Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
modle się :naughty:
-
Black on black
ludzie, przecież te lampy są ohydne... Myślałem że jest tylko jeden taki na świecie któremu się to podoba... A tu taka niespodzianka... Nie krzywdźcie samochodów... u Ciebie Leonard przynajmniej te lampy są jakoś spasowane... Bo PAblo ma tam chyba przerwe na papierosa :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 10:07_________________________________________________ale do takiego "Stajlu" wam Panowie jeszcze troszke brakuje:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wieszak 160 to Ty możesz na PlayStation pojechać. Twój paździoch nie wyciągnie takiej prędkości... chyba że z przepaści :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapomniałeś dodać że jechałeś z górki po równiutkim jechałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo Ty dup_a jesteś a nie członek wielkiej rodziny audi a4 :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak Wojtek kiedyś dłubał w nosie jak był przy samochodzie :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ile masz w tym KM i jaki NM? Przed dołożeniem coolera było 177km i 404Nm. Teraz nie wiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
naklejek tez szukam. Z ramkami jest kłopot bo się skończyły ale pracuje nad tym. Jestem w kontakcie z Kerczim. Ma mi dać znać co i jak. Powiem wam że po zamontoaniu drugiego IC autko zaczeło całkiem inaczej jezdzić. Miodzio. Jak bym wiedział że będzie taka różnica to już dawno bym to zrobił. Tak na szybko filmik nakręcowny 0-140 Start miałem taki średni więc tym bardziej jestem dumny z mojego powozu :>
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
pewnie ma dlatego tak mało nalatane bo poprzedni właściciele bali się jezdzić bez skrętnych świateł i tylnych poduch w fotelach... Dlatego woleli oddać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...jak ludzie się dowiedzą że ja przyjeżdzam :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiem Wam że autko po wymianie IC chodzi całkiem inaczej... Szczególnie na trasie jest to odczuwalne. Dużo równiej ciągnie i ogólnie wydaje mi się że jest mocniejsze. Szczególnie na dwójce jest to odczuwalne. Chłopaki z CompSportu chyba lekko poprawili soft i już nie ma takiego strzału przy 2200obr. Tutaj filmik krecony na szybko dla porównania. Wydaje mi się że jest niezle tym bardziej że start miałem taki średni... Także jak ktoś się zastanawia czy montować FMIC lub drugi IC to niech to śmiało szybko robi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry bry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będziesz się witał węglem i podpałką... :gwizdanie: Weź lepiej krate browarów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po co żeby kase wydawać :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co ja Ci zrobie jak nie mam Jutro zrobie wiec wrzuce we czwartek wieczorem Bo jutro bede poza domem Dajcie spokój Tukanowi... Dzisiaj sołtys ma aparat :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo Avant to Avant a sedan to tylko sedan...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do Poznania chyba najlepiej leciec przez Łódz... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widze że ściągneliśmy nie naszym niowaniem
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
oj całkiem możliwe...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 08:29_________________________________________________tukan zepsuł całe "BRY"owanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał A masz w tej nowej surce pakiet WRC? Nie ta bedzie w orginale Nio to dobrze. W takim razie gratuluje zakupu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał A masz w tej nowej surce pakiet WRC?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi
-
[B7 BLB] Duże zużycie oleju
głupoty gadasz siwy. Wszyscy dobrze wiedzą że silniki 2.0 lubią brać olej i jest to normalne zurzycie ekploatacyjne, a nie konsekwencja zurzycia jednostki.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
o kurcze... nieciekawie. Najważniejsze że Ty jesteś cały. Auto to tylko kawał blachy...