Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Widzałem przed chwilą tą okropną b5 z przodem b7 koloru ciemna zieleń. SBI WL96 Fuuuuj[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________nic nie stawiam bo u mnie też krucho z kasą
  2. ABS działa bez zarzutu z pompą też wszystko OK.
  3. Turdzi czemu skopiowałeś mój post bez pytania o zgode :> :> :> [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 13:21_________________________________________________ :wink4: Od razu lepiej :decayed:
  4. o kur_wa zapomniałem... chyba jednak mi coś wypadło...
  5. już się nie moge doczekać goloneczki...
  6. Chodzi o poważniejsze naprawy. Jeśli auto się jakoś mocno zepsuje to wiadomo że gdzieś go wcisną... Ja jeżdząc golfem umawiałem się na przegląd 3 miesiące wcześniej. Zresztą Wihajster też zna tego mechanika i wie jak tam jest
  7. dokładnie i zajmują się tylko autami z grupy VAG
  8. jeśli będe to będe miał VAGa[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 09:49_________________________________________________ jaką inspekcje w jakim b7?
  9. heh to i tak spoko. U Tyrny w Skoczowie- Harbutowicach czas czekania dochodzi do 6 miesięcy...
  10. jeśli masz tyle luzu na feldze 17' to są to na pewno 321. Co znaczy że powinieneś szybko zmienić mechanika... :confused4: Pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 00:16_________________________________________________ Czegoś tu k*rwa nie rozumiem i pisałem że nie lubie jak ktoś robi mnie w ch*uja... Przepraszam za słownictwo ale się troszke zirytowałem... To może kolega Kali zdecyduje się jak hamują te hamulce... :confused4:
  11. czyli te zaciski co kupiłem to prawie nówki sztuki nie śmigane :> :> :>
  12. :) Dziękuje wszyskim za życzonka :)
  13. nio spoko, spoko. Czekam na jakieś sprawozdanie jak wyszło..
  14. nie zawsze bo to to zacisk z auto po lifcie czyli po 2007 roku.Te z mojego zdjecia tez sa lakierowane tylko sa strasznie ufajdane ale to tak btw Czyli co przed 2007 były nielakierowane a po lakierowane?
  15. spoko może troszke za ostro napisałem. Często zdarzają się na forum ludzie którzy upierają się przy swoich przekonaniach, nie mając poprostu racji i dezorientując przez to użytkowników czytających wątek i chcących się czegoś dowiedzieć. Sam pamiętam że jak zakładałem hamulce 321mm to zadałem pytanie czy wejdzie na to ori 16' i z tego co pamiętam tyle samo osób upierało się że nie wejdzie co wejdzie. W końcu okazało się że wchodzi bez problemu ale potwierdził to dopiero bodajże kolega Jarol... albo jaro444... Teraz już nie pamiętam. W każdym razie było duże z tym zamieszanie pamiętam... A kto Ci kupował klocki? Bo wnioskuje że osoba ta musi wiedzieć do jakich zacisków je zamawiała. Zaciski z a4 b6 i b7 wyglądają dokłądnie tak jak kolega turdzi pokazał. Tyle że występowały jeszcze w wersji lakierowanej na czarno (takie jak ja mam), ale z tego co się orientuje nie zawsze.[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:39_________________________________________________czyli rozumiem że tarcze masz większą od tej co pokazałeś na foto czy tylko zaciski?[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:40_________________________________________________z tego co patrzyłem w ETCE to w Twoim roczniku największe tarcze w a4 to 321, tak samo w a6. W a8 były 345 ale jednotłoczkowe i 360 (dla pojazdów opancerzonych) wielotłoczkowe ale tylko z 2 klockami... Więc już nie wiem. Pozostają tylko chyba RSy... albo jakaś rzeźba... Najlepiej zrób foto bo zainteresowały mnie te Twoje hamulce
  16. kali jeść, kali pić... spoko.. czekamy na fotki :>
  17. to jak nie wie to niech się nei wymądrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.