Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też szukam opon...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ma teraz dwa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieliście nową furke Mirona? http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_forum_gliwice-t35760.0.html;msg977288#msg977288
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witajcie. Własnie z Mackiem skonczylismy rezac (takie tam poprawki comming home i zawieszenia podsufitki) O kurcze widze że Miron poszedł po bandzie. A co zrobił ze starym autkiem bo też było Fajjne przez duże F.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie mnie nie będzie jednak bo będe REZAŁ :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko uważaj bo jak nakleisz do tego aluminiowy wlew paliwa to tylu niutonów może sprzęgło nie wytrzymać... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to dlaczego?? Mam nadzieje że przedłożysz Prezesowi stoswne zwolnienie L4 :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zeby do b7 założyć FMICa musiz najpierw wymienić zderzak na taki od s-line. Ja słyszałem o cenie ok. 2000zł z montazem. Na forum w b7 FMICa ma Patrox i oferował kiedyś że jak się zbiorą 3 osoby to może zrobić FMICa za 1600zł. Ja się nie zdecydowałem bo 2 coolery razem z montarzem mnie wyszły niecałe 1000zł. Zresztą i tak narazie w planach nie mam wymiany derzaka bo cieńko z kasą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"W modelu B6 można skasować serwis za pomocą przycisków : naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem. Jednak w przypadku trybu LongLife nie jest to możliwe". Może auto masz w trybie LongLife. W B7 też się tak samo da skasować. Nawet w Istrukcji Obsługi o tym piszą :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
a ja dzisiaj kogoś wyprzedzałem. Nicku nie pamiętam niestety. Czarne b5 Avant
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz co ale FMIC to już całkiem inne koszty. Tym bardziej że musiałbym najpierw zmienić zderzak na s-lineowy. Gadałem z chłopakami z CompSportu i powiedzieli że w a4 działa to nawet nieźle bo są dobre kierownice powietrza. Podobno do turbiny z BRD i 200-205km 2 collerki wystarczą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w piątek montuje prawy cooler
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajna stronka do sprawdzania cen w ASO: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ w 99% ceny się pokrywają.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton, nie dzwoniłeś czyli rozumiem że Peugeot sprzedany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj wieszak wieszak... nie skomentuje tego... :evil: hehe no nie widzialem .. co innego mi glowe zajmuje niz szukanie ciebie po bielsku A to błąd... duuuży błąd
-
Spoty Katowice i okolice
czemu nie ma mnie jeszcze na liście?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oczywiscie .. kurfa slepy jestem nie zwracam uwagi na inne auta przychodzi koles do tatuarzysty i mowi ze chce wytauowane ferrari na huju dla dziewczyny ... - tatuarzysta - na pewno dla dziewczyny ? - koles - no ok .. nie dla dziewczyny .. dla chlopaka - tatuarzysta - to ok... jak dla chlopaka to zrobie ci to ferrari .. a dodatkowo wytatuuje ci 2 wielkie kola od kombajna na jajach ... - koles - fajnie .. ale po kiego kur... mi kola na jajach - tatuarzysta - po to jakby ci sie to ferrari zakopalo w gownie Piter Ty ślepoto :wallbash: Stałeś na pasie do skrętu w lewo na wysokości moich tylnych drzwi...ja jechałem prosto
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie sam
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm... 15.07 wyjeżdzam na urlop więc będe miał troche biegania i załatwiania, ale postaram się wpaść. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa na szczeście w BB już spokój, chociaż przed chwilą czytałem że Wawe troche zalało, więc nie wiadomo co jeszcze będzie. Ogólnie to jakaś ta pogoda porąbana. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek było tak że w przeciągu miesiąca z 3-4 razy zalało miasto...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No słuchaj Siemian zależy jak kto sobie to zinterpretuje ,,,, a no i jeszcze trzeba chiński znać chyba że tak... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie docinać sobie Pany... :bicz3: Lepiej :drunk: [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________a swojądrogą drugi link troche głupkowaty...