Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra Pany ja się żegnam bo wyjezdzam za pare godzin do Chorwacji. Trzymajcie się i życze ładnej pogody. Wracam za 20 dni. P.S. Tukan gdzie sprzedałeś swoją amfibie bo dzisiaj widziałem coś podobnego w BB na rejestracji SCI... Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze jestem o 100 polskich nowych lżejszy... Wysuszyli mnie dzisiaj w Siewierzu... 203 na 50 :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ZBIERAJ PUNKTY ZA PODPIERDALANIE W PRACY: 1 PKT - Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 PKT - Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 PKT - Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym,byle zaistnieć; 30 PKT - Podpierdolenie w obecności świadków; 40 PKT - Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym; 50 PKT - Samopodpierdolka przy świadkach; 60 PKT - Podpierdolenie do przełożonego w obecności podpierdalanego bez innych świadków; 70 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej ilości świadków; 80 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny; 90 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający; 100 PKT - Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czyny tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy. Bonusy: * podpierdolenie najlepszego kumpla - dodatkowo 10 PKT; ** podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany - dodatkowo 20 PKT; *** dodatkowo 25 PKT - kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber to wszędzie się wciśnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakto po wakacjach... moje dopiero się zaczynają... W środe do Chorwacji na 3 tygodnie... miodzio... :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem, od 5-10% zawyżają, podobno jest to prawnie uregulowane Ja przy 240 na liczniku mam 230 wg. GPSa
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki chłopaki (i dziewczęta ), miło było poznać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może i jezdzi za***iście ale mnie wyglad w stylu "Energy" nie rajcuje.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
będą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nio. A myślałeś że ile wiosen mam?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sieman zacznijmy od tego ze ty nie masz zielonego pojęcia ile ten gość włożył wysiłku i kasy w to auto i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. Ja nie napisałem że face włozył w to auto mało pracy tylko to że to auto jest ochydne. Takie jest moje zdanie i go wyraziłem. Niektóry wkładają dużo wysiłku żeby mieć włosy na żelu a też mi się to nie podoba, co nie znaczy że nie włozyli w to dużo pracy. Więc to Ty naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM a potem możemy podyskutować.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wpadaj :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzydkie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_audi_s4_b5_silver-t87154.0.html
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
:polew: :polew:
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
kurcze, a ja się może wybije i naraże ale jak patrze na te fotki to bardziej mi się to autko podobało na początku. Nie wiem ale chyba nie czuje tego klimatu... Respect za włożony ogrom pracy.
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
miodzio
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
bo mi sie wydaję ,że lewa strona była kiedyś kombajnem Ze jak? po polsku prosze [br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 06:14:59 _________________________________________________ A cos z tym komisem nie tak? Mi to auto zostalo polecone wiec je ogladnolem wszystko bylo ok wiec przygarnolem ja Mówie o przedniej ramce inter-welmu. To aso audi nie cieszące się dobrą opinią...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
może ktoś wyrezał Fisa że pokazuje spalanie przez dwa :> :> :>
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
tylne światła fuuuu... rszeta bardzo ładna. FISik do naprawy...
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
byłeś w Bielsku i się nie odezwałeś??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 17:33_________________________________________________o jezuuu ściągnij szybko tą ramke inter-gówna bo zgorszenie siejesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan wyrwałeś już aparat od sołtysa?? Gdzie są jakieś fotki...??? Ja się pytam!! :> :> :>
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
...chyba oleju... :polew: Dobra Tukan a ile pali Ci to benzyny :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
narazie nie mam za bardzo czego rezać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wyglądałeś na spiętego :gwizdanie: czyżby trema ta trema jakbym przyjechał bez browarów też bym się tremował [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:55_________________________________________________a po drugie zobaczył takiego gangstera Wieszaka który pali fajke i mówi co chwila "spier***" to co miał sobie pomyśleć :polew: