Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no bo jak się jedzie od BB to trzeba skręcić w prawo i przejechać pod dwupasmówką :)
  2. no wiem wiem, sprawdze jutro jak bede w BB
  3. na 99% będe jutro na spocie i będziesz miał co masz mieć ? [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:34_________________________________________________ Nie nie, od Cieszyna to jest bliżej. a to jeszcze lepiej Jak mam mieć to będe miał Tutaj mapka specjalnie dla Ciebie, bo wiesz, google i zumi sąza mało dokładne :polew:
  4. Juz znalazlem miron to Ty? tak ja ale przed dentyską i goleniem............... a poza tym każdy może mieć gorszy dzień [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:27_________________________________________________ szukaj kolego szukaj http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_mironowoz_cziii_30tdiq_sline_ledyrecaro19solarblack_edition-t86526.0.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:29_________________________________________________i nie besti - bo te zaczynają się od 400ps [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:30_________________________________________________A tak przy okazji to gdzie mam podjechać - rozumiem że nie pod Auchan ?[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:31_________________________________________________Ty Zielony - a czemu kłamiesz w pierwszym poście napisałeś "zapraszamy, mili ludzie, ciekawe dyskysje" - ostatnio jak byłem to jakoś miłych ludzi nie spotkałem Bo mnie nie było :> czemu sprzedajesz?
  5. ee tam....[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 01:09_________________________________________________szał pał :> :> :>
  6. siemian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    przeciez 320 zwykla jest lepsza od tego...
  7. siemian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    no ten zacisk wygląda jakby był pod tarcze 320mm, to jaki jest sens zakładania tarczy 312...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. siemian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    A to jest zacisk pod 312...?
  9. Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik... To ja mialem 17 z groszem caly czas na kicku w 3.0 i na automacie. i to jest wlasnie to....mowilem ze jestes jedyny w swoim rodzaju, w Twoim przypadku wolalbym chyba 2.0 T takie samo spalanie a brak porownania[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 12:29_________________________________________________ a moje przeguby?? Wiesz cos? Kerczi jak chcesz przeguby to jak bede w środe w BB to moge zapytać tam gdzie ja kupowałem.
  10. Dzieki Panowie za spota. Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik...
  11. :hi: Zapraszamy Mironku. Ja wczoraj po spocie Krakowskim troszke popiłem i mam kaca giganta... :confused4:
  12. http://img193.imageshack.us/img193/8819/41879711.jpg :polew:
  13. autko ładne. Jedyne co mi się nie podoba to coś co jest zrobione z lampami tylnymi... Ja bym je od razu wymienił
  14. Wojtuś, gadałem dzisiaj z Tomkiem i zdecydował się na silnik z W-wy do Fabii. Za jakies 2 tygodnie będzie.
  15. nie no mironku z całym szacunkiem ale 150 to troszke za mało.. :> W końcu to nie są jakieś starocie z b6 tylko ori felgi z b7 :> :> Byś miał młodsze felgi niż autko. :> :> Nie no a tak na poważnie to jakby co to jestem otwarty na propozycje
  16. no to kup ode mnie piękniutkie ori 16' :> :>
  17. :polew: :polew: Ale mnie łeb napierd..la... Alkohol to złoooo
  18. nio czyli jednak racje mieli Ci który mi mowili że stalówka nie wchodzi... Ja wczoraj z Turdzim przymierzałem do mnie alu 17' i wchodzi bez problemu
  19. Mnie tylko raz Vectra zlapali :gwizdanie: Teraz jak jest Cb to calkiem inna jazda Aaa pochwale sie ze widzialem wczoraj pojedynek na swiatlach w strone szyndzielni Subaru Impreza Wrx vs. Audi S6 w budzie C6 i powiem ze koles w subarynce sie chyba troche zdziwil [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:59_________________________________________________Jak sie chwalic to na calego 106 kg na kaptur :> Jakiego koloru eSa?
  20. Tam był jeszcze misiek 1 ale chyba pojechał zanim Ty się pojawiłeś... :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.