Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Pany rezamy?? http://allegro.pl/item751319012_audi_a4_s4_silnik_4_2_fsi_344_km.html w BB jest :> :> :>
  2. o wy... :> :> :> [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:01_________________________________________________miotłe też bym zepsuł pewnie...
  3. sandał to sandał... pokzywałem Ci przecież na stronie Ecco
  4. no bo to taki panto... tzn... sandalarz w skarpetach :> :polew:
  5. Mam do sprzedania zaciski pod tarcze 320/321. Stan idealny. Jakby ktoś był chętny to pisać propozycje na PW.
  6. No i auto pewnie nieźle nurkuje przodem bo tył nie daje rady. Mogłeś w pierwszej kolejności zrobić tył bo przód i tak był już mocny. Musiałem zrobić przód bo pokrzywiłem tarcze... Pare razy się zgrzały do czerwoności i niestety zaczely bić.. A co do latania "tyłka" to nie jest źle... bałem się że będzie gorzej[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:09_________________________________________________Mam do sprzedania zaciski pod tarcze 320/321. Stan idealny. Jakby ktoś był chętny to pisać propozycje na PW.
  7. jak chcesz to moge Ci pomalować ale nie wiem czy ladnie wyjdzie, ostatni raz malowałem na plastyce w 3 klasie podstawówki... :polew:
  8. to co Maciuś przenosisz tam weselicho...?
  9. Kamil dla mnie codzienność, także BRD i kiepsko zrobione 140 tki (o BLB się nawet nie wypowiadam bo jeśli się to zrobi na realnej a nie optymistycznej hamowni - na ok. 180 kucy, to mają szanse jechać równo gdzieś przez miesiąc, potem i tak prędkość warsztatowa - czyli tyle ile potrafią pchać mechanicy ) Ja tam jeżdze BLB i nie narzekam...
  10. Alu 17 powinny wejść, ze stalówkami może być kłopot... oj nie są :> :>
  11. zaciski 700zł klocki i tarcze Ate ok.1050zł[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 19:35_________________________________________________
  12. teraz tylko śmiesznie wygląda tył bo między przednią a tylnątarczą jest 10cm róznicy w rozmiarze... :)
  13. jeszcze seria. Szukam zestawu 300mm od S4
  14. jak po górach jezdzilem to się przegrzewały...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________nasze forum jest "de best" :naughty:
  15. Ma się jak gruba baba do samochodu maluch :polew:
  16. mądrala się ku*wa znalazł... :naughty:
  17. no właśnie chodzi o to że tutaj ceny tarcz i klocków są jeszcze w miare przystępne
  18. nie wiem, takie dorwałem. Zresztą b7 jest najnowsze czyli teoretycznie powinno miec najlepsze hamulce. Trzecia sprawa to że mam a4 b7 to jak robie hample to wypadaloby zrobić z s4 b7 a nie b6. Koszty. Zaciski 700zł. Tarcze i klocki Ate 1050zł.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:06_________________________________________________chciałem hamulce z porsche ale przeraziły mnie ceny tarcz i klockow
  19. oj Tukan gdyby to była prawdziwa s4 to przy moich przebiegach rocznych w granicach 60 kkm rocznie i mojej nodze mógłbym zapomnieć o czymś takim jak pieniądze. W sumie to od razu mógłbym ustawić zlecenie stałe z konta na stacje benzynową... Dlatego mój kochany 200 konny klekocik palący 11 litrów po mieście przy mojej jezdzie mi wystarcza :naughty: A hamulce są z s4 b7 i mam nadzieje że te nie będą się przegrzewać :> :> :>[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________hamulce są z s4 b7. Zacisk 1 tłoczkowy- tarcza 345mm Teraz szukam 300mm na tył...
  20. powietrza jest dość, auto tak stało...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:10_________________________________________________Środek nocy, z baru wychodzi nawalony facet i chce iść do domu, jednak nogi odmawiają mu posłuszeństwa. Pod barem stoi jedna taksówka, więc facet sprawdza swój portfel i wylicza że ma 15zł. Podchodzi więc do taksówkarza i pyta: - Panie ile za kurs na Sienkiewicza? - O tej porze to 20. - A za 15 nie da rady? - Za 15 nie opłaca mi się silnika odpalać. - Panie niech Pan się zlituje, późno jest, zimno, ja jestem wcięty, do domu daleko. - Facet spadaj i nie zawracaj mi głowy. Więc nie było wyjścia facet poszedł na pieszo do domu. Następnego dnia idzie ten sam facet ulicą i widzi długą kolejkę taksówek a na samym końcu kolejki stoi ten niemiły taksówkarz. Facet podchodzi więc do pierwszej taksówki i mówi: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20zł. - mówi taksiarz. - Ja dam panu 50zł za kurs, ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda. - Spadaj zboku bo zaraz ci dowale. Facet podchodzi do 2 taksówki: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20zł. - mówi taksiarz. - Ja dam panu 50zł za kurs, ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda. - Spadaj zboku, bo nie ręczę za siebie. Facet podchodził do każdej taksówki i sytuacja powtarzała się. Podchodzi do ostatniej taksówki - tej spod baru - i mówi do kierowcy: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20zł. - mówi taksówkarz. - Ja dam panu 50zł za kurs, ale pod warunkiem że ruszy pan powoli i pomacha do wszystkich swoich kolegów taksówkarzy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.