Treść opublikowana przez siemian
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
Ale dałem duupy... Nie popatrzyłem jaki silnik ma Boniu tylko z rozpędu pomyślałem że TDI... :wallbash:
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
kolega w fabii miał objawy takie że jak auto było zimne to było wszystko spoko, a jak sie silnik zagrzał to jak stał przez pare minut na luzie to zaczynał kopcić na niebiesko. Okazało się żę do wymiany były uszczelniacze wtrysków.
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
Też tak myślałem ale ostatnio Patryk z CompSportu mi powiedział że to nie z oleju a paliwa... kolega miał takie same objawy w fabii i okazało się że były to uszczelniacze wtrysków... Mnie kopci przy odpalaniu na niebiesko i chłopaki z CompSportu powiedzieli mi że najprawdopodobniej uszczelniacze są do wymiany.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no auto widziałem. Jechałem z przeciwka.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 19:34_________________________________________________ktos chyba szukal http://allegro.pl/item737456596_audi_a4_a6_q7_kierownica_skora_lopatki_s_line.html
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
a sprawdzałeś gumki na wtryskach?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem Cie dzisiaj na s1 w pszczynie w okolicach 12:30
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
3.0 tdi
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
nie no jak doszedłeś to spoko... :polew: :polew: Dzisiaj Boniu na s1 w Pszczynie w okolicach 12:30
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no chyba to może być przyczyną. Zamieniliśmy z Maćkiem sygnały przód-tył i sytuacja się odwróciła. Przód czysto gra, tył gra i buczy. Czyli coś jest jeszcze nie tak z tymi kablami sygnałowymi...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no i duupa k****. Ekran podpięty do masy we wzmacniaczu a jak buczało tak buczy. Już mam powoli tego dość... :kwasny:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
exactly
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :> kupuj[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:55_________________________________________________aaaa jeszcze jedna wazna rzecz!!! Sprawdz mocowanie poduchy. W a3 jest inne niż w a4 i a6. Podejrzewam że w Q7 będzie tak jak u nas. Obok otworów na śruby do przykręcenia Air-bagu nie może być "bolców"
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ja tam nie miałem problemu ze spasowaniem pinów... Jak wrażenia... średnio. Tzn. gra super ale mam problem który pojawił się po podpięciu przodu i nie moge go za cholere wyeliminować... Po odpaleniu auta lub włączeniu jakiegoś odbiornika prądu (np. światła) pojawiają się zakłucenia na przednich głośnikach. Lekkie buczenie, z dodatkowym świstem zależnym od obrotów silnika... Jakby jakieś "przebicie od alternatora"... Jak auto jest zgaszone to wszystko ustaje. Dzisiaj wymianiłem kable sygnałowe na ekranowane (bo miałem zwykłe) i puściłem je inaczej niż głośnikowe (głośnikowe- podsufitką, sygnały- progami) ale buczenie zostało... Już powoli kończą mi się pomysły co to może być... Mam nadzieję że niebawem się z tym uporam i będe się mógł w pełni cieszyć z pięknego brzmienia BOSE. Podkreślam że buczenie pojawiło się po podpięciu przodu. Wcześniej było wszysko ok. także stage 1 można śmiało robić a myśle że lada dzień będe znał rozwiązanie mojego problemu (mam nadzieję)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mona coś rozkminiać po kodach wyposażenia w ETCE, ale nie zawsze...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tube i wzmacniacz trzeba kupic razem. Poczekaj, napewno się pojawi. Czarny wzmaczniacz był w B6. Srebrny jest nowszy. Czarny ma inna wtyczke (nieprzetestowane połączenia)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm wydaje mi sie że to auto "wisi" na stronie CompSportu... http://compsport.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzisiaj miałem pilny szybciutki wyjazd do Krk. Właśnie wróciłem. Płatna wg. kompa 14 minut i średnia 196 km/h. Trasa: Bramki Krk- Dworzec BB 39 minut... ....szybciej nie umiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: widziałem to. Wihajster, rozumiem że jak polecasz to sam na takich jezdzisz od dłuższego czasu. Przecież nie polecałbyś rzeczy nie sprawdzonych :polew:
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Broń Cie Panie Boże nie wkłądaj żadnych nawiercanych tarcz!!!! W 90% są to tarcze które można po paty kkm wyrzucic. Z doświadczenia wiem że większośc takich tarcz lubi się giąć. Za porządne nawiercane tarcze trzeba by dać conajmniej z 600zł/szt. W innym przypadku płacisz za wygląd a nie za jakość. Do tego dochodzi buczenie przy hamowaniu. Standardowe tarcze 321mm z Ate Ci napewno w zupełności wystarczą, i będziesz bardzo zadowolony. Znam tylko jedną osobe która w 2.0 tdi ma tarcze 321mm i je przegrzewa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
podałem ceny z ASO ori tarcz bo tylko takie miałem pod ręką,a chodziło mi raczej o różnice w cenie a nie same ceny. Jak widzisz różnica jest dość duża...[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:18_________________________________________________a jak chcesz miec naprawde dobre hamulce to proponuje zainwestować w jakieś większe tarcze i zaciski. Pozdrawiam :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiem jakiej firmy są te tarcze, ale przypuszczam że producent bardziej postawił na "design" niż na jakość. Tak jest w 90% przypadków. Tarcze nawiercane lub nacinane mające dobre właściwości najczęsciej kosztują majątek (ori ASO 320mm zwykłe kosztują 463zł, a nawiercane ori 900zł) i dlatego prawie nikt ich nie kupuje... Przy codziennej jezdzie uważam że lepiej zainwestować w naprawde lepsze tarcze ale standardowe. Tarcze nawiercane są dobre na pare hamowań. Z tego co wiem to mają większe tendencje do krzywienia się. Co najgorsze tarcze takie strasznie buczą przy hamowaniu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam Kerczi z lustereczkiem?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Don Corleone zatrudnił głuchoniemego księgowego, aby niczego nie podsłuchiwał i aby niczego nie wygadał. Wybór był trafny, ale księgowy był w dodatku nadgorliwy. Po roku okazało się, że brakuje 10 mln dolarów. Don Corleone zorganizował małe zebranie z prawnikiem, który znał język migowy oraz księgowym. - Zapytaj sk***iela, gdzie jest moja forsa Księgowy rozłożył bezradnie ręce z niewinną miną sugerując, że nie wie o co chodzi. Nie trzeba było tłumaczyć. Don Corleone wyciągnął lśniący srebrny pistolet, przyłożył do czoła księgowemu i kazał przetłumaczyć prawnikowi. - Pytam po raz drugi i trzeci raz nie będę pytał. Księgowy zmiękł i pokazał na migi prawnikowi, że forsa jest zakopana na jego podwórku pod wysokim drzewem. - Co ta świnia powiedziała? - zapytał Don Corleone. - Powiedział, że nie masz jaj żeby pociągnąć za spust! - przetłumaczył prawnik