Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Ale dałem duupy... Nie popatrzyłem jaki silnik ma Boniu tylko z rozpędu pomyślałem że TDI... :wallbash:
  2. kolega w fabii miał objawy takie że jak auto było zimne to było wszystko spoko, a jak sie silnik zagrzał to jak stał przez pare minut na luzie to zaczynał kopcić na niebiesko. Okazało się żę do wymiany były uszczelniacze wtrysków.
  3. Też tak myślałem ale ostatnio Patryk z CompSportu mi powiedział że to nie z oleju a paliwa... kolega miał takie same objawy w fabii i okazało się że były to uszczelniacze wtrysków... Mnie kopci przy odpalaniu na niebiesko i chłopaki z CompSportu powiedzieli mi że najprawdopodobniej uszczelniacze są do wymiany.
  4. no auto widziałem. Jechałem z przeciwka.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 19:34_________________________________________________ktos chyba szukal http://allegro.pl/item737456596_audi_a4_a6_q7_kierownica_skora_lopatki_s_line.html
  5. a sprawdzałeś gumki na wtryskach?
  6. widziałem Cie dzisiaj na s1 w pszczynie w okolicach 12:30
  7. 3.0 tdi
  8. nie no jak doszedłeś to spoko... :polew: :polew: Dzisiaj Boniu na s1 w Pszczynie w okolicach 12:30
  9. no chyba to może być przyczyną. Zamieniliśmy z Maćkiem sygnały przód-tył i sytuacja się odwróciła. Przód czysto gra, tył gra i buczy. Czyli coś jest jeszcze nie tak z tymi kablami sygnałowymi...
  10. no i duupa k****. Ekran podpięty do masy we wzmacniaczu a jak buczało tak buczy. Już mam powoli tego dość... :kwasny:
  11. kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :> kupuj[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:55_________________________________________________aaaa jeszcze jedna wazna rzecz!!! Sprawdz mocowanie poduchy. W a3 jest inne niż w a4 i a6. Podejrzewam że w Q7 będzie tak jak u nas. Obok otworów na śruby do przykręcenia Air-bagu nie może być "bolców"
  12. ja tam nie miałem problemu ze spasowaniem pinów... Jak wrażenia... średnio. Tzn. gra super ale mam problem który pojawił się po podpięciu przodu i nie moge go za cholere wyeliminować... Po odpaleniu auta lub włączeniu jakiegoś odbiornika prądu (np. światła) pojawiają się zakłucenia na przednich głośnikach. Lekkie buczenie, z dodatkowym świstem zależnym od obrotów silnika... Jakby jakieś "przebicie od alternatora"... Jak auto jest zgaszone to wszystko ustaje. Dzisiaj wymianiłem kable sygnałowe na ekranowane (bo miałem zwykłe) i puściłem je inaczej niż głośnikowe (głośnikowe- podsufitką, sygnały- progami) ale buczenie zostało... Już powoli kończą mi się pomysły co to może być... Mam nadzieję że niebawem się z tym uporam i będe się mógł w pełni cieszyć z pięknego brzmienia BOSE. Podkreślam że buczenie pojawiło się po podpięciu przodu. Wcześniej było wszysko ok. także stage 1 można śmiało robić a myśle że lada dzień będe znał rozwiązanie mojego problemu (mam nadzieję)
  13. mona coś rozkminiać po kodach wyposażenia w ETCE, ale nie zawsze...
  14. Tube i wzmacniacz trzeba kupic razem. Poczekaj, napewno się pojawi. Czarny wzmaczniacz był w B6. Srebrny jest nowszy. Czarny ma inna wtyczke (nieprzetestowane połączenia)
  15. hmmm wydaje mi sie że to auto "wisi" na stronie CompSportu... http://compsport.pl/
  16. ja dzisiaj miałem pilny szybciutki wyjazd do Krk. Właśnie wróciłem. Płatna wg. kompa 14 minut i średnia 196 km/h. Trasa: Bramki Krk- Dworzec BB 39 minut... ....szybciej nie umiem
  17. :polew: :polew: widziałem to. Wihajster, rozumiem że jak polecasz to sam na takich jezdzisz od dłuższego czasu. Przecież nie polecałbyś rzeczy nie sprawdzonych :polew:
  18. Broń Cie Panie Boże nie wkłądaj żadnych nawiercanych tarcz!!!! W 90% są to tarcze które można po paty kkm wyrzucic. Z doświadczenia wiem że większośc takich tarcz lubi się giąć. Za porządne nawiercane tarcze trzeba by dać conajmniej z 600zł/szt. W innym przypadku płacisz za wygląd a nie za jakość. Do tego dochodzi buczenie przy hamowaniu. Standardowe tarcze 321mm z Ate Ci napewno w zupełności wystarczą, i będziesz bardzo zadowolony. Znam tylko jedną osobe która w 2.0 tdi ma tarcze 321mm i je przegrzewa...
  19. podałem ceny z ASO ori tarcz bo tylko takie miałem pod ręką,a chodziło mi raczej o różnice w cenie a nie same ceny. Jak widzisz różnica jest dość duża...[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:18_________________________________________________a jak chcesz miec naprawde dobre hamulce to proponuje zainwestować w jakieś większe tarcze i zaciski. Pozdrawiam :>
  20. Nie wiem jakiej firmy są te tarcze, ale przypuszczam że producent bardziej postawił na "design" niż na jakość. Tak jest w 90% przypadków. Tarcze nawiercane lub nacinane mające dobre właściwości najczęsciej kosztują majątek (ori ASO 320mm zwykłe kosztują 463zł, a nawiercane ori 900zł) i dlatego prawie nikt ich nie kupuje... Przy codziennej jezdzie uważam że lepiej zainwestować w naprawde lepsze tarcze ale standardowe. Tarcze nawiercane są dobre na pare hamowań. Z tego co wiem to mają większe tendencje do krzywienia się. Co najgorsze tarcze takie strasznie buczą przy hamowaniu...
  21. jak tam Kerczi z lustereczkiem?
  22. Don Corleone zatrudnił głuchoniemego księgowego, aby niczego nie podsłuchiwał i aby niczego nie wygadał. Wybór był trafny, ale księgowy był w dodatku nadgorliwy. Po roku okazało się, że brakuje 10 mln dolarów. Don Corleone zorganizował małe zebranie z prawnikiem, który znał język migowy oraz księgowym. - Zapytaj sk***iela, gdzie jest moja forsa Księgowy rozłożył bezradnie ręce z niewinną miną sugerując, że nie wie o co chodzi. Nie trzeba było tłumaczyć. Don Corleone wyciągnął lśniący srebrny pistolet, przyłożył do czoła księgowemu i kazał przetłumaczyć prawnikowi. - Pytam po raz drugi i trzeci raz nie będę pytał. Księgowy zmiękł i pokazał na migi prawnikowi, że forsa jest zakopana na jego podwórku pod wysokim drzewem. - Co ta świnia powiedziała? - zapytał Don Corleone. - Powiedział, że nie masz jaj żeby pociągnąć za spust! - przetłumaczył prawnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.