Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Ja kiedyś sprawdzałem to przy takiej prędkości 150-160km/h tem oleju wynosiła około 100 stopni C. Mysle że taka prędkość to max dla naszych aut z silnikami 1,9 i 2,0 do podróżowania na długim odcinku. Nie no a nie jest to przesada 150-160 km/h... :mysli: To jest prawie o 70-80 km mniej od prędkości maksymalnej... Przecież na 6 biegu przy 150 jest coś koło 2900 obr/min. Przy 170-180 jest chyba coś koło 3500 więc wydaje mi się że też jest bez tragedii... :mysli: [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 11:01_________________________________________________ A wiesz jak jezdzi siemian? A Ty skąd to niby wiesz...
  2. no w sumie racja. Koszt nieduży a świeża oliwa nie zaszkodzi... Ale z drugiej strony czy stary, czy nowy olej jak się przegrzeje to tak czy tak traci właściwości
  3. no ale z tego wynika że wzykły leon i leon cupra muszą mieć inne zwrotnice...
  4. :polew: No ja też dość dużo latam po trasie (rocznie robie ok 60kkm- tak ok. 30kkm po mieście 30kkm na trasie) i to najczęsciej w przedziale prędkości 160-190 i też zawsze sobie rozmyślam co na to mój olej... Ale z drugiej strony jeśli chłopaki powiedzieli że nie trzeba to ja się dostosowalem. :)
  5. nio nio nio Turdzi zmiany podążają w bardzo fajnym kierunku :> :> Kurcze chciałbym kiedyś zobaczyć tą Twoją fure... Subare już widziałem teraz przyszedł czas na AŁDI Powiedz mi skąd pomysł na chłodnice oleju? Też się nad tym zastanawiałem podczas modzenia, ale chłopaki z CSu mi powiedzieli że w tym silniku, przy takiej przeróbce nie jest potrzebna chłodnica oleju. Ciekaw jestem czy rzeczywiście tak jest czy poprostu Szymonowi nie chciało się z tym pieprzyć... Mam tylko jedno małe zastrzeżnie.. Te felgi BBSy mi średnio podchodzą, ale to już kwestia gustu :> :> :> Pozdrawiam serdecznie
  6. no no no... ładne sztuki. Widać że odlew zacisku w s3 jest troszke inny niż w s4 ale to nie powinno stanowić problemu.
  7. ale to dopiero popołudniu :> :> :>
  8. już piłem teraz ide spać. Jutro tne do Wrocławia na impreze to musze być stosunkowo trzeźwy...
  9. ja ide spac...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:49_________________________________________________dobrej wszystkim...
  10. hmmm... zaszkodzić nie zaszkodzi... Ale jestem praktycznie pewien że u Ciebie jest coś z wydechem... Jak nie wydech to może kolektor... Ewidentnie za głośno chodzi przy przegazówkach... Ale nie róbmy tutaj OT
  11. ja z wyboru :decayed: [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:35_________________________________________________ale tam na przyszlosc... lepiej Knechta boseronek :> :> :>
  12. jakbym miał takiego grata to bym chyba nawet 800 nie zapłacił... :laghing2:
  13. to są plusy leasingu
  14. pzu ale ja mam leasing w EFLu więc składki też inne
  15. filtrona to tylko sie kabinowy kupuje ja tam jezdze na nich od lat i nie narzekam nie dam sie zwariować to tylko filtr który ma spełaniać swoje zadanie filtron... ciekawe czy dalej będziesz miał takie zdanie jak będziesz zmieniał turbine...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________ja tam place za pakiet ubezpieczenia 3 koła...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:01_________________________________________________o już trzeba było wyborczą kupić, podziurkować i w miejsce filtru powietrza dać... Koszt jeszcze mniejszy a działanie podobne do filtrona... :polew:
  16. u Wojtka z tego co pamiętam Twój Castrol był jeszcze tańszy...
  17. cienko z kasa to nie stawialem... A Ty nie za często w BB jestes? :> :> Ja jutro lece do Wrocławia. Szkoda że tam w niedziele maja dopiero spot... Rozumiem że jakiś czas na to żeby wytrzeźwieć trzeba mieć ale ja na niedziele wieczór musze być w Krk na spocie...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:37_________________________________________________ taa...uchlaliśmy sie na maxa HA qr** HA qr** HA...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________no chodzmy gdzies na wódke albo na piwo ale nie że każdy autem jest to wtedy pomyśle... Przecież nie będe wam szaszłyków kupował...
  18. ja ostatnio u wojtka z bielskich płaciłem za litr mobila esp 5w30 32 zł za litr
  19. no jak takie środki bezpieczeństwa to napewno z... 50zł :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:31_________________________________________________ale wiesz 70zl jeszcze na koncie zostało to pinu trzeba strzec jak dziewidztwa siostry.. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.