Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. właśnie wróciłem z weselicha. Zabawa super do 5:30... (wesele zaczeło się o 15 :> :> :>) Jakoś wróciłem z tego szczyrku ale alkomacik w domu wskazał 0,92 i troche mnie to przeraziło...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 13:40_________________________________________________Kamil na kawke zapraszam
  2. teżto tak liczyłem... ale wiesz jak jest... czasami matematyka matematyką a rzeczywistosc rzeczywistością... Zresztą na 321 też nei wejdzie kazda 16'
  3. Panowie jak ktośma czas to niech wpada disiaj na 13 do Sanktuarium Maryjnego "Na górce" w Szczyrku. O godzinie 13. Maciuś bierze ślub... ... biedaczek :> :> :>
  4. też nie widziałem ekranu, ale Maciek twierdził że wg. Elsy jest
  5. No to fajnie. Ćwicz Sławuś, ćwicz, to mi potem pociągniesz nowe sygnały w kablache ekranowanych... :> :> :>
  6. a co To Cuber ma dziś dobry dzień i rozdaje zielone kropeczki... :decayed: :kox:
  7. te pierwsze były w wersji 18' i 17'[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 19:00_________________________________________________zresztą to jest chyba jedyny wzór który jest "zarezerwowany" dla "eski" i nie można go kupić ze wykła wersją.
  8. no wiem wiem. Miał być zderzak s4 ale poszła kaska na hamulce także przód musi poczekać troszke. JA też nie widziałem s4 na 17' ale wg. ETKI s4 miało koła zimowe w takim samym wzorze jak letnie tylko że 17' a nie 18'.
  9. bo Ty nie jesteś hardcorem... my to robiliśmy kombinerkami
  10. nio jak bede to sie napewno odezwe. Jakoś w przyszłym tygodniu się powinienem pojawić. S4 miało zimowe koła alu 17'...
  11. No z tego co się dowiadywałem to 17' alu powinna wejść. Pewnie wszystko zależy od ET felgi... Spoko, byłem 3 dni w Krk i dzisiaj wróciłem do Bielska. Jak będe to się napewno odezwe.
  12. a chcesz kędyś zobaczyć swojego lapa jeszcze o Ty... (W)uju...
  13. inter welm to jest najgorszy z najgorszych Autoryzowanych Stacji Obsługi... :gwizdanie:
  14. ja pier**le wam się naprawde nudzi...
  15. Zima... a co to takiego...?? :shocked: A tak na poważnie: Jakto co zrobie. Założe alu 17'. Co prawda jeszcze ich nie mam ale pracuje nad tym
  16. Maciuś jak chcesz jeszcze kiedyś zobaczyć swoją lutownice to tnij bajere... :polew: :polew: :decayed: :naughty:
  17. No Proton szczególnie Tobie... Sławek myśle że do Twojej jazdy to potrzebne by było przynajmniej 600 kucy. Przecież Ty jesteś rajdowcem. :> :> :> Chodzą słuchy po Bielsku że jezdzi taki srebrny potwór z rajdowym płynem hamulcowym. :decayed:
  18. na tył będzie prawdopodobnie 300mm z s4...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.