Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany rezamy?? http://allegro.pl/item751319012_audi_a4_s4_silnik_4_2_fsi_344_km.html w BB jest :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
działa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o wy... :> :> :> [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:01_________________________________________________miotłe też bym zepsuł pewnie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sandał to sandał... pokzywałem Ci przecież na stronie Ecco
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo to taki panto... tzn... sandalarz w skarpetach :> :polew:
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Mam do sprzedania zaciski pod tarcze 320/321. Stan idealny. Jakby ktoś był chętny to pisać propozycje na PW.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No i auto pewnie nieźle nurkuje przodem bo tył nie daje rady. Mogłeś w pierwszej kolejności zrobić tył bo przód i tak był już mocny. Musiałem zrobić przód bo pokrzywiłem tarcze... Pare razy się zgrzały do czerwoności i niestety zaczely bić.. A co do latania "tyłka" to nie jest źle... bałem się że będzie gorzej[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 13:09_________________________________________________Mam do sprzedania zaciski pod tarcze 320/321. Stan idealny. Jakby ktoś był chętny to pisać propozycje na PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz to moge Ci pomalować ale nie wiem czy ladnie wyjdzie, ostatni raz malowałem na plastyce w 3 klasie podstawówki... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co Maciuś przenosisz tam weselicho...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil dla mnie codzienność, także BRD i kiepsko zrobione 140 tki (o BLB się nawet nie wypowiadam bo jeśli się to zrobi na realnej a nie optymistycznej hamowni - na ok. 180 kucy, to mają szanse jechać równo gdzieś przez miesiąc, potem i tak prędkość warsztatowa - czyli tyle ile potrafią pchać mechanicy ) Ja tam jeżdze BLB i nie narzekam...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Alu 17 powinny wejść, ze stalówkami może być kłopot... oj nie są :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
elo elo
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zaciski 700zł klocki i tarcze Ate ok.1050zł[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 19:35_________________________________________________
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
teraz tylko śmiesznie wygląda tył bo między przednią a tylnątarczą jest 10cm róznicy w rozmiarze... :)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jeszcze seria. Szukam zestawu 300mm od S4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak po górach jezdzilem to się przegrzewały...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________nasze forum jest "de best" :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma się jak gruba baba do samochodu maluch :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mądrala się ku*wa znalazł... :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie chodzi o to że tutaj ceny tarcz i klocków są jeszcze w miare przystępne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem, takie dorwałem. Zresztą b7 jest najnowsze czyli teoretycznie powinno miec najlepsze hamulce. Trzecia sprawa to że mam a4 b7 to jak robie hample to wypadaloby zrobić z s4 b7 a nie b6. Koszty. Zaciski 700zł. Tarcze i klocki Ate 1050zł.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:06_________________________________________________chciałem hamulce z porsche ale przeraziły mnie ceny tarcz i klockow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tarcza ma 30mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Tukan gdyby to była prawdziwa s4 to przy moich przebiegach rocznych w granicach 60 kkm rocznie i mojej nodze mógłbym zapomnieć o czymś takim jak pieniądze. W sumie to od razu mógłbym ustawić zlecenie stałe z konta na stacje benzynową... Dlatego mój kochany 200 konny klekocik palący 11 litrów po mieście przy mojej jezdzie mi wystarcza :naughty: A hamulce są z s4 b7 i mam nadzieje że te nie będą się przegrzewać :> :> :>[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________hamulce są z s4 b7. Zacisk 1 tłoczkowy- tarcza 345mm Teraz szukam 300mm na tył...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a pochwale się:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powietrza jest dość, auto tak stało...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:10_________________________________________________Środek nocy, z baru wychodzi nawalony facet i chce iść do domu, jednak nogi odmawiają mu posłuszeństwa. Pod barem stoi jedna taksówka, więc facet sprawdza swój portfel i wylicza że ma 15zł. Podchodzi więc do taksówkarza i pyta: - Panie ile za kurs na Sienkiewicza? - O tej porze to 20. - A za 15 nie da rady? - Za 15 nie opłaca mi się silnika odpalać. - Panie niech Pan się zlituje, późno jest, zimno, ja jestem wcięty, do domu daleko. - Facet spadaj i nie zawracaj mi głowy. Więc nie było wyjścia facet poszedł na pieszo do domu. Następnego dnia idzie ten sam facet ulicą i widzi długą kolejkę taksówek a na samym końcu kolejki stoi ten niemiły taksówkarz. Facet podchodzi więc do pierwszej taksówki i mówi: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20zł. - mówi taksiarz. - Ja dam panu 50zł za kurs, ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda. - Spadaj zboku bo zaraz ci dowale. Facet podchodzi do 2 taksówki: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20zł. - mówi taksiarz. - Ja dam panu 50zł za kurs, ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda. - Spadaj zboku, bo nie ręczę za siebie. Facet podchodził do każdej taksówki i sytuacja powtarzała się. Podchodzi do ostatniej taksówki - tej spod baru - i mówi do kierowcy: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20zł. - mówi taksówkarz. - Ja dam panu 50zł za kurs, ale pod warunkiem że ruszy pan powoli i pomacha do wszystkich swoich kolegów taksówkarzy.