Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
elo łelo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra Pany. Ja spadam spać bo wcześnie rano trza wstać :> [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 00:47_________________________________________________nikt nie gasi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja już nic nie pisze... :polew: :polew: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to widać :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo takie lubi :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz- masz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i z kim biedaku będziesz klepał na forum ale powiem Ci bez żadnej złośliwości że do Ciebie dużo bardziej pasowałaby beta Już sobie to wyobrażam... taka: albo taka: Sorki Pablo... nie wytrzymałem :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wymieniłem turbawke na BRD (no i wcześniej dołożyłem drugi IC) No na śliskim byłby kłopot. Na sucho można spróbować. Wg. Vaga wyszło mi że na 18' mam 7.7s do 100 km/h. Wymieniam teraz hamulce z przodu na zestawik od s4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to była odpowiedz ma xenony :> :> :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a chcesz się ścigać Marcin? :>
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Cłowiek wpadnie na 2 dni do Krk i już go namierzą hmmm... A ja Ciebie nie widziałem... Boseron wczoraj na billardzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tyś jest Padaka...
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
dokladnie tak jest.Turbina w BRD mocno sapie schodzac z obrotow.Jest to bardzo typowe i absolutnie normalne.140Km tego nie ma bo ma inne turbo , dlatego mowilem ze takie porownywanie dwoch teoretycznie niby takich samych a w rzeczywistosci innych silnikow jest od dupee rozbic [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 18:01_________________________________________________Wiesz co powinienes zrobic popros kogos z Wawy kto ma BRD niech ci sie da kawalek przejechac i bedziesz wiedzial czy faktycznie z twoim jest cos nie tak. Potwierdzam. Niecaly miesiąc temu wymieniłem turbine na BRD i jest taki charakterystyczny dzwięk którego przy turbo BLB nie było...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja wymianiam hamulce na większe...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek a powiedziałeś że chcesz woofer BOSE? Bo na aukcji są zdjęcia zwykłego i BOSE, a w opisie nic o BOSE nie pisze...[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_wrzesien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67126.0.html GLOSIĆ :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z tego co się orientuje to rs ma zwykłe 360mm lub ceramiczne 375mm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
myślałem o hamulcach z RSa ale przeraziły mnie ceny tarcz i klocków...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj z tym juz chyba bedzie cięzko... chociaz jak zakladałem 321 to też tak myślałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba mózg będzie Ci się przegrzewał [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 14:51_________________________________________________U detektywa: - Tak więc mamy pewien problem, otóż kiedy tydzień temu… - Drogi panie – niechże pan okiełzna tę holenderską żywiołowość! Spokojnie, proszę usiąść, może zaparzyć kawki? - Nie do wiary! Jak się pan domyślił, że pochodzę z Holandii? Przecież mówię bez obcego akcentu. - Nic prostszego, mój drogi. Przede wszystkim – stanąłeś, drogi przyjacielu, jakieś trzydzieści centymetrów ode mnie – a to zwyczaj osób mieszkających w kraju o wysokiej gęstości zaludnienia. Wyglądasz na Europejczyka – a jakie państwa na naszym kontynencie są najgęściej zaludnione? Otóż Watykan, Malta i Holandia. Te dwa pierwsze to bastiony katolicyzmu, tobie zaś z kieszeni wystaje opakowanie fikuśnych prezerwatyw. To już wskazuje na pochodzenie z najbardziej wyzwolonego kraju Europy, a jeśli do tego dodać, że na mój widok poszerzyła ci się z podniecenia źrenica - to wyjdzie nam z dziewięćdziesięciopięcioprocentowym prawdopodobieństwem, żeś Holender z krwi i kości. - Niesamowite! – jęknęła towarzyszka przybysza. - To tylko banalna logika, moja droga Fräulein. - Rany boskie! Skąd pan wiedział, że pochodzę z Niemiec? Stanęłam za daleko, ubrałam się nie tak jak trzeba?! - Nic z tych rzeczy, moja droga. Po prostu ma pani obrzydliwy ryj.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie Pany jakie zaciski do mnie się wysyłają... :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zamawiać polarki bo są świetne. ja mam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No amfibia tam stoi codziennie... Przejezdam tam pare razy dziennie to widze... Pav7 przy rondzie Mogilskim