Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. na pocieszenie-zaplacilem 1200zł za olej (wyglada na to że w audi litr jest droższy), filtr chyba 350zł + uszczelka nie pamietam. Chyba też czas na zmiany, ale ja raczej pozostane wierny marce..na razie Nie wiem gdzie wy przeglądy robicie ja za filtr zapłciłem około 60zł a za olej za 9 litrów 340zł Bo tyś jest k**wa sknera... No jakto gdzie... Tatuś ma sklep to sobie bierze.. :polew: :polew:
  2. No to w takim razie przyznaje szybkie masz to autko- przynajmniej jezeli chodzi o V-max. Czyli jesteś o jakieś 4km/h szybszy... Piter widziałem jak ostatnio ze swoją byłeś w bankomacie... http://www.sadistic.pl/bezpieczenstwo-podczas-wyplaty-czyli-vt25108.htm :polew: :polew:
  3. i o takich zaciskach własnie pisałem
  4. nio wiadomo u Bonia to by wyskoczył bokiem... Mój nie jedzie więcej niż 240 licznikowe więc licznik by więcej nie pokazał... A wg. GPSu przy 240 mam 232.
  5. dyskusja dotyczyla tego czy zaciski z s3 napewno pasuja do s4. A dodatkowo zastanawialem sie jak to jest ze zaciski z s3 nie pasują do leona mimo że były oferowane jako opcja w cuprze. Czyżby cupra miala inne zwrotnice??
  6. Ten post tyczył się jarz i zacisków z s3 8P0 czyli 2003--->
  7. To to 240 licznikowe to miałeś chyba na podnośniku :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 21:13_________________________________________________a klimatronik myślisz że jest dokladny?? Przekłamanie nie bierze się ze wskazówki... Dokładną prędkość możesz odczytać tylko z GPSu
  8. kolejny zadowolony użytkownik... Cieszą mnie takie opinie, ponieważ moja reakcja po pierwszym zastosowaniu tego środka była taka sama... Byłem w szoku że to naprawde działa...
  9. wg. ETKI w stajej s3 były tarcze 312mm...
  10. ale masz przekłamanie na liczniku... :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew:
  11. w sedanie powinien być gdzies w nadkolu. Całkowicie p&p wymienia się woofer. Wzmacniacz ma inna wtyczke. Jednak po przelutowaniu przewodów wszystko jest ok i pięknie gra.
  12. A najlepiej to kupić Smarta. Z nim nigdy się nie będziecie nudzić: http://allegro.pl/item802503199.html :polew: :polew: :polew:
  13. Na początku mi się wydawało że są inne jarzma bo z ciekawości sprawdzaliśmy czy do leona podejdą moje stare zaciski (z a4 3.0 tdi). I okazało się że nie pasuje rozstaw śrub na zwrotnicy. Biorąc pod uwage że rozstaw śrub na zwrotnice w 3.0 tdi i s4 jest taki sam, wydedukowałem że zaciski z s3 i s4 nie są p&p (byłem pewien że zaciski z s3 wchodzą p&p do leona, tak jak do golfa r32- zresztą w cuprze można było jako opcje sobie takie zamówić). Wychodzi na to że zaciski z s3 nie pasują do leona... Sprawdziłem jednak w ETCE i jarzmo zacisku w s3 i s4 ma ten sam symbol- czyli jest to samo. Zaciski s3 mają inny symbol ale wydaje mi się że pewnie będą p&p z s4... chociaż w a4 zacisk jest "za" kołem a w s3 "przed"... :mysli:
  14. w s3 są inne jarzma niż w s4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 15:39_________________________________________________sorki, są te same.
  15. Wyślij Romkowi Polańskiemu. Lubi 13 to 10 letnie też mu się napewno spodobają... Ja bym na tym nei jezdził...
  16. podobne ale to nie to samo
  17. http://allegro.pl/item802503199.html :polew:
  18. ile ? A co masz teraz będziesz samotnikiem :> :polew:
  19. aaaaaa bo już myślałem że z Was hardkorzy
  20. powitać :hi: Parking w Sferze 2 jest jeszcze zamknięty. Najprawdopodobniej będzie czynny od poniedziałku. Ale ja tam już oczywiście byłem :naughty:. Parking wydaje się spoko. Przynajmniej duży. Gdzie to wczoraj się ścigaliście i jechaliście 200? Ja na tej drodze boje się przekraczać180 bo strasznie podbija a jednak wąsko jest... Jeszcze słyszałem że lubią tam zwierzęta na droge wyskakiwać
  21. kurde, ale sie rozpisalim... :polew:
  22. no ale przecież mamy nałęże. Kamil nawiezie drewna to do wiosny wystarczy :>[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________nie będziemy się chyba spotykać na parkingach centrów handlowych jak cała hołota z forum... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: żeby nie było, żartowałem
  23. już się boje...[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 20:54_________________________________________________ zapodaj foty
  24. Piter patrzylem tak na szybko na kiery do Ciebie. Tamtej nie ma. Cięzko o zestaw. Osobno są ale też nie jest łatwo bo większość Airbagów szarych jest pod 4 ramienną kiere. Tutaj masz pare sznurków: http://allegro.pl/item786046226_kierownica_skora_audi_a4_a6.html http://allegro.pl/item787689678_kierownica_skorzana_multifuncion_audi_a4_2005_vat.html http://allegro.pl/item772279531_ahc_kierownica_audi_a4_nowy_model.html (tyle że w tej może być kłopot z multifunkcją bo podobno z B8 ma inna wtyczke) poduchy: http://allegro.pl/item801932534_audi_a3_a4_a6_a8_q7_air_bag_poduszka_trzyramienna.html http://allegro.pl/item802770538_audi_a4_8ko_poduszka_w_kierownice.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.