Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. też szukam opon...
  2. widzieliście nową furke Mirona? http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_forum_gliwice-t35760.0.html;msg977288#msg977288
  3. witajcie. Własnie z Mackiem skonczylismy rezac (takie tam poprawki comming home i zawieszenia podsufitki) O kurcze widze że Miron poszedł po bandzie. A co zrobił ze starym autkiem bo też było Fajjne przez duże F.
  4. Panowie mnie nie będzie jednak bo będe REZAŁ :kox:
  5. tylko uważaj bo jak nakleisz do tego aluminiowy wlew paliwa to tylu niutonów może sprzęgło nie wytrzymać... :polew:
  6. a to dlaczego?? Mam nadzieje że przedłożysz Prezesowi stoswne zwolnienie L4 :polew:
  7. Zeby do b7 założyć FMICa musiz najpierw wymienić zderzak na taki od s-line. Ja słyszałem o cenie ok. 2000zł z montazem. Na forum w b7 FMICa ma Patrox i oferował kiedyś że jak się zbiorą 3 osoby to może zrobić FMICa za 1600zł. Ja się nie zdecydowałem bo 2 coolery razem z montarzem mnie wyszły niecałe 1000zł. Zresztą i tak narazie w planach nie mam wymiany derzaka bo cieńko z kasą
  8. "W modelu B6 można skasować serwis za pomocą przycisków : naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem. Jednak w przypadku trybu LongLife nie jest to możliwe". Może auto masz w trybie LongLife. W B7 też się tak samo da skasować. Nawet w Istrukcji Obsługi o tym piszą :>
  9. a ja dzisiaj kogoś wyprzedzałem. Nicku nie pamiętam niestety. Czarne b5 Avant
  10. Wiesz co ale FMIC to już całkiem inne koszty. Tym bardziej że musiałbym najpierw zmienić zderzak na s-lineowy. Gadałem z chłopakami z CompSportu i powiedzieli że w a4 działa to nawet nieźle bo są dobre kierownice powietrza. Podobno do turbiny z BRD i 200-205km 2 collerki wystarczą.
  11. ja w piątek montuje prawy cooler
  12. fajna stronka do sprawdzania cen w ASO: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ w 99% ceny się pokrywają.
  13. Proton, nie dzwoniłeś czyli rozumiem że Peugeot sprzedany
  14. oj wieszak wieszak... nie skomentuje tego... :evil: hehe no nie widzialem .. co innego mi glowe zajmuje niz szukanie ciebie po bielsku A to błąd... duuuży błąd
  15. czemu nie ma mnie jeszcze na liście?
  16. oczywiscie .. kurfa slepy jestem nie zwracam uwagi na inne auta przychodzi koles do tatuarzysty i mowi ze chce wytauowane ferrari na huju dla dziewczyny ... - tatuarzysta - na pewno dla dziewczyny ? - koles - no ok .. nie dla dziewczyny .. dla chlopaka - tatuarzysta - to ok... jak dla chlopaka to zrobie ci to ferrari .. a dodatkowo wytatuuje ci 2 wielkie kola od kombajna na jajach ... - koles - fajnie .. ale po kiego kur... mi kola na jajach - tatuarzysta - po to jakby ci sie to ferrari zakopalo w gownie Piter Ty ślepoto :wallbash: Stałeś na pasie do skrętu w lewo na wysokości moich tylnych drzwi...ja jechałem prosto
  17. pewnie sam
  18. hmmm... 15.07 wyjeżdzam na urlop więc będe miał troche biegania i załatwiania, ale postaram się wpaść. Pozdrawiam
  19. taaa na szczeście w BB już spokój, chociaż przed chwilą czytałem że Wawe troche zalało, więc nie wiadomo co jeszcze będzie. Ogólnie to jakaś ta pogoda porąbana. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek było tak że w przeciągu miesiąca z 3-4 razy zalało miasto...
  20. No słuchaj Siemian zależy jak kto sobie to zinterpretuje ,,,, a no i jeszcze trzeba chiński znać chyba że tak... :decayed:
  21. nie docinać sobie Pany... :bicz3: Lepiej :drunk: [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________a swojądrogą drugi link troche głupkowaty...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.