Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. http://www.autokrata.pl/ogien/5700/niespodzianka_na_trasie/
  2. taaa... wylizujecie patelnie... ja czyszcze lufe... miodzio poprostu...
  3. jak zgaszisz rano to wiesz ile zapłacimy za prąd? widzisz że wszyscy szukają diodowych żarówek żeby było taniej gaś to światło bo się spać nie da pozdrawiam
  4. normalnie bym pomyślał Cuber że przesadziłeś z łiskaczem ale ja też widze podwójne posty Kercziego... :mysli:
  5. hmmm... jak to jest że Cuber cytuje wypowiedź Kercziego która została napisana pare minut później...?? To pewnie przez te mapówki montowane przez 2 godziny. Zbliżyło to Was i rozumiecie się bez słów :polew:
  6. jeśli lukaszr pisze że koleś który kręcił ten film się na tym zna to ja w to wierze...
  7. spoko postaram się dowiedzieć.
  8. widzialem Cie dzisiaj Biedruch na podchorazych. a tixi dixi to tx-didi zwany też didim :>[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________cuber podaj mi na pw ten numer do tych od opon
  9. zapewniam że jestem, żyje i czuje sie dobrze
  10. nie działa i powoduje spustoszenie :decayed:
  11. powinienem być dziś na spocie. Nie wytrzymałem i autko siedzi już na 18''
  12. Patrzcie dostał VIPa to teraz szuka sobie szoferów. Przecież VIPowi nie wypada samemu prowadzić :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 08:53_________________________________________________ czyje to... :polew: :polew:
  13. jestem narazie w Bielsku i nie wiem poprostu czy zdaze do Krk na 18.
  14. ludziska I'm home... cieszycie się prawda? niestety nie wiem czy zdąże jutro na spocika...
  15. Cuber popatrz na siebie :>
  16. witaj :hi:
  17. witaj :hi:
  18. witaj :hi:
  19. hmmm ja swojego rozpedziłem do 230 km/h wg. GPSu i miałem coś koło 4500
  20. mnie sie osobiście beta nie podoba. Kolega taką miał i troche tym jezdziłem... Ale w sumie jak miałbym pare dresików w szafie to też bym się zastanowił
  21. witajcie Pany. Spadam na nartki. Jak tak mówicie to sobie jeszcze odpuszcze letnie na jakiś czas...
  22. z tego co wiem to ta od 170km ma dłuższe przełożenia. pozdrawiam
  23. boseron warunki narciarsie bajka. Jutro ostatni dzień jazdy, ale może i dobrze bo już mnie wszystko boli. Przez cały tydzień była super pogoda, słoneczko i temp. koło -1. W niedzele postaram się dotrzeć na spota ale nie obiecuje bo dopiero w sobote w nocy wracam do Bielska. Zastanawiam się nad zmianą kól na letnie ale to będzie zależne od pogody i od tego czy wejdą (tam mam et45 i boje się że po zmianie hamulców na 321 będzie trzeba dodać dystans- a tak btw. ile kosztują dystanse i gdzie je kupić?) Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.