Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dupeczki to wczoraj były na bankiecie... Aż się kawą polałem przez pomyłke...
  2. Lałem to chyba 6 albo 7 razy. Na początku jak mialem wtryski po wakacjach tak przytkane że auto przestawało jechać nalałem podczas 3 kolejnych tankowań, a teraz profilatycznie co 3-4 tankowania.
  3. nie. silnik rzeczywiście mniej telepie i jestem tego pewien.
  4. trzymasz przycisk na którym sprawdzasz ile zostało km do przegladu. Przekrecasz kluczyk i trzymajac caly czas ten przycisk wciskasz 0,0. Tyle. Cała filozofia :> Jest na 15 tys. km. Odlicza caly czas tylko przez pierwsze 500km wyświetla się --- ---. Potem zacznie odliczac od 14500km. Pozdrawiam
  5. Ja Pierwszy to był Adam a potem była Ewa... :polew:
  6. wątpie żeby miało to jakieś skutki uboczne...
  7. Może za bardzo ją chłodziłeś po jezdzie i się przeziębiła... :polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 10:09_________________________________________________a tak w ogóle to :hi:
  8. jeśli droga byłaby równa to można sobie śmigać między drzewami, ale nie jak jet taka jaka jest. 2 razy leciałem w powietrzu praktycznie... a się troszke śpieszyłem
  9. dzieki Panowie za spota. Golonko pierwsza klasa... Co do jazdy wąską drogą z drzewami po boku to jak dla mnie to średnie uczucie...[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:05_________________________________________________a teraz spadam do sfery na bankiet
  10. rozjebałes mnie tym pytaniem Powiedziałbym coś ale jeszcze znowu Kamilek strzeli :foch:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 16:17_________________________________________________Wieczorem, ok godziny 22 przez park spaceruje mała ok 8-letnia dziewczynka. Niedaleko niej stoi grupka mężczyzn, ale jest ciemno wiec nie widać dobrze ich twarzy. Dziewczynka podchodzi do nich i pyta: - chłopaki, macie fajkę? Na to jeden z nich odpowiada: - Mamy, ale damy Ci jak nam wszystkim laskę zrobisz. Wiec Dziewczynka zabiera się do roboty... Kiedy skończyła, dostała obiecanego papierosa. - Kurde zapomniałam ognia, macie może chłopaki? Pyta dziewczynka. - Mamy... , ogień dostaniesz za darmo. Jeden z mężczyzn pochyla się do niej, odpala zapałkę po czym rozświetlają się obie twarze: - Ola? - Tata?? - Ty PALISZ?!?!
  11. ja nie widze róznicy w spalaniu i jeżdze tak samo jak bez preparatu
  12. a co tu do komentowania. Nie protestuje znaczy że się dostosuje...
  13. Nitk nie pisał że jest jakaś róznica w jezdzie. Aczkolwiek silnik na biegu jałowym równiej pracuje. Przynajmniej BLB...
  14. Droga Redakcjo, Proszę o pomoc. Jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko, kiedy silnik nagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc, a kiedy weszłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów. Ja mam 32 lata, mąż 34, a córka sąsiadów 22. Byliśmy z mężem razem od 10 lat. Kiedy go skonfrontowałam, załamał się i wyznał, że miał te relację przez ostatnie 6 m-cy. Od czasu kiedy stracił pracę, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy. Postawiłam ultimatum: albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni". Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuje, że tracę z nim kontakt. Droga Redakcjo, błagam o pomoc. Z poważaniem Eugenia. Odpowiedź Droga Eugenio. Powodów nagłego zatrzymania się silnika może być kilka. Sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa. Jeśli dopływ paliwa jest OK, sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym. Jeśli jest on w porządku, prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej podającej zbyt niskie ciśnienie do silnika. Mam nadzieję, że to pomoże. Z poważaniem Andrzej[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 10:14_________________________________________________ :polew: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 10:19_________________________________________________Ojciec z synem są w sklepie, a syn zobaczył kondomy i pyta się, co to jest. Ojciec na to: - No, to są kondomy i używa się ich dla ochrony podczas seksu. Syn podnosi jedno opakowanie i pyta, czemu w środku są trzy kondomy. - To dla chłopców z liceum. Jeden na piątek, jeden na sobotę, jeden na niedzielę. Syn podnosi paczkę z 6 kondomami i pyta: - Dlaczego tu jest sześć? - To jest dla studentów, dwa na piątek, dwa na sobotę i dwa na niedzielę. Syn spostrzega paczkę z 12 kondomami i zadaje to samo pytanie. Ojciec na to: - Synu, te są dla żonatych. Jeden na styczeń, drugi na luty, trzeci na marzec...[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 10:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/pracownica-marketu-na-drabinie-vt24593.htm
  15. Wąski to Wąski :polew:
  16. Osz kuźwa jeszcze na piastów.... strach mieć lepsze auto dlatego moim zdaniem nie ma co oszczędzać na AC i zabezpieczeniach bo później jest płacz i zgrzytanie zębów, chodź jak chcą to i najlepiej zabezpieczone auto z garażu wyciągną, ale różnie to już niestety bywa. Lepiej dmuchać na zimne Dokładnie, najważniejsze nie oszczędzać na AC, jeśli ktoś kupuje auto za 35-45 kawałków to nie ma sensu żałować 1.5-2,5 tys na AC. Mój mechanik radzi schować gniazdko serwisowe pod plastiki. Nie wiem czy to coś da gdy mają całą noc, natomiast gdzieś w trasie pod McDonaldem mogą nie zdążyć wygrzebać. Ale wtedy żegnajcie logi... głupota... co to za kłopot wyrwać plastik z pod kierownicy. 10 sekund... a tak w ogóle to :hi:
  17. Dokładnie a skąd Ty to kuuuurfa wiesz jak jako jedyny na 30 000 userów tutaj masz metalowe dywaniki :polew: o ja pier****
  18. Dziwne.Moc mam podobną,a takie spalanie mam przy jezdzie autostradowej przy prędkości 160-170 a mam krótszą skrzynie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.