Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. trzeba bylo powiedzieć, że jesteś w ciąży... i pokazać brzuszek :DDD :polew:
  2. No ale Ty przynajmniej miałeś fajny wynik a nie to co ja...
  3. nie miałem żadnych pkt... Teraz mam 10 :confused4:
  4. a co zjechałeś na ręcznym..? :polew: :polew:
  5. :hi: ale mam kaca...[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:06_________________________________________________czemu piłem do 5 rano... :confused4:
  6. :hi: jezu ale mam kaca giganta....
  7. kurcze 400 zetka i 10 pkt... 102 na 50. :/ :/
  8. c**je staly na mogilskiej.... 102 na 50 i nie dalo sie dogadać. 400zł i 10pkt... Dobrze że nie zauwazyli ze romawiałem z Dawidem przez kom... :/ :/
  9. powitał. Ale mam kaca... Jak wytrzeźwieje troche to się doturlam do Kraka...
  10. a ja widziałem jak wracałaes wczoraj z pracy do domu :polew:
  11. :polew: :polew: A tak w ogóle to :hi: ale mnie łeb napierdala....
  12. o wy.... czlowiek popil i juz pier**licie... :> :> :> :polew: pozdrowki z wroclawia
  13. chyba od a4 b7.... w b6 nie było 2.0 tfsi i 3.0 tdi... Reszta się zgadza...
  14. tez jestem za spotem :> :> :> j**anym komfidentom mówimy NIEEEE
  15. ja już we wrocku. Niestety średnie spalanie na trasie BB-Wrocław mi wyszło prawie 14 litrów...
  16. Pany rekordzik do pobicia: Shell BB Warszawska (obok Opla)--- Wrocław zjazd z autostrady 1:30 :) Tylko średnie spalanie prawie 14 litrów :confused4:
  17. ja zobacze bo nie wiem czy dotre do Krakowa
  18. no własnie coś mi tu nie pasowało jak kliknąłem na nieprzeczytane wiadomości bo zaczeło mnie "nosić" po tematach :> :>
  19. wiem,wiem, rozmawiałem już na ten temat z chłopakami z CSu. :> :>
  20. no wlasnie staram się tak jezdzic. Czyli prędkość170-180
  21. od naszej strony też lepiej. Znormalizowane częsci to więcej modeli w których występowały ---> większy wybór na allegro ---> niższa cena :> :> :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.