Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. POLECAM!! dzisiejsza powodz GEMINI dzis ewakuowali bo zalało i wysiadł prąd[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________ :polew: dopiero teraz odejrzałem... Komentarze Maćka... bezcenne
  2. niestety strzępy wiszą pod autem...
  3. no spocik fajny. Szkoda że osłona pod silniekiem go nie przetrzymała...
  4. hmmm... kurcze też może o tym pomyśle... Brzmi dobrze. Przynajmniej spał bym spokojnie...
  5. Panowie Vario-techowi fure ukradli... :shocked: :shocked:
  6. o f*ck słyszałem własnie że komus z poznania ale nie wiedziałem ze Tobie. :shocked: Jak to sie stało?? Szczere wyrazy wspólczucia... ;( ;( ;(
  7. dokładnie. Dziękuje i pozdrawiam
  8. niech Ci będzie... :hi:
  9. kurcze zaczyna mnie to martwić... :confused4:
  10. Dałem je do pospawania. Ale chyba tą jedną która była najbardziej zniszczona kupie nową. Ta truga była tylko lekko wykrzywiona więc z nią nie powinno być problemu. Narazie jezdze na 16' i szukam jakiś fajnych opon na 18' w rozsądnej cenie... Pożyjemy.. zobaczymy..[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________ykk na xenon też przyjdzie czas...
  11. aaaa a jak... :naughty: i mam czujnik deszczu :decayed:
  12. hmmm... sponsor..?? niezbyt rozumiem... ale spoko
  13. a jak to chcesz zrobić że 2gi cooler zrobisz z free?
  14. mnie wystarczy że widziałem wykres jaki zaproponowali jednemu z forum. Nie pamiętam nicku (od czarnej b7 170ps s-line). Mówiliście że ja mam górke w momencie a to co tam było to już chyba "lodowiec" Jak znajde wykres to zamieszcze[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:03_________________________________________________smughos[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________ A tu opis: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_jezdzilem_na_zatkanych_wtryskach_problem_z_tuningiem-t47405.0.html;msg514360#msg514360
  15. Wojtek jutro w południe się widzimy
  16. narazie będzie tylko drugi cooler. Wykresik bedzie po wymianie turbinki...ale to już pewnie po wakacjach. Narazie mysle o jakimś wypoczynku...
  17. nie ma za co A co też się przymierzasz do moda? Ja mam w planach wymiane suszary na taka z BRD i podniesienie mocy do 200hp. Do tego jest niezbędny drugi cooler, dlatego wole sobie koszty rozłozyc w czasie.
  18. Wybaczymy mu to... [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:57_________________________________________________A tak na poważnie to Cuber to jest inna historia. Zna właściciela to może się przykładają do jego auta. Reszte olewają. Zresztą z tego co się orientuje to na początku też mu coś źle wgrali i poprawiali potem, ale moge się mylić. Pozdrawiam
  19. no brawo... :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :evil:
  20. Tutaj masz ceny takie jak ja znalazłem (allegro itepe). Na niebiesko ceny w ASO 1. rura 150PLN (tutaj numeru nie jestem pewien 8E0199521BP (990zł) 2. coller 300zł 8E0145806Q (899.38zł) 3. kierownica powietrza w ASO nie do s-line 8E0117336J 85 zł 4. waz 8E0 145 790 N 80pln (375.42zł) 5. waz 8E0 145 708 M albo N 200zł 6.wspornik IC/uchwyt 059145814B 187.62zł Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:51_________________________________________________tyle że nasza turbina ma troszke inne mocowanie węża niż turbo z BRD. Nie pamiętam ale jedna jest na szybkozłączu a druga na zwykłych opaskach dlatego lepiej żeby to ktoś montował kto wie o co chodzi i jakoś to złożył. Można też utoczyć sobie przejściówke.
  21. BONIU takie pytania zadajemy w dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/bielskobiala_i_okolice_widziany_widziana-t83765.0.html;topicseen :> :> :>
  22. tak, był mi pomocny przy kompletowaniu gratów. Co do montażu to z braku czasu zawioze to chyba do chłopaków z CompSportu.
  23. jakoś mnie to nie dziwi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.