie rejestracji
podjedz sobie do Boscha żarniki będą napewno taniej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś zjeść i do domku [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:02_________________________________________________czy tam przy rondzie polsadu jest często fotoradar? Bo ja tam nigdy nie hamuje, a widziałem że Cuber zwolnił...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale napewno milej się leży wiedząc że w autku siedzi kierownica mufu z b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki panowie za mini spocik w marwicie :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to czekamy na jakąś relacje :> Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj nie piszcie nic o piciu prosze... :sick3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaczął mi działać telefon... jednak co nokia to nokia. Wkurzające są tylko zacieki z soli po wewnetrznej stronie wyświetlacza (bo woda na makaron była solona :> )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jezuu panowie ja tu umieram... Mam kaca giganta...[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________ide chyba się przespać, bo wieczorkiem rezanko u Cubera to trzeba być pierwszej świeżości :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co najlepsze to telefon działa tylko świeci cały czas lampa błyskowa (fajnie- latareczka) nie da sięgo wyłączyć i trzeba rozmawiać przez zestaw słuchawkowy bo głośniczek nie działa...