Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.autokrata.pl/ogien/5700/niespodzianka_na_trasie/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa... wylizujecie patelnie... ja czyszcze lufe... miodzio poprostu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak zgaszisz rano to wiesz ile zapłacimy za prąd? widzisz że wszyscy szukają diodowych żarówek żeby było taniej gaś to światło bo się spać nie da pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
normalnie bym pomyślał Cuber że przesadziłeś z łiskaczem ale ja też widze podwójne posty Kercziego... :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... jak to jest że Cuber cytuje wypowiedź Kercziego która została napisana pare minut później...?? To pewnie przez te mapówki montowane przez 2 godziny. Zbliżyło to Was i rozumiecie się bez słów :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeśli lukaszr pisze że koleś który kręcił ten film się na tym zna to ja w to wierze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko postaram się dowiedzieć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzialem Cie dzisiaj Biedruch na podchorazych. a tixi dixi to tx-didi zwany też didim :>[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________cuber podaj mi na pw ten numer do tych od opon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapewniam że jestem, żyje i czuje sie dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrej nocy Pany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie działa i powoduje spustoszenie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powinienem być dziś na spocie. Nie wytrzymałem i autko siedzi już na 18''
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Patrzcie dostał VIPa to teraz szuka sobie szoferów. Przecież VIPowi nie wypada samemu prowadzić :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 08:53_________________________________________________ czyje to... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem narazie w Bielsku i nie wiem poprostu czy zdaze do Krk na 18.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ludziska I'm home... cieszycie się prawda? niestety nie wiem czy zdąże jutro na spocika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber popatrz na siebie :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
[ALL B7] Czy 2.0 TDI Q 140 KM i 170KM mają różne skrzynie biegów ?
hmmm ja swojego rozpedziłem do 230 km/h wg. GPSu i miałem coś koło 4500
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie sie osobiście beta nie podoba. Kolega taką miał i troche tym jezdziłem... Ale w sumie jak miałbym pare dresików w szafie to też bym się zastanowił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie Pany. Spadam na nartki. Jak tak mówicie to sobie jeszcze odpuszcze letnie na jakiś czas...
-
[ALL B7] Czy 2.0 TDI Q 140 KM i 170KM mają różne skrzynie biegów ?
z tego co wiem to ta od 170km ma dłuższe przełożenia. pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron warunki narciarsie bajka. Jutro ostatni dzień jazdy, ale może i dobrze bo już mnie wszystko boli. Przez cały tydzień była super pogoda, słoneczko i temp. koło -1. W niedzele postaram się dotrzeć na spota ale nie obiecuje bo dopiero w sobote w nocy wracam do Bielska. Zastanawiam się nad zmianą kól na letnie ale to będzie zależne od pogody i od tego czy wejdą (tam mam et45 i boje się że po zmianie hamulców na 321 będzie trzeba dodać dystans- a tak btw. ile kosztują dystanse i gdzie je kupić?) Pozdrawiam.