Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki Pany za spocika
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzałem przed chwilą tą okropną b5 z przodem b7 koloru ciemna zieleń. SBI WL96 Fuuuuj[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________nic nie stawiam bo u mnie też krucho z kasą
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
ABS działa bez zarzutu z pompą też wszystko OK.
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Turdzi czemu skopiowałeś mój post bez pytania o zgode :> :> :> [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 13:21_________________________________________________ :wink4: Od razu lepiej :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o kur_wa zapomniałem... chyba jednak mi coś wypadło...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już się nie moge doczekać goloneczki...
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Chodzi o poważniejsze naprawy. Jeśli auto się jakoś mocno zepsuje to wiadomo że gdzieś go wcisną... Ja jeżdząc golfem umawiałem się na przegląd 3 miesiące wcześniej. Zresztą Wihajster też zna tego mechanika i wie jak tam jest
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
dokładnie i zajmują się tylko autami z grupy VAG
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeśli będe to będe miał VAGa[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 09:49_________________________________________________ jaką inspekcje w jakim b7?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a tak w ogóle to :bry:- [B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
heh to i tak spoko. U Tyrny w Skoczowie- Harbutowicach czas czekania dochodzi do 6 miesięcy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrej nocki :hi:- [ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
jeśli masz tyle luzu na feldze 17' to są to na pewno 321. Co znaczy że powinieneś szybko zmienić mechanika... :confused4: Pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 00:16_________________________________________________ Czegoś tu k*rwa nie rozumiem i pisałem że nie lubie jak ktoś robi mnie w ch*uja... Przepraszam za słownictwo ale się troszke zirytowałem... To może kolega Kali zdecyduje się jak hamują te hamulce... :confused4:- [ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
czyli te zaciski co kupiłem to prawie nówki sztuki nie śmigane :> :> :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:) Dziękuje wszyskim za życzonka :)- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nio spoko, spoko. Czekam na jakieś sprawozdanie jak wyszło..- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- [ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
nie zawsze bo to to zacisk z auto po lifcie czyli po 2007 roku.Te z mojego zdjecia tez sa lakierowane tylko sa strasznie ufajdane ale to tak btw Czyli co przed 2007 były nielakierowane a po lakierowane?- [ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
spoko może troszke za ostro napisałem. Często zdarzają się na forum ludzie którzy upierają się przy swoich przekonaniach, nie mając poprostu racji i dezorientując przez to użytkowników czytających wątek i chcących się czegoś dowiedzieć. Sam pamiętam że jak zakładałem hamulce 321mm to zadałem pytanie czy wejdzie na to ori 16' i z tego co pamiętam tyle samo osób upierało się że nie wejdzie co wejdzie. W końcu okazało się że wchodzi bez problemu ale potwierdził to dopiero bodajże kolega Jarol... albo jaro444... Teraz już nie pamiętam. W każdym razie było duże z tym zamieszanie pamiętam... A kto Ci kupował klocki? Bo wnioskuje że osoba ta musi wiedzieć do jakich zacisków je zamawiała. Zaciski z a4 b6 i b7 wyglądają dokłądnie tak jak kolega turdzi pokazał. Tyle że występowały jeszcze w wersji lakierowanej na czarno (takie jak ja mam), ale z tego co się orientuje nie zawsze.[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:39_________________________________________________czyli rozumiem że tarcze masz większą od tej co pokazałeś na foto czy tylko zaciski?[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:40_________________________________________________z tego co patrzyłem w ETCE to w Twoim roczniku największe tarcze w a4 to 321, tak samo w a6. W a8 były 345 ale jednotłoczkowe i 360 (dla pojazdów opancerzonych) wielotłoczkowe ale tylko z 2 klockami... Więc już nie wiem. Pozostają tylko chyba RSy... albo jakaś rzeźba... Najlepiej zrób foto bo zainteresowały mnie te Twoje hamulce- [ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
kali jeść, kali pić... spoko.. czekamy na fotki :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałeś mnie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> :> :>- [ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
to jak nie wie to niech się nei wymądrza- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
:polew: :polew: :polew: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu