Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Wiesz co narazie nie miałem okazji przetestować bo dzisiaj je założyłem i nie chce ich spalić... Pierwsze wrażenia są obiecujące. Hamulec dużo szybciej i pewniej "łapie". Ale między Bogiem a prawdą może to być spowodowane nowym płynem hamulcowym bo stary miałem pare razy "przegotoany"... :> :> A do 17' na zime zaczynam się nastawiać psychicznie... Trudno zawsze jest coś za coś...
  2. :polew: :polew: To Ci się udało :> :> :>
  3. W dniu dzisiejszym wymieniłem hamulce przednie 321mm na haulce od S4 345mm... Hamują :kox: Było: Jest:
  4. Do dwóch tygodni jest wszystko w audi na zamówienie. W praktyce najdłużej czekałem na częsci 9 dni. Ja zmieniłem dzisiaj hamulce na 345mm. Fajnie hamują :kox:
  5. dla tych starych dziadów przyda się taka octavka...
  6. Ojciec pewnie jeździ Matizem a chłopak po lekcjach obciągnął setki kilometrów druta bogatych biznesmenów i w końcu się dorobił... szkoda, że będzie musiał zacząć wszystko od początku Zlukajcie to:O http://odsiebie.com/pokaz/3715499---c181.html Oj Nippo mnie by to nawet do głowy nie przyszło... Nie chce wiedzieć skąd masz takie pomysły... Mam nadzieję żę nie z autopsji... :polew: :polew:
  7. to nie chce wiedzieć czym jego ojciec jeździ...
  8. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7058926,Warszawa__Rozbil_auto_za_2_mln_zlotych_i_uciekl_wraz.html WOOW... Ciekaw jestem tylko skąd 23 latek miał na takie autko...
  9. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7058926,Warszawa__Rozbil_auto_za_2_mln_zlotych_i_uciekl_wraz.html WOOW... Ciekaw jestem tylko skąd 23 latek miał na takie autko...
  10. ludzie te blaszki kosztują w ASO 8,55zł za sztuke... Nie macie większych problemów... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. jak chcesz to możemy tego poszukać. Od wtorku do piątku powienienem być w Krk, to jak będziesz chętny to się odezwij. Pozdrawiam
  12. jeśli chodzi o otwieranie sekwencyjne (bo rozumiem że o to Ci chodzi- klikasz raz otwieraja sie tylko drzwi kierowcy, klikasz drugi raz otwiera się reszta. Przy zamykaniu wystarczy jedno kliknięcie) to u mnie w audi to zmieniałem bo tak na początku miałem i było to chyba w centralnej elektronice (teraz nie pamiętam, ale powinienem mieć to gdzies zapisane- zresztą zawsze można przelecieć pokolei moduły i poszukać). Tam są wszystkie ustwienia alarmów (jeśli jest), centralnych zamków, itepe... Z tego co pamiętam to domykanie szyb też tam jest (ale tu sobie nie dam głowy odciąć). W golfie V jest troszke inaczej bo jest LC (Long Coding), przez co sprawa jest jeszcze łątwiejsza. Myśle że u Ciebie też nie powinno być z tym problemu.
  13. ja ustawiałem u kolegi w golfie coś podobnego
  14. nie wejdzie. Ori felga 16' z B7 alu wchodzi. Pozdrawiam
  15. Maciek ma[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 15:54_________________________________________________ Na ubitym będzie git. Starszy ma 255 i nie marudzi Ale w quattro...
  16. no to sobie pomyśl co ja będe miał na kołach 225/45/17...
  17. spoko, tylko wszystko wskazuje na to że w zimie bede popierniczał na oponach 225/45/17 więc do śniegu nie będą za dobre[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 15:15_________________________________________________ja po wymianie turbiny pokochałem zakręty jak jest sucho... Wreszcie jest tyle mocy że można autko wyprowadzać gazem z poślizgu
  18. a jak klocki ? Na zimno jak zwykłe ATE. Kilka lekkich hamowań i czuć, że siła rośnie, ale do ich optymalnej temperatury jeszcze nie było okazji rozgrzać. Jak będzie trochę czasu to się przejadę starym odcinkiem Rajdu Wisły (Górki) i dobrze rozgrzeję. W zeszłym roku przez lato po tym odcinku jak wjechałem do Ustronia to pedał był miękki i ledwo hamowało, kilka km przejechałem spokojnie przez Ustroń do domu i pod domem jeszcze lekki dymek leciał z hamulców Jak chcesz to moge Ci je odpowiednio dogrzać w każdym terenie i na każdej drodze... Jestem specjalistą :> :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.