Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. o palących się a4 nic mi lepiej nie mówicie...
  2. nio pewnie 288
  3. ogólnie jak chcialem wymienic w Boschu tylna wycieraczke to zadnej nie dopasowali bo jakies inne jest mocowanie
  4. turdzi ale my z Tomkiem mamy inny problem. U was auto szarpie i go "dlawi", a u nas auto szarpie ale po dodaniu mocniej gazu wszysko sie uspokaja i autko normalnie przyspiesza. Przy deptaniu problem w ogóle nie występuje. U was jest odczuwalny spadek mocy gdy auto szarpie.
  5. jak tam dróżka do Kielc Kerczi?[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 01:44_________________________________________________EXEO...[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 01:45_________________________________________________wzieli ładne auto, troche pozmieniali i go zepsuli... [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 01:47_________________________________________________dobra ja gasze światło. Dobrej nocy Pany
  6. ogólnie to w kwesti diesli polecam chłopaków z CompSportu.
  7. wydaje mi się Tomek że mamy ten sam problem. Reszte opisałem Ci na PW. U nas jest ta różnica w stosunku do innych że auto po dodaniu mocniej gazu normalnie przyśpiesza i wczasie dynamicznej jazdy szarpanie w ogóle nie występuje
  8. hehe, w sobote jade za klodzko z mk4 po wnetrze takie jak u Kercziego. Podobno maja tam cala a4 s-line ze zderzakiem z s4 wiec sie zobaczy.. Ale chyba nie bo narazie z kaska krucho...
  9. mnie sie superb w ogole nie podoba...
  10. :polew: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:48_________________________________________________jarko czemu nie masz zdjecia w avatarze?
  11. didi.... :> :> :> Czyli nasz Nadworny VagMistrz
  12. hahaha, bardzo świeszne...
  13. o jezu ale 1 piwko potrafi czlowieka postawic na nogi....
  14. no skrzynka jest ale nie zawsze w środku jest fotoradar, czy tak?[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:07_________________________________________________a kasa z kiery pójdzie na wspieranie mojej uczelni (musze zapłacić za warunek... )
  15. podjedz sobie do Boscha żarniki będą napewno taniej...
  16. coś zjeść i do domku [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:02_________________________________________________czy tam przy rondzie polsadu jest często fotoradar? Bo ja tam nigdy nie hamuje, a widziałem że Cuber zwolnił...
  17. ale napewno milej się leży wiedząc że w autku siedzi kierownica mufu z b7
  18. dzieki panowie za mini spocik w marwicie :>
  19. no to czekamy na jakąś relacje :> Pozdrawiam
  20. oj nie piszcie nic o piciu prosze... :sick3:
  21. zaczął mi działać telefon... jednak co nokia to nokia. Wkurzające są tylko zacieki z soli po wewnetrznej stronie wyświetlacza (bo woda na makaron była solona :> )
  22. Jezuu panowie ja tu umieram... Mam kaca giganta...[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________ide chyba się przespać, bo wieczorkiem rezanko u Cubera to trzeba być pierwszej świeżości :naughty:
  23. co najlepsze to telefon działa tylko świeci cały czas lampa błyskowa (fajnie- latareczka) nie da sięgo wyłączyć i trzeba rozmawiać przez zestaw słuchawkowy bo głośniczek nie działa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.