Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ja zawsze potrafie pocieszać... :naughty:
  2. pisałem to strone wcześniej lizusie a Jerzu Was uświadomił :gwizdanie: Lepiej nie parkować na dwóch miejscach bo może nas spotkać coś takiego: albo coś takiego:
  3. lufe do czyszczenia :decayed:
  4. Już nie przeginaj...
  5. nex miażdżysz[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 16:30_________________________________________________jakaś duża ta pałka Boserona... :polew:
  6. No Boseron niestety mnie nie zastaliście. Mam nadzieje że było fajnie. Przypadkowo dostałem zdjęcie z tego waszego grila na komendzie: Jakaś nowa koleżanka Bosi?? :> :> :>
  7. chyba maszyne do pisania
  8. Boseron widziałem Cie dzisiaj w akcji:
  9. objeżdża , dojeżdża jeden ch.... :polew: Cuber nie opowiadaj nam o Twoich marzeniach nocnych... Sokój chciałem sprawdzić czy to Ty :> Ładnie to Twoje autko na tych felach się przentuje w czasie jazdy. Pozdrawiam [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:52_________________________________________________nex pewnie że chce
  10. mnie nie ale obawiam się że Ciebie by objechały
  11. też miałem problem z klmatronikiem bo miałem z b6 (a mam b7) i nie działało grzanie tylnej szyby. Dlatego już 2 dni temu napisałem żebyś zaczął od sprawdzenia klimatronika. Wysuń go i z tyłu jest na pewno naklejka. Jakby co to mam do sprzedania klimatronik do b6 pod grzane fotele.
  12. Boseron takie felgi to sobie możesz wsadzić do służbowego poloneza a nie a4. Nie wygłupiaj się i kupuj 18''. Sokól co tak szalejesz po tym mogilskim A tak w ogóle to wszystkim
  13. nio ładnie... :> :> :>
  14. mówisz o grillu na komendzie... :polew:
  15. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 00:32_________________________________________________Cuber jak tam sprzęgiełko w drodze do domu??
  16. Boseron tylko nie ściemniaj. Kinga wie jaki masz silnik pod maską
  17. niech się może Boseron wypowie...
  18. Kerczi to że jesteś ślepy to Twój problem. Anie razu mnie Boseron nie objechał. Raz dojechaliśmy równo jak nie wyłączyłem ESP.
  19. no gość w bejcy miał już pewnie stan przedzawałowy :polew:
  20. boseron wcale mnie nie objechał, ale Ciebie Kerczi zrobiłby bez problemu... :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. ciesze się że mam większe tarcze. bardzo się ciesze. przynajmniej się nie grzeją Hmmm Kerczi Ty mnie nie strasz programem bo jak narazie to nie miałeś dziś tyle odwagi żeby przyjechać swoim paściem tylko przytagrałeś a6 Tatusia :> Kinga gwarancja zawsze jest. Poprawki w cenie :>
  22. a sprawdzileś czy to jest klimatronik z b6...?
  23. z tym ET to może być prawda. Weźcie pod uwage że auto ma zawias -20mm i jest to złudzenie. Ja też mam et 45 ale bez zawiasu i auto wygląda jak wóz drabiniasty :>
  24. Czemu Cie Wąski nie było? Szukaliśmy Cie u Kingi w bagażniku ale Ciebie tam ani widu ani słychu... Boseron wcale mnie nie objechał i dobrze o tym wie, a to są tylko jakieś wasze marzenia nocne (wspólczuje ) Kerczi powiedz lepiej Tatusiowi jak mu hamulce "dotarłeś" Kinga co do sesji to pogadaj z Boseronem, napewno chętnie zapozuje z lizakiem albo pałką... policyjną oczywiście A tak w ogóle to dzięki wszystkim za spota.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.