Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Dobra Pany ja się żegnam bo wyjezdzam za pare godzin do Chorwacji. Trzymajcie się i życze ładnej pogody. Wracam za 20 dni. P.S. Tukan gdzie sprzedałeś swoją amfibie bo dzisiaj widziałem coś podobnego w BB na rejestracji SCI... Pozdrawiam
  2. kurcze jestem o 100 polskich nowych lżejszy... Wysuszyli mnie dzisiaj w Siewierzu... 203 na 50 :confused4:
  3. ZBIERAJ PUNKTY ZA PODPIERDALANIE W PRACY: 1 PKT - Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 PKT - Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 PKT - Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym,byle zaistnieć; 30 PKT - Podpierdolenie w obecności świadków; 40 PKT - Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym; 50 PKT - Samopodpierdolka przy świadkach; 60 PKT - Podpierdolenie do przełożonego w obecności podpierdalanego bez innych świadków; 70 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej ilości świadków; 80 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny; 90 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający; 100 PKT - Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czyny tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy. Bonusy: * podpierdolenie najlepszego kumpla - dodatkowo 10 PKT; ** podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany - dodatkowo 20 PKT; *** dodatkowo 25 PKT - kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu
  4. Cuber to wszędzie się wciśnie
  5. jakto po wakacjach... moje dopiero się zaczynają... W środe do Chorwacji na 3 tygodnie... miodzio... :> :>
  6. wiem, od 5-10% zawyżają, podobno jest to prawnie uregulowane Ja przy 240 na liczniku mam 230 wg. GPSa
  7. dzięki chłopaki (i dziewczęta ), miło było poznać
  8. Może i jezdzi za***iście ale mnie wyglad w stylu "Energy" nie rajcuje.
  9. będą
  10. Nio. A myślałeś że ile wiosen mam?
  11. Sieman zacznijmy od tego ze ty nie masz zielonego pojęcia ile ten gość włożył wysiłku i kasy w to auto i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. Ja nie napisałem że face włozył w to auto mało pracy tylko to że to auto jest ochydne. Takie jest moje zdanie i go wyraziłem. Niektóry wkładają dużo wysiłku żeby mieć włosy na żelu a też mi się to nie podoba, co nie znaczy że nie włozyli w to dużo pracy. Więc to Ty naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM a potem możemy podyskutować.
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_audi_s4_b5_silver-t87154.0.html
  13. kurcze, a ja się może wybije i naraże ale jak patrze na te fotki to bardziej mi się to autko podobało na początku. Nie wiem ale chyba nie czuje tego klimatu... Respect za włożony ogrom pracy.
  14. bo mi sie wydaję ,że lewa strona była kiedyś kombajnem Ze jak? po polsku prosze [br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 06:14:59 _________________________________________________ A cos z tym komisem nie tak? Mi to auto zostalo polecone wiec je ogladnolem wszystko bylo ok wiec przygarnolem ja Mówie o przedniej ramce inter-welmu. To aso audi nie cieszące się dobrą opinią...
  15. może ktoś wyrezał Fisa że pokazuje spalanie przez dwa :> :> :>
  16. tylne światła fuuuu... rszeta bardzo ładna. FISik do naprawy...
  17. byłeś w Bielsku i się nie odezwałeś??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 17:33_________________________________________________o jezuuu ściągnij szybko tą ramke inter-gówna bo zgorszenie siejesz
  18. Tukan wyrwałeś już aparat od sołtysa?? Gdzie są jakieś fotki...??? Ja się pytam!! :> :> :>
  19. ...chyba oleju... :polew: Dobra Tukan a ile pali Ci to benzyny :>
  20. narazie nie mam za bardzo czego rezać
  21. wyglądałeś na spiętego :gwizdanie: czyżby trema ta trema jakbym przyjechał bez browarów też bym się tremował [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:55_________________________________________________a po drugie zobaczył takiego gangstera Wieszaka który pali fajke i mówi co chwila "spier***" to co miał sobie pomyśleć :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.