Treść opublikowana przez siemian
-
[Małopolska] Widziany, widziana
heh, ja jechałem jakby od strony dietla i skręcałem na rondzie w strone mogilskiego. Dośc szybko przejechałem (piszczało troche na rondzie) więc powinieneś mnie widzieć. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/b7b8_kwiecien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67126.90.html;topicseen pany pany, głosujemy bo ankieta jest od nowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mistrz pierwszego planu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zdjęcie miażdzy Sokól :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj ok. 23 na grzegórzeckim czarna b7 s-line na 18'' takich jak Kercziego...to nie Ty Kr54321?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyskiego dobrego Sokól. I żebyś nigdy nie zbłądził na złą droge tylnonapędowców i okazał się zabłąkaną owieczką w wielkim bożym świecie... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziki Panowie za spocika :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrej nocy [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 03:40_________________________________________________hmm.... co sie dzieje... jet tu kto?? Panowie godzina 11 a nikt nic nie napisał... :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... ciekawe fotele też jakby z b6...[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 14:53_________________________________________________fotele takie były, ale kiera powinna być z b7
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7/b7b8_kwiecien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67126.60.html panowie głosujemy :) :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlaczego nie ma bramkarzy murzynów? Dlatego że nadal boją się siatki.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:55_________________________________________________bylo już kiedyś PrZeMiAn :) Widze ze zmieniłeś nick Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:07_________________________________________________Do sklepu obuwniczego wchodzi mężczyzna. Zauważa piękne białe buty. Z zachwytem pyta ekspedientki: - Jakie cudowne buty, ile kosztują? - 10.000. - Oj, a czemu tak drogo? - Bo to proszę pana jest unikat, zrobione z ludzkiej skóry. Ale jeśli jest pan zainteresowany modelem, to mamy jeszcze czarne, za 9,99.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:27_________________________________________________- Co różni Michaela Jacksona i dżokeja wyścigów konnych? - Dżokej może legalnie dosiadać trzylatka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale musisz go przegladac bo licznik by nie liczył...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale powiedz mi jak można spędzić 239 dni przed forum...?
-
[B7 BLB] Większe dymienie + lekki spadek mocy
ja sądze że przydałoby się wymienić przepływke i najprawdopodobniej wszystko wróci do normy. Jak nie wymienisz to prawdopodobnie się będzie to pogarszać. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
themOn Twoje zdrowie również oczywiście[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 00:06_________________________________________________kurcze ykk jak patrze na Twój Całkowity czas spędzony online: to dochodze do wniosku że chyba musieli Cie w domu nie kochać :decayed: A tak na serio to jestem pełen podziwu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi dołożyłeś drugi cooler??[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:47_________________________________________________ Cuber wszystkiego najlepszego Staruszku :) Twoje zdrowie :drunk:
-
[B7 BKE] Czujnik temperatury paliwa
ja go wymieniałem w ASO.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:59_________________________________________________ale jakoś drożej wyszło... :mysli:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=jZUwalEiyF4 Polacy za granicą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wycento.pl/index.php?p=pokaz_ogloszenie&id_ogloszenie=131
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi o to Ci chodzi? http://allegro.pl/item599476140_audi_a4_a6_kierownica_rura_wlot_powietrza_96_04_r.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jechałem :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc :hi: