Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. :> :> :> Dobra ja mykam spać. [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:46_________________________________________________wariat w białej strzale
  2. Panowie to wrzuci ktoś jakies foto ze spota? :>
  3. dzięki Pany za miłego spontan spota
  4. Małego niedźwiadka Aleksa uniosła kra na środek morza. Pewnie by umarł z głodu i chłodu, gdyby lodołamacz "Arktyka" nie wkręcił go w śrubę.
  5. dobrej nocy Pany[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 01:44_________________________________________________Niedźwiedź szaleje w lesie... strasznie podniecony, wszystko co się rusza ma zamiar grzmocić. Wiewiórka schodzi sobie z drzewa, ten dopada do niej, łapie ją za szyję i dawaj, ale to mu nie wystarcza... zza krzaków wychyla się lisica, dopada do niej i zaczyna gwałcić. W pewnym momencie lisica krzyczy : -o k**wa niedźwiedz, jaki z ciebie wspaniały kochanek, jakiego masz ogromnego i owłosionego kutasa! niedźwiedź robi głupią minę i myśli: - O k**wa! Nie zdjąłem wiewiórki![br]Dopisany: 14 Maj 2009, 01:50_________________________________________________Powitał co Tu taka cisza? Całą noc nikt nic nie pisał...
  6. a fotki jakieś są? kto tak zamulał w drodze powrotnej??
  7. - Dlaczego Meksykańce nie grillują? - Bo fasola przepada przez rożen. - Dlaczego Meksykanie mają małe kierownice w samochodach? - Żeby mogli prowadzić w kajdankach. - Co potrafi pizza czego nie potrafi Murzyn? - Wyżywić 4-osobową rodzinę. - Jakie są najgorsze 4-lata w życiu Murzyna? - Pierwsza klasa podstawówki. - Murzyn i Meksykaniec jadą autem. Kto prowadzi? - Policjant. - Jak nazywa się czarnuch, który ukończył Harvard? - Czarnuch. - A jak nazywaliby się Flintstonowie, gdyby byli czarni? - Czarnuchy. - Jak wynaleziono breakdance? - Pewien czarnuch próbował ukraść felgi z JADĄCEGO samochodu. I na deser dla znających trochę Inglisz: - What's the difference between Batman and a nigger? - Batman can sometimes go out without Robin.
  8. A dzięki już troszke lepiej, ale Pingwinia grypa dalej troszke trzyma...
  9. mają tu swojego przedstawiciela. Od około póltora miesiąca. Gadałem o tym z Patrykiem. Wygląda to tak że koleś robi logi wysyła im do BB, oni to analizują i robią program, który on wgrywa. Pozdrawiam
  10. Przemian jeszcze nie ma odpowiedzi...
  11. Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek- gość jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtęty zmierzał również lekarz- widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się, i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
  12. witaj :hi:
  13. witaj :hi:
  14. witaj :hi:
  15. witaj :hi:
  16. witaj :hi:
  17. Aaaaa, bo Ty masz LPG... Nie zwróciłem uwagi. No tak CompSporty gazu się nie tykają. Miejmy nadzieje że w TTC Ci ładnie programik zrobią. BTW... może wiesz, ile kosztuje u nich hamowanie autka? Pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 19:30_________________________________________________Pani prosi do odpowiedzi Jasia. Chłopiec nie może poradzić sobie z zadaniem, więc zaczyna pluć na rękę i wycierać ślinę w głowę. Pani się pyta: - Jasiu co robisz? - Słyszałem wczoraj wieczorem jak tatuś mówił do mamusi: "Kochanie pośliń główkę to na pewno Ci lepiej pójdzie"
  18. Do sypialni, w momencie zakładania przez tate prezerwatywy, bezceremonialnie wkracza maly Jasio. Żeby ukryć swój stan, tata udając, że niby nic się nie dzieje schyla się i szuka czegoś pod łóżkiem. - Co robisz? -pyta Jasio - A szukam kota - odpowiada tatuś. - I co, będziesz go ruchał?![br]Dopisany: 12 Maj 2009, 18:41_________________________________________________wpada króliczek do nory i wali pięścią w stół krzycząc : HAŃBA co się stało ? - pyta matka niedźwiedź ojcem d*pę podtarł[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 18:41_________________________________________________Diabeł złapał Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich: - Wypuszczę was dopiero za rok, ale musicie spełnić 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyć go jakiejś sztuczki. Musicie również wiedzieć, że każdy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies będzie jadł, albo ty. Przychodzi diabeł po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. - No Niemiec, coś nauczył tego psa? Niemiec mówi osłabionym głosem: - S ss s siad (pies siadł). Diabeł: - OK Niemiec, jesteś wolny, chodźmy do Rosjanina. Wchodzą do Rosjanina, patrzą Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabeł: - Dobra, a ty czego nauczyłeś psa? Rosjanin mówi osłabionym głosem do psa: - l ll ll leżeć (pies się położył). - OK Ruski, jesteś wolny, chodźmy do Polaka. Wchodzą do Polaka. Patrzą, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabeł: - Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz. Polak: - Zaraz, zaraz. Polak usiadł sobie wygodnie na kanapie, wziął w dłoń pęto kiełbasy i zaczyna jeść. Pies patrzy na niego i mówi: - HHHHeeeniuś, daj gryza.[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 18:47_________________________________________________jak Angielscy policjanci zatrzymują samochód... http://www.youtube.com/watch?v=Ezx5s95Yz98 ...z dedykacją dla Boserona :decayed:
  19. nex kolega się dzisiaj umawiał u CompSportów na program i dali mu termin na czwartek...
  20. Jedzie rusek swoja lada po autostradzie i nagle zatrzymuje go dziwka: -Cześć misiu, zrobie ci loda za free -jasne mala, wskakuj Laska mu obciaga a nagle mowi: -Dawaj 100 zl bo gryze Ten sie przestraszyl i dal Pozniej jedzie niemiec BMW i ta sama dziwka go zatrzymuje -Czesc, zlaskac ci za free -Jasne,mloda wskakuj Ta mowi po chwili i ze go ugryzie jak nie da jej 100 zl. Ten sie spekal i daje jej kase Na trzeci dzień jedzie polak polonezem i wyskakuje ta sama dziwka -Cze, ojebać ci kolbe za free ???? -Jasne mala Ta po chwili puszcza swoj dobrze opracowany tekst: -Dawaj 100 zl albo ci go odgryze A polak na to: -Dawaj 200 bo sikam[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 12:47_________________________________________________Przy skrzyżowaniu siedzi na koniu Strażnik Miejski. Z naprzeciwka w jego kierunku jedzie na rowerku mały chłopiec. Strażnik woła go do siebie. - E, mały chodź no tu. Chłopczyk podjeżdza, a strażnik pyta: - Święty Mikołaj przyniósł ci ten rower? - Tak.- Odpowiada chłopczyk. - To napisz mu, żeby w tym roku przyniósł ci lampkę do tego roweru. I zadowolony z siebie ukarał młodego mandatem za 50 złotych. - A pan to od Mikołaja dostał tego konika? - pyta dziecko. - Tak. - Odpowiada Strażnik Miejski. - To niech pan napisze Mikołajowi w tym roku, żeby kutasa montował konikowi między nogami, a nie na grzbiecie.
  21. :hi: ale sie chu**wo czuje... ;( ;( ;(
  22. Na przesłuchaniu policjant mówi: - No to niech pan opowie jak to bylo - No kazali mi się oprzeć o maskę samochodu i wypiąć - Napastowali pana? - Nie... na sucho mnie jebali..[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 01:55_________________________________________________Czterech Murzynów niesie na lektyce szejka... Biegną przez dżungle... Nagle pada strzał, jeden Murzyn pada... Szejk schodzi z lektyki, patrzy na Murzyna i mówi: -k**wa, to już czwarta opona w tym miesiącu...[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 01:56_________________________________________________Lecą ludzie samolotem. Nagle z głośnika głos pilota. - Proszę państwa, proszę się nie denerwować, mamy małą awarię. Proszę przejść na lewą stronę samolotu i spojrzeć przez okienka. Ludzie przechodzą na lewą stronę, samolot się przechyla, a pilot: - Jak państwo słusznie zauważyli, lewy silnik płonie. Mała panika na pokładzie ale od czego drugi silnik... Za chwilę jednak znów głos... - Proszę państwa, a teraz spokojnie, powoli proszę przejść na drugą stronę samolotu i spojrzeć przez okienka... Ludzie już bardziej podenerwowani przebiegają na drugą stronę. - Jak widać proszę państwa, drugi silnik również płonie... Panika zaczyna wybuchać na pokładzie... - A teraz proszę spojrzeć w dół. Wszyscy przylepili się do okienek. - Jak widać, pod nami rozpościera się duże, piękne jezioro, a pośrodku widać mały żółty pontonik. - Z małego żółtego pontonika, mówiła dla państwa załoga samolotu...
  23. heh dobre. Ja odpadam Panowie... mam 39 stopni gorączki i już ledwo na oczy widze... ;(
  24. hmmm w b7 osłony przy 288-321mm są takie same... Niestety nie wiem jak jest w b5. Mówimy o przednich hamulcach tak?
  25. ja miałem podobnie i na 29 listopada naprawili wzmacniacz i działa teraz. koszt 250zł niestety na przeciwko akademi rolniczej. Boseron to troszke przepłąciłeś bo one na allegro taniej chodzą. Ja ostantnio kupiłem wzmaczniacz BOSE z wooferem za 200zł...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.