Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja zawsze potrafie pocieszać... :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisałem to strone wcześniej lizusie a Jerzu Was uświadomił :gwizdanie: Lepiej nie parkować na dwóch miejscach bo może nas spotkać coś takiego: albo coś takiego:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lufe do czyszczenia :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już nie przeginaj...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex miażdżysz[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 16:30_________________________________________________jakaś duża ta pałka Boserona... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Boseron niestety mnie nie zastaliście. Mam nadzieje że było fajnie. Przypadkowo dostałem zdjęcie z tego waszego grila na komendzie: Jakaś nowa koleżanka Bosi?? :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba maszyne do pisania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron widziałem Cie dzisiaj w akcji:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
objeżdża , dojeżdża jeden ch.... :polew: Cuber nie opowiadaj nam o Twoich marzeniach nocnych... Sokój chciałem sprawdzić czy to Ty :> Ładnie to Twoje autko na tych felach się przentuje w czasie jazdy. Pozdrawiam [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:52_________________________________________________nex pewnie że chce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ten malutki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie nie ale obawiam się że Ciebie by objechały
-
[B6 AWX] Przewód ogrzewania tylnej szyby
też miałem problem z klmatronikiem bo miałem z b6 (a mam b7) i nie działało grzanie tylnej szyby. Dlatego już 2 dni temu napisałem żebyś zaczął od sprawdzenia klimatronika. Wysuń go i z tyłu jest na pewno naklejka. Jakby co to mam do sprzedania klimatronik do b6 pod grzane fotele.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron takie felgi to sobie możesz wsadzić do służbowego poloneza a nie a4. Nie wygłupiaj się i kupuj 18''. Sokól co tak szalejesz po tym mogilskim A tak w ogóle to wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio ładnie... :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz o grillu na komendzie... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 00:32_________________________________________________Cuber jak tam sprzęgiełko w drodze do domu??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron tylko nie ściemniaj. Kinga wie jaki masz silnik pod maską
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niech się może Boseron wypowie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi to że jesteś ślepy to Twój problem. Anie razu mnie Boseron nie objechał. Raz dojechaliśmy równo jak nie wyłączyłem ESP.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no gość w bejcy miał już pewnie stan przedzawałowy :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron wcale mnie nie objechał, ale Ciebie Kerczi zrobiłby bez problemu... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciesze się że mam większe tarcze. bardzo się ciesze. przynajmniej się nie grzeją Hmmm Kerczi Ty mnie nie strasz programem bo jak narazie to nie miałeś dziś tyle odwagi żeby przyjechać swoim paściem tylko przytagrałeś a6 Tatusia :> Kinga gwarancja zawsze jest. Poprawki w cenie :>
-
[B6 AWX] Przewód ogrzewania tylnej szyby
a sprawdzileś czy to jest klimatronik z b6...?
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
z tym ET to może być prawda. Weźcie pod uwage że auto ma zawias -20mm i jest to złudzenie. Ja też mam et 45 ale bez zawiasu i auto wygląda jak wóz drabiniasty :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu Cie Wąski nie było? Szukaliśmy Cie u Kingi w bagażniku ale Ciebie tam ani widu ani słychu... Boseron wcale mnie nie objechał i dobrze o tym wie, a to są tylko jakieś wasze marzenia nocne (wspólczuje ) Kerczi powiedz lepiej Tatusiowi jak mu hamulce "dotarłeś" Kinga co do sesji to pogadaj z Boseronem, napewno chętnie zapozuje z lizakiem albo pałką... policyjną oczywiście A tak w ogóle to dzięki wszystkim za spota.