Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. heh, ja jechałem jakby od strony dietla i skręcałem na rondzie w strone mogilskiego. Dośc szybko przejechałem (piszczało troche na rondzie) więc powinieneś mnie widzieć. Pozdrawiam
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/b7b8_kwiecien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67126.90.html;topicseen pany pany, głosujemy bo ankieta jest od nowa
  3. mistrz pierwszego planu...
  4. to zdjęcie miażdzy Sokól :polew:
  5. wczoraj ok. 23 na grzegórzeckim czarna b7 s-line na 18'' takich jak Kercziego...to nie Ty Kr54321?
  6. Wszyskiego dobrego Sokól. I żebyś nigdy nie zbłądził na złą droge tylnonapędowców i okazał się zabłąkaną owieczką w wielkim bożym świecie... :>
  7. dziki Panowie za spocika :>
  8. dobrej nocy [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 03:40_________________________________________________hmm.... co sie dzieje... jet tu kto?? Panowie godzina 11 a nikt nic nie napisał... :mysli:
  9. hmmm... ciekawe fotele też jakby z b6...[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 14:53_________________________________________________fotele takie były, ale kiera powinna być z b7
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7/b7b8_kwiecien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67126.60.html panowie głosujemy :) :>
  11. Dlaczego nie ma bramkarzy murzynów? Dlatego że nadal boją się siatki.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:55_________________________________________________bylo już kiedyś PrZeMiAn :) Widze ze zmieniłeś nick Pozdrawiam
  12. bry[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:07_________________________________________________Do sklepu obuwniczego wchodzi mężczyzna. Zauważa piękne białe buty. Z zachwytem pyta ekspedientki: - Jakie cudowne buty, ile kosztują? - 10.000. - Oj, a czemu tak drogo? - Bo to proszę pana jest unikat, zrobione z ludzkiej skóry. Ale jeśli jest pan zainteresowany modelem, to mamy jeszcze czarne, za 9,99.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:27_________________________________________________- Co różni Michaela Jacksona i dżokeja wyścigów konnych? - Dżokej może legalnie dosiadać trzylatka.
  13. no ale musisz go przegladac bo licznik by nie liczył...
  14. ale powiedz mi jak można spędzić 239 dni przed forum...?
  15. ja sądze że przydałoby się wymienić przepływke i najprawdopodobniej wszystko wróci do normy. Jak nie wymienisz to prawdopodobnie się będzie to pogarszać. Pozdrawiam
  16. themOn Twoje zdrowie również oczywiście[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 00:06_________________________________________________kurcze ykk jak patrze na Twój Całkowity czas spędzony online: to dochodze do wniosku że chyba musieli Cie w domu nie kochać :decayed: A tak na serio to jestem pełen podziwu...
  17. Kerczi dołożyłeś drugi cooler??[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:47_________________________________________________ Cuber wszystkiego najlepszego Staruszku :) Twoje zdrowie :drunk:
  18. ja go wymieniałem w ASO.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:59_________________________________________________ale jakoś drożej wyszło... :mysli:
  19. http://www.youtube.com/watch?v=jZUwalEiyF4 Polacy za granicą...
  20. http://wycento.pl/index.php?p=pokaz_ogloszenie&id_ogloszenie=131
  21. Kerczi o to Ci chodzi? http://allegro.pl/item599476140_audi_a4_a6_kierownica_rura_wlot_powietrza_96_04_r.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.