Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wiesz co narazie nie miałem okazji przetestować bo dzisiaj je założyłem i nie chce ich spalić... Pierwsze wrażenia są obiecujące. Hamulec dużo szybciej i pewniej "łapie". Ale między Bogiem a prawdą może to być spowodowane nowym płynem hamulcowym bo stary miałem pare razy "przegotoany"... :> :> A do 17' na zime zaczynam się nastawiać psychicznie... Trudno zawsze jest coś za coś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: To Ci się udało :> :> :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
W dniu dzisiejszym wymieniłem hamulce przednie 321mm na haulce od S4 345mm... Hamują :kox: Było: Jest:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co wy na to...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Do dwóch tygodni jest wszystko w audi na zamówienie. W praktyce najdłużej czekałem na częsci 9 dni. Ja zmieniłem dzisiaj hamulce na 345mm. Fajnie hamują :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla tych starych dziadów przyda się taka octavka...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polska dla Polaków
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ojciec pewnie jeździ Matizem a chłopak po lekcjach obciągnął setki kilometrów druta bogatych biznesmenów i w końcu się dorobił... szkoda, że będzie musiał zacząć wszystko od początku Zlukajcie to:O http://odsiebie.com/pokaz/3715499---c181.html Oj Nippo mnie by to nawet do głowy nie przyszło... Nie chce wiedzieć skąd masz takie pomysły... Mam nadzieję żę nie z autopsji... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie chce wiedzieć czym jego ojciec jeździ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7058926,Warszawa__Rozbil_auto_za_2_mln_zlotych_i_uciekl_wraz.html WOOW... Ciekaw jestem tylko skąd 23 latek miał na takie autko...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7058926,Warszawa__Rozbil_auto_za_2_mln_zlotych_i_uciekl_wraz.html WOOW... Ciekaw jestem tylko skąd 23 latek miał na takie autko...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a witam witam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ludzie te blaszki kosztują w ASO 8,55zł za sztuke... Nie macie większych problemów... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz to możemy tego poszukać. Od wtorku do piątku powienienem być w Krk, to jak będziesz chętny to się odezwij. Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeśli chodzi o otwieranie sekwencyjne (bo rozumiem że o to Ci chodzi- klikasz raz otwieraja sie tylko drzwi kierowcy, klikasz drugi raz otwiera się reszta. Przy zamykaniu wystarczy jedno kliknięcie) to u mnie w audi to zmieniałem bo tak na początku miałem i było to chyba w centralnej elektronice (teraz nie pamiętam, ale powinienem mieć to gdzies zapisane- zresztą zawsze można przelecieć pokolei moduły i poszukać). Tam są wszystkie ustwienia alarmów (jeśli jest), centralnych zamków, itepe... Z tego co pamiętam to domykanie szyb też tam jest (ale tu sobie nie dam głowy odciąć). W golfie V jest troszke inaczej bo jest LC (Long Coding), przez co sprawa jest jeszcze łątwiejsza. Myśle że u Ciebie też nie powinno być z tym problemu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ustawiałem u kolegi w golfie coś podobnego- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie wejdzie. Ori felga 16' z B7 alu wchodzi. Pozdrawiam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciek ma[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 15:54_________________________________________________ Na ubitym będzie git. Starszy ma 255 i nie marudzi Ale w quattro...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
e tam przesadzasz...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to sobie pomyśl co ja będe miał na kołach 225/45/17...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko, tylko wszystko wskazuje na to że w zimie bede popierniczał na oponach 225/45/17 więc do śniegu nie będą za dobre[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 15:15_________________________________________________ja po wymianie turbiny pokochałem zakręty jak jest sucho... Wreszcie jest tyle mocy że można autko wyprowadzać gazem z poślizgu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jak klocki ? Na zimno jak zwykłe ATE. Kilka lekkich hamowań i czuć, że siła rośnie, ale do ich optymalnej temperatury jeszcze nie było okazji rozgrzać. Jak będzie trochę czasu to się przejadę starym odcinkiem Rajdu Wisły (Górki) i dobrze rozgrzeję. W zeszłym roku przez lato po tym odcinku jak wjechałem do Ustronia to pedał był miękki i ledwo hamowało, kilka km przejechałem spokojnie przez Ustroń do domu i pod domem jeszcze lekki dymek leciał z hamulców Jak chcesz to moge Ci je odpowiednio dogrzać w każdym terenie i na każdej drodze... Jestem specjalistą :> :naughty: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!