Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. :polew: Mały Rysio napisał list: Panie Jezu, byłem grzecznym chłopcem, czy mógłbym dostać rowerek? Twój oddany Rysio Jednak Rysio wiedział, że Jezus wie wszystko, czyli również to, jakim chłopcem Rysio był na prawdę. Chłopiec podarł więc list i napisał nowy: Panie Jezu, byłem w miarę grzecznym chłopcem, czy mógłbym dostać rowerek? Na zawsze ufajacy Tobie Rysio Pomyslał, chwilę Rysio i doszedł do wniosku, że i to "niedomówienie" nie pozostanie przez Jezusa niezauważone. Podarł list i napisał tak: Panie Jezu, myślałem o tym, by być grzecznym chłopcem, czy mógłbym dostać rowerek? Wielbiacy Ciebie Rysio Popatrzał Rysio na list, zajrzał w głąb swego serca i wiedział, że był tak złym i niedobrym chłopcem, że nie ma szans na to, by Jezus go wysłuchał. Wziął więc podarł list i wybiegł na ulice ze łzami w oczach. Chodził bez celu po ulicach, rozmyślając nad swoją krnąbrnością, wszystkimi złośliwościami jakich się dopuścił, gdy nagle znalazł sie pod kościołem. Wszedł do środka, przeszedł środkiem pod ołtarz i uklęknął. Łzy jak grochy spływały mu po policzkach. Po chwili wstał i udał się w kierunku wyjścia. Zanim jednak wyszedł złapał stojącą na postumencie małą figurkę i pobiegł szybko do domu. W domu schował figurkę pod łóżko, złapał długopis i kartkę i napisał: Panie Jezu. Mam twoją matkę. Jesli chcesz ją jeszcze kiedyś zobaczyć, to jutro pod domem widzę nowy rowerek. Twój oddany ty już wiesz kto.[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:23_________________________________________________Einstein pojawia się przy bramie do niebios. Św. Piotr stwierdza: - Hmm... Wyglądasz jak Einstein, ale czy naprawdę nim jesteś? Nawet nie wiesz, jak różnych metod ludzie próbują, żeby się tu prześlizgnąć. - Mogę prosić kawałek kredy i tablicę? Św. Piotr pstryknął palcami, pojawiła się tablica i kreda. Einstein zaczął objaśniać zasady matematyki i fizyki, rysować na tablicy wykresy, itp. - Ok, wierzę Ci, wchodź. Następny był Picasso. Scena się powtarza, Picasso prosi o to samo co Einstein. Otrzymuje tablicę i kredę - paroma maźnięciami kredy tworzy surrealistyczny obraz. - Na pewno jesteś Picassem, wchodź! Po jakimś czasie do nieba przychodzi Lepper. - Picasso i Einstein udowodnili kim są. W jaki sposób Ty możesz udowodnić? - A kto to Picasso i Einstein? - Wchodź, Andrzej![br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:28_________________________________________________Facet lekko na bani wraca do domu. Żona od razu, srata- tata, pijak, tylko wódka ci w głowie itp... Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi: - OK, przyniosłem test, zaraz zobaczymy jaka ty obeznana i kulturalna jesteś! Żona: - Zobaczymy, czytaj. - Taaak, pytanie pierwsze. Podaj jakieś dwie waluty. - Łatwizna! No chociażby dolar i euro. - Dobra, podaj dwa typy środków antykoncepcyjnych. - Jejku, mogę ci co najmniej 10 podać! - Wierzę. Pytanie trzecie. Podaj mi nazwy dwóch rzek w Islandii... Żona: - .........?......... - Milczysz? Ha! Wiedziałem! Oprócz szmalu i seksu, żadnych, k*rwa, zainteresowań!...
  2. Pablo linia jest taka jaka była... Różnią się tylko lampami i zderzakiami (minimalnie)[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 14:06_________________________________________________Pomnażajcie swoje pieniądze... http://www.youtube.com/watch?v=WQF0ZuL8vus
  3. czemu na ostatniej fotce jest q5?? [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 13:42_________________________________________________Pablo chyba pomyślał ze q5 z ostatniego zdjecia to nowe a6. Pablo a6 przeszlo tylko delikatny lifting praktycznie
  4. Cuber nie pozwole żeby ktoś mnie tu niesłusznie obrażał...[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 13:35_________________________________________________ale spoko, koniec tematu
  5. dokładnie tak KERCZI. Ostatnio prawie każda Twoja auzja jest do mnie dlatego profilaktycznie każdą sprawdzam... Nie wiem może się we mnie zabujałeś...
  6. Trzeniu to nie ja zacząłem...
  7. Przypuszczam że to było do mnie... Heh, nawet nie zaglądałem ostatnio do stronki z opisem Twojego autka. (a zniemiłeś ją ostatnio) No wiesz jakby Ci to powiedzieć... co do opisu modów to powinieneś sam to do siebie powiedzieć, bo patrząc na swój wątek mam wrażenie jakbym czytał swój... tyle że mój w obecnej wersji wisi już od dobrych paru miesięcy a Twój od paru tygodni (teraz dopisałem tylko na fioletowo liste wyposażenie które dorobiłem- bo chciałem to uporządkować, bo nei każdemu chce sięczytać całego posta ze zdjęciami modów przed-po... - zresztą z tego co widzę Ty tego na szczęscie nie masz...) Więc sam skserowałeś więc nie wiem w czym problem... Więc drogi Kerczi jak drugi raz ucieszysz pupke że możesz mi dowalić, zaciśnij pośladki i sprawdz dokłądnie czy nie jest na odwrót... Co do fotek... pewnie chodzi Ci o lotnistko... w takim razie 75% osób w Krakowie kseruje od Ciebie fotki... pogratulować Pozdrawiam serdecznie
  8. No możnaby się gdzieś spotkać. Mnnie dopadła coprawda jakaś angina i ledwo mówie ale podjechać, chętnie podjade... :>
  9. a to moja kobieta chciała na lody do mca. Pozdrawiam i idę spać. A Ty Cuber nie szpieguj :> :>
  10. Czym się różni kobieta od komara? -Komara nie musisz głaskać po głowie kiedy ssie.
  11. nowe fotki plus lekko zmodyfikowany opis na stronie pierwszej. Dodatkowo pare fotek z dzisiejszego wypadu na lotnisko: Zapraszam do czytania i komentowania Pozdrawiam
  12. aż do żegnania się i gaszenia światła... :polew:
  13. a czy od czasu do czasu jest takie leciutkie jakby mrugnięcie?
  14. wszyscy tak mają... :gwizdanie:
  15. Flyer kolega miał ustawiony zły model i wyświetlał się rocznik 2003 :>
  16. dzieki za spota Panowie
  17. Przyjechało dwóch Amerykanów do Rosji, ale wysiedli 10 km od miasteczka. Jeden mówi: -Już niedaleko, więc chodź się przejdziemy. -Ok - odparł drugi i poszli drogą przez las. Przeszli tak 2 km i nagle z lasu wyskoczył jakiś Rusek z kierownicą od Kamaza i udaje, że jedzie. Amerykanie pomyśleli: -Jakiś psychol, dobrze, że nas minął i pojechał dalej. - Nagle jednak facet się zatrzymał "wrzucił" wsteczny i cofa. Zatrzymał się obok nich, "otworzył" drzwi i mówi: -Do miasta jedziecie? -Tak - odparli. -To wsiadajcie, podwiozę was. Amerykanie nie chcąc zadawać się z psycholem odparli: -Nie, dojdziemy sobie, dziękujemy... Na to Rusek otwiera kieszeń, wyjmuje pistolet i mówi: -Wsiadać albo was rozpierdolę - i przesuwa się z kierownicą na środek jezdni tak, aby pasażerowie mogli wsiąść. Ci wsiedli, zamknęli drzwi i od tej pory już we trzech udają, że jadą Kamazem. Nagle na horyzoncie wyłonił się posterunek policji. Rusek zatrzymał się i mówi: -Wiecie co, ja mam na pieńku z komendantem, bo jeżdżę bez prawa jazdy, to ja was tu wysadzę, wy sobie przejdziecie kawałek, a ja pojadę przez las i spotkamy się za posterunkiem. Amerykanie snując plan, że zaraz zajdą na komisariat i powiedzą i powiedzą komendantowi o psycholu, od razu się zgodzili. Wysiedli i poszli, a psychol pojechał przez las. Doszli do komisariatu i mówią do komendanta: -Panie władzo, idziemy sobie ulicą, a z lasu wyleciał jakiś psychol z kierownicą od Kamaza i mówił, że jak nie wsiądziemy, to nas pozabija. -Zaraz zaraz, to ten, co bez prawa jazdy jeździ? zapytał komendant. -Tak - odparli. -Ja go już dwa lata ścigam, poczekajcie ja tylko pójdę po motor i zaraz go poszukamy. I poszedł na zaplecze. Słychać szmery, stukot i za chwile wychodzi komendant z kałachem na plecach i kierownicą motoru w ręce i mówi: -Siadajcie, zaraz go znajdziemy. -Nie nie, my sobie już pójdziemy. Na to komendant zdjął kałacha, wycelował w jednego i mówi: -Wsiadać, bo was rozpierdolę. Jeden stanął za komendantem, a drugi nie wiedział co zrobić i patrzy na niego, a komendant na to: -Wsiadaj k**wa, to jest motor z koszem! I pojechali. Biegną już tak z pół kilometra, jeden za komendantem, drugi z boku. Nagle komendant się zatrzymał, patrzy na tego z boku, wyciąga kałacha i mówi: -Siadaj k**wa, przecież w koszu się nie stoi! Ten od razu kucnął i tak w kucki biegł dalej. Biegną, biegną, nagle ten z kosza się odzywa do drugiego: -k**wa, ale ty jesteś głupi! W Kamazie było wygodniej!
  18. dobra gasze. Dobrej nocy Panowie...
  19. hmmm, spotkałem się z czymś takim że jęsli jakiś kabel dawał zwarcie (był np. przytarty) to cały obwód przestawał działać. Wtedy występowalo co jakiś czas takie lekkie mrugnięcie (jakby impuls- raz na 2-3 sekundy). Pozdrawiam
  20. kurcze coś mi nie pasuje w tym wydechu... Jakoś, jak dla mnie, niezbyt dobrze komponuje się z dokładką zderzaka... Ale respect za ogrom pracy. Pozdrawiam serdecznie
  21. było wiele razy omawiane... W przypadku b6 będzie jeszcze wymienić wtyczke od poduchy, podpinaną do taśmy. Temat wiele razy opisywany. Pozdrawiam
  22. pewnie padł czujnik w lusterku... Jeśli dioda się świeci to lusterko ma zasilanie więc problem musi być gdzieś w samym lusterku. Pozdrawiam
  23. drganie pedału sprzęgła przy lekkim naciśnięciu jest podobno normalne... :mysli: Był już jakiś wątek na ten temat na forum...
  24. randy8 co do tej kontrolki to nie kontrolka spalin a kontrolka check engine czyli usterek może być dużo... Na VAGu wyszła świeca tak? Czy jeśteś pewien że to było powodem zapalenia się kontrolki?? U kolegi w passacie jak padła świeca to błąd był zapisany w VAGu ale kontrolki check engine mu nie wywaliło... :mysli: kubanczyk.mis autko przeszło prawdopodobnie w notlauf (tryb awaryjny). Jak mnie kiedyś przydarzył się notlauf to pomogło dopiero- naprawa usterki i podpięcie pod kompa i wykasowanie błędu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.