Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo jak się jedzie od BB to trzeba skręcić w prawo i przejechać pod dwupasmówką :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wiem wiem, sprawdze jutro jak bede w BB
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na 99% będe jutro na spocie i będziesz miał co masz mieć ? [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:34_________________________________________________ Nie nie, od Cieszyna to jest bliżej. a to jeszcze lepiej Jak mam mieć to będe miał Tutaj mapka specjalnie dla Ciebie, bo wiesz, google i zumi sąza mało dokładne :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na 99% będe jutro na spocie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Juz znalazlem miron to Ty? tak ja ale przed dentyską i goleniem............... a poza tym każdy może mieć gorszy dzień [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:27_________________________________________________ szukaj kolego szukaj http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_mironowoz_cziii_30tdiq_sline_ledyrecaro19solarblack_edition-t86526.0.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:29_________________________________________________i nie besti - bo te zaczynają się od 400ps [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:30_________________________________________________A tak przy okazji to gdzie mam podjechać - rozumiem że nie pod Auchan ?[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:31_________________________________________________Ty Zielony - a czemu kłamiesz w pierwszym poście napisałeś "zapraszamy, mili ludzie, ciekawe dyskysje" - ostatnio jak byłem to jakoś miłych ludzi nie spotkałem Bo mnie nie było :> czemu sprzedajesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to gasmy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee tam....[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 01:09_________________________________________________szał pał :> :> :>
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
przeciez 320 zwykla jest lepsza od tego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tu taka cisza...
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
no ten zacisk wygląda jakby był pod tarcze 320mm, to jaki jest sens zakładania tarczy 312...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
A to jest zacisk pod 312...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik... To ja mialem 17 z groszem caly czas na kicku w 3.0 i na automacie. i to jest wlasnie to....mowilem ze jestes jedyny w swoim rodzaju, w Twoim przypadku wolalbym chyba 2.0 T takie samo spalanie a brak porownania[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 12:29_________________________________________________ a moje przeguby?? Wiesz cos? Kerczi jak chcesz przeguby to jak bede w środe w BB to moge zapytać tam gdzie ja kupowałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie za spota. Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Zapraszamy Mironku. Ja wczoraj po spocie Krakowskim troszke popiłem i mam kaca giganta... :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://img193.imageshack.us/img193/8819/41879711.jpg :polew:
-
[B7 BLB] Czarny AVANT by R@DEK
autko ładne. Jedyne co mi się nie podoba to coś co jest zrobione z lampami tylnymi... Ja bym je od razu wymienił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś, gadałem dzisiaj z Tomkiem i zdecydował się na silnik z W-wy do Fabii. Za jakies 2 tygodnie będzie.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
nie no mironku z całym szacunkiem ale 150 to troszke za mało.. :> W końcu to nie są jakieś starocie z b6 tylko ori felgi z b7 :> :> Byś miał młodsze felgi niż autko. :> :> Nie no a tak na poważnie to jakby co to jestem otwarty na propozycje
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
no to kup ode mnie piękniutkie ori 16' :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: Ale mnie łeb napierd..la... Alkohol to złoooo
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
nio czyli jednak racje mieli Ci który mi mowili że stalówka nie wchodzi... Ja wczoraj z Turdzim przymierzałem do mnie alu 17' i wchodzi bez problemu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie tylko raz Vectra zlapali :gwizdanie: Teraz jak jest Cb to calkiem inna jazda Aaa pochwale sie ze widzialem wczoraj pojedynek na swiatlach w strone szyndzielni Subaru Impreza Wrx vs. Audi S6 w budzie C6 i powiem ze koles w subarynce sie chyba troche zdziwil [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:59_________________________________________________Jak sie chwalic to na calego 106 kg na kaptur :> Jakiego koloru eSa?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tam był jeszcze misiek 1 ale chyba pojechał zanim Ty się pojawiłeś... :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
noc, mokro, zakręt, drzewo