Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. u mnie jest 404Nm. Pozostałe wykresy są z auta smughosa który w serii ma 170km. (linia niebieska to wykres po programie który mu zaproponował V-tech) Ja miałem w seri 140 i po programie mam 177km i 404Nm (czarny wykres)
  2. też już spadam. dobrej nocy
  3. http://allegro.pl/item567599051_a4_01_08_lusterko_lewe_chrom.html Napisz do niego.. Chyba go nie sprzedał... Zawsze będzie jedno
  4. obudowa z pierwszego linka nie spasuje... :confused4:
  5. A oto porównanie seryjnej 170 i po programie w V-techu do mojego autka... (mój wykres-czarny, Test2) Wydawało mi się że mam dość dużą "górke" w momencie, ale jak zobaczyłem wykres smughosa po modyfikacji w V-techu to mój w porównaniu do niego jest "gładziutki".
  6. Panowie postaram się Was odwiedzić w tą środe. Czy ktoś chce ramki pod rejestracje od Kercziego, lub kalendarzyki bo moge przywieźć. Pozdrawiam serdecznie
  7. no racja słowa samego nie użyłem w sensie "tylko" :> :> Dokładnie tak
  8. Bardzo śmieszne.... Co do lusterek to jeszcze tydzien temu było lewe ori z s4 na allegro za 250zł. Wisoało dość długo bo nie miało w tytuje s4. Teraz go już nie widze...
  9. No widzisz a zdolny potrafi...
  10. nie no ale musi tak być. Jeśli mata wykryje pasażera, to wtedy sprawdza czy pasy są zapięte i jeśli nie są to wyświetla się kontrolka na desce rozdzielczej, czy nie? Jeśli mata nie wykryje pasażera to mimo nie zapiętych pasów nie zapali się kontrolka. Wydaje mi się że ten czujnik zapięcia pasów przez pasażera był jako wyposażenie dodatkowe... Ale moge się mylić
  11. Wąski będziesz w stanie mi jutro powiedzieć czy byś się decydował na ten klimatronik?
  12. dzięki wszystkim za spota. Było bardzo miło (jak zawsze ). Przemo111 gratki autka. Wreszcie ktoś kto się zna i ma ładną (srebrną) furkę :> :> :> Nic się nie przejmuj wydatkami, wszystko przed Tobą. Jakby co to zawsze słuze pomocą... Pablo pewnie włączył o jeden neon za dużo i za duży pobór mocy był...
  13. szczerze wątpie żeby to zadziałało... choć kto wie... :mysli:
  14. Flyer źle przeczytałeś. Nie po sofice lecz po spocie. Jechaliśmy do KFC i próbowałem się utrzymać za Cuberem.... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________a może lepiej napisze... utrzyamć go w polu widzenia :> :> :>
  15. a czy informacja o niezapiętych pasach nie idzie z samego zapięcia...?
  16. Maciek wydaje mi się że jak aktywujesz BOSE w RNSie to przestanie podawać sygnał na przód...[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:29_________________________________________________Co do tylnych glośniczków wysokotonowych to rzeczywiście są inne. Zastanawiam się tylko dlaczego i czym się różnią?? Cena wg. ETKI jest identyczna jak zwykłych głośniczków wysokotonowych...
  17. No własnie dziwne, bo łożyszka raczej są wytrzymałe...
  18. Kerczi weź dla mnie kalendarzyki na spota
  19. Maciek ale Tobie chodzi chyba o tą mate w fotelu, a wydaje mi się że dyskusja dotyczy czujnika w samym zapięciu pasów.
  20. RNS napewno gra lepiej od Concerta 1 DIN. Czy concert 1 din gra inaczej niż 2 din...??
  21. Co do gościa w skawinie od RNSa mówisz pewnie o Marcinie, ale wątpie żeby Ci zamontował BOSE, bo już z nim kiedyś o tym gadałem. Największym kłopotem jest schemat pinów do wzmacniacza. Jeśli masz tylko głośniki z przodu to trzeba będzie robić całe okablowanie i ciągnąć je do bagażnika. Co do cen sprzętu: na allegro głośniki pojawiają się za 100zł za 2 szt. (potrzebujesz 4). Głośniczki wysokotonowe są takie same w Bose i nie Bose więc nie trzeba ich wymieniać choć nie wiem ile masz teraz jeśli gra u Ciebie tylko przód. Zwmacniacz z wooferem można wyrwać na allegro za 300zł. (sam taki kupiłem, ale po konsultacjach z paroma osobami zrezygnowałem z montazu a wzmacniacz sprzedałem dalej) Pozdrawiam
  22. jakie macie przebiegi że konczą Wam się łożyska??
  23. Boseron kostki i piny najlepiej kupić w ASO, a co do instalacji to myśle że trzeba by się wpiąć pod bezpieczniki
  24. Rozumiem że chodzi o przyciski od otwierania szyb... Kostka się musiała wypiąć albo zawilgnąć. A pozostałe szyby nie działają dlatego że sterownik zarządzający pracą wszystkich szyb jest przy silniczku w drzwiach kierowcy (przynajmniej tak jest w B6 i B7- przypuszczam że w B5 jest analogicznie) Przyciski są podświetlone ponieważ dochodzi do nich prąd, lecz brakuje sterowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.