Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
u mnie jest 404Nm. Pozostałe wykresy są z auta smughosa który w serii ma 170km. (linia niebieska to wykres po programie który mu zaproponował V-tech) Ja miałem w seri 140 i po programie mam 177km i 404Nm (czarny wykres)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też już spadam. dobrej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/item567599051_a4_01_08_lusterko_lewe_chrom.html Napisz do niego.. Chyba go nie sprzedał... Zawsze będzie jedno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obudowa z pierwszego linka nie spasuje... :confused4:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A oto porównanie seryjnej 170 i po programie w V-techu do mojego autka... (mój wykres-czarny, Test2) Wydawało mi się że mam dość dużą "górke" w momencie, ale jak zobaczyłem wykres smughosa po modyfikacji w V-techu to mój w porównaniu do niego jest "gładziutki".
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie postaram się Was odwiedzić w tą środe. Czy ktoś chce ramki pod rejestracje od Kercziego, lub kalendarzyki bo moge przywieźć. Pozdrawiam serdecznie
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
no racja słowa samego nie użyłem w sensie "tylko" :> :> Dokładnie tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo śmieszne.... Co do lusterek to jeszcze tydzien temu było lewe ori z s4 na allegro za 250zł. Wisoało dość długo bo nie miało w tytuje s4. Teraz go już nie widze...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No widzisz a zdolny potrafi...
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
nie no ale musi tak być. Jeśli mata wykryje pasażera, to wtedy sprawdza czy pasy są zapięte i jeśli nie są to wyświetla się kontrolka na desce rozdzielczej, czy nie? Jeśli mata nie wykryje pasażera to mimo nie zapiętych pasów nie zapali się kontrolka. Wydaje mi się że ten czujnik zapięcia pasów przez pasażera był jako wyposażenie dodatkowe... Ale moge się mylić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski będziesz w stanie mi jutro powiedzieć czy byś się decydował na ten klimatronik?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki wszystkim za spota. Było bardzo miło (jak zawsze ). Przemo111 gratki autka. Wreszcie ktoś kto się zna i ma ładną (srebrną) furkę :> :> :> Nic się nie przejmuj wydatkami, wszystko przed Tobą. Jakby co to zawsze słuze pomocą... Pablo pewnie włączył o jeden neon za dużo i za duży pobór mocy był...
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
szczerze wątpie żeby to zadziałało... choć kto wie... :mysli:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Flyer źle przeczytałeś. Nie po sofice lecz po spocie. Jechaliśmy do KFC i próbowałem się utrzymać za Cuberem.... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________a może lepiej napisze... utrzyamć go w polu widzenia :> :> :>
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
a czy informacja o niezapiętych pasach nie idzie z samego zapięcia...?
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
Maciek wydaje mi się że jak aktywujesz BOSE w RNSie to przestanie podawać sygnał na przód...[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:29_________________________________________________Co do tylnych glośniczków wysokotonowych to rzeczywiście są inne. Zastanawiam się tylko dlaczego i czym się różnią?? Cena wg. ETKI jest identyczna jak zwykłych głośniczków wysokotonowych...
-
[B7 BLB] Wymiana tylnego łożyska
No własnie dziwne, bo łożyszka raczej są wytrzymałe...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi weź dla mnie kalendarzyki na spota
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Maciek ale Tobie chodzi chyba o tą mate w fotelu, a wydaje mi się że dyskusja dotyczy czujnika w samym zapięciu pasów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja gasze...
-
[ALL B7] Głośniki w przednich dzwiach, wygłuszenie, radio...
RNS napewno gra lepiej od Concerta 1 DIN. Czy concert 1 din gra inaczej niż 2 din...??
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
Co do gościa w skawinie od RNSa mówisz pewnie o Marcinie, ale wątpie żeby Ci zamontował BOSE, bo już z nim kiedyś o tym gadałem. Największym kłopotem jest schemat pinów do wzmacniacza. Jeśli masz tylko głośniki z przodu to trzeba będzie robić całe okablowanie i ciągnąć je do bagażnika. Co do cen sprzętu: na allegro głośniki pojawiają się za 100zł za 2 szt. (potrzebujesz 4). Głośniczki wysokotonowe są takie same w Bose i nie Bose więc nie trzeba ich wymieniać choć nie wiem ile masz teraz jeśli gra u Ciebie tylko przód. Zwmacniacz z wooferem można wyrwać na allegro za 300zł. (sam taki kupiłem, ale po konsultacjach z paroma osobami zrezygnowałem z montazu a wzmacniacz sprzedałem dalej) Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Wymiana tylnego łożyska
jakie macie przebiegi że konczą Wam się łożyska??
-
[B6 AVF] Instalacja do foteli s-line - skąd pociągnąć prąd (układ lędzwiowy) ?
Boseron kostki i piny najlepiej kupić w ASO, a co do instalacji to myśle że trzeba by się wpiąć pod bezpieczniki
-
[ALL B6] Nie działa elektryka w drzwiach od kierowcy
Rozumiem że chodzi o przyciski od otwierania szyb... Kostka się musiała wypiąć albo zawilgnąć. A pozostałe szyby nie działają dlatego że sterownik zarządzający pracą wszystkich szyb jest przy silniczku w drzwiach kierowcy (przynajmniej tak jest w B6 i B7- przypuszczam że w B5 jest analogicznie) Przyciski są podświetlone ponieważ dochodzi do nich prąd, lecz brakuje sterowania.