Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. widzieliście Bodzia... :polew:
  2. nie bądź jarko tak do przodu...
  3. to taka klamka-strzelanka :>
  4. kurcze Panowie nie dam rady dzisiaj podjechać na spocika... Wihajster rameczke dla Ciebie będe miał to nstępnym razem Ci dam. ok? pozdrawiam
  5. bo w życiu zmieniają sie priorytety... :polew:
  6. :polew: Student przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora: -Pan sie lapie w tej logice panie Profesorze? -Oczywiscie, co za pytanie! -To ja mam taka propozycje panie Profesorze: zadam panu pytanie i jesli pan nie odpowie stawia mi pan 5, a jesli pan odpowie wywala mnie pan na zbity pysk. -OK, niech pan pyta... -Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co nie jest ani logiczne ani legalne? Profesor nie znal odpowiedzi wiec postawil studentowi 5; wola swojego najlepszego studenta i pyta go o odpowiedz... Ten mu natychmiast odpowiada: -Ma pan 65 lat i jest pan zonaty z 25 letnia kobieta, co jest legalne ale nielogiczne. -Pana zona ma 20 letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne. -Pan stawia kochankowi swojej zony 5, chociaz powinien go pan wywalic na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne...[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:34_________________________________________________Idzie dwóch policjantów ulicą. -Te widzisz to co ja... -Nooo skórka od banana... znowu sie wyje...my.
  7. nie mam zablokowanego gg... Pewne małżeństwo wybrało się na wczasy. Po drodze zatrzymali sie na noc w hotelu. Z samego rana chcieli opuscic hotel i poprosili rachunek za dobę hotelowa. Ku ich zdziwieniu zobaczyli, ze rachunek opiewa na zawrotną sumę 3000 zl. - Dlaczego tak dużo, przecież spędziliśmy tu tylko kilka godzin? - pyta mąż. - To jest standardowa stawka za nocleg - odpowiada recepcjonista. Małżeństwo żąda spotkania z dyrektorem. Dyrektor spokojnie wysluc**je zażalen i stwierdza: - Prosze panstwa, prowadzimy luksusowy hotel, jest on wyposażony w kilka basenow, wielką salę konferencyjną, saunę i solarium. Wszystko to bylo do Panstwa dyspozycji. - Ale my z tego nie skorzystalismy! - Ale mogli Panstwo! I za to prosze zaplacic. Mężczyzna wreszcie wyciaga z portfela 300 zlotych i wrecza dyrektorowi. - Przepraszam, ale tu jest tylko 300 zl. - Zgadza się. - Obciażylem Państwa rachunkiem opiewajacym na 3000. - Pozostale 2700 za przespanie sie z moja zona - mówi meżczyzna. - Ale ja nie spalem z Pana zona! - krzyczy oburzony dyrektor. - Cóż, byla do Pana dyspozycji
  8. nie nie, nic nie jaram Gdzies to przeczytałem i mi sie spodobało
  9. W naszym życiu najbardziej nie w porządku jest to, jak się ono kończy. Krotko mówiąc - życie jest ciężkie. Zabiera mnóstwo czasu, a co dostajemy na koniec? Umieramy! Cykl życiowy powinien iść odwrotnie niż idzie teraz. Najpierw powinno się umrzeć, a potem wszystko w druga stronę! Życie rozpoczynamy od spędzenia spokojnej starości w domu. Potem dostajemy złoty zegarek w momencie pójścia do pracy. Pracujemy czterdzieści lat, do czasu aż będziemy wystarczająco młodzi. Stajemy się gotowi do studiów - zaczynamy pić alkohol, brać prochy, imprezować. Idziemy do szkoły średniej, potem do podstawowej, dziecinniejemy, bawimy się cale dni, tracimy wszelką odpowiedzialność, coraz więcej czasu spędzamy śpiąc, aż wreszcie ostatnie dziewięć miesięcy pływamy, żeby zakończyć swoje życie orgazmem... Od razu lepiej!
  10. a gdzie w krakowie jest real :polew:
  11. no ja niestety nie dam rady bo spadam za chwile do Bielska, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że w tym tygodniu będe miał swoje autko z powrotem :> :>
  12. szpara jest ale dość nieduża. najlepiej wrzuć fotke to ocenimy czy to normalne. Wiązka będzi pasować na 100%. Czyli potrzebujesz tylko taśme pod kierownice z wtyczką 12 pinową. Pozdrawiam
  13. myśle że w 5 kołach dałoby się zmieścić jeśli oczywiście nie wyjdzie nic oprócz blacharki. Kerczi jak się to dobrze zrobi to z technicznego punktu widzenia to auto nie powinno na niczym stracić...tak mi się wydaje
  14. ojojoj.... :kwasny: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________prawa strona nawet bez tragedii, ale ogólnie nie za ciekawie...
  15. myśle że może to średnio wyglądać. A po drugie masz chyba kolor który nie występuje zbyt często...
  16. ja byłem na kiełbaskach ok 21. jutro nei dam rady niestety bo spadam do Bielska... Wiem wiem, bardzo żałujecie... . Biedruch daj jakaś fotke tego Twojego biednego autka...
  17. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.