Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. http://www.mototube.pl/film/1503/holowczyc-na-karowej-z-automapa/ no to było wczoraj a teraz juz nie pije bo jestem chory
  2. chciałem się pochwalić że byłem u Ciebie [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:09_________________________________________________i chciałem pokazać że nie dosyć że na forum Cie nie lubią to jeszcze sąsiadów nie masz Pokazać...? Komu przecież Ty nie masz znajomych... [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:14_________________________________________________ :polew:
  3. a co chcesz w Knurowie przyszpanować że kupiłeś sobie rezydencje w górach?
  4. no to będe się musiał nad tym zastanowić.Widocznie chłopakom się poprostu nie chciało tego robić... A powiedz mi jak wygląda sprawa z sondami? Trzeba coś przestawiać w sterowniku? I czy po wywaleniu kata potrzebna jest korekta programu?
  5. luuuubisz to suko siemian co nam jutro dajesz na swoje urodziny najlepszym prezentem będzie jak nie przyjedzie na spota oki :>
  6. Dokładnie jestem tego samego zdania. Filt powietrza max. 15kkm. Optymalnie 10kkm. Wydatek nieduży, a konsekwencje przytkanego filtra mogą dużo więcej kosztować...
  7. jeśli zamulenie wynika z zapchanych wtrysków to powinno coś dać. Jeżeli przyczyna zamulenia jest inna nie liczyłbym na poprawe
  8. ciiii.... o Ty mendo[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 09:14_________________________________________________ :bicz: :bicz3: :bicz3:
  9. Gadałem z chłopakami z CompSportu na temat wywalenia kata (u mnie nie ma DPFa) i powiedzieli że dopuki się nic nie dzieje to nie ma sensu tego wycinać bo nic to nie da. Sens by to miało gdyby kat był przytkany ale przy mojej jezdzie przypuszczają że wygląda jak nóweczka :decayed:. To samo mi powiedzieli na temat DPFa. Jeśli się jezdzi dość dynamicznie to nie powinien stanowić on problemu.
  10. a jaki byś chciał dowód... To ma własnie czyścić wtryski- czyli mają się zmniejszać korekcje. U mnie silnik odczuwalnie mniej "buja" na wolnych obrotach.
  11. powiem jak ty...sppierdalaj Biedaczysko... Chyba się załamał tym że mnie nie będzie... :gwizdanie:
  12. nie denerwuj się Piotruś. Jak mnie przez tydzień nie zobaczysz to naprawde się nic nie stanie... Wiem że płaczesz po nocach i odliczasz w kalendarzu czas od spotkania do spotkania ze mną. Ale nie martw się za tydzień będe, to będziesz mógł sobie ze mną porozmawiać :decayed:
  13. tiaaa... piwo w pracy... nie da rady. Po pracy wezme dawke uderzeniową i do spania :> :> :> A na spocie mnie nie będzie bo musiałbym stawiać flaszke
  14. ja sie strasznie chu_jowo czuje... Chyba mnie bierze jakieś przeziębienie...
  15. a o której to jest i kiedy? Ja w piątek będe leciał prawdopodobnie do Wrocławia na popijawe to moge wpaść...[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 23:32_________________________________________________powitał :hi:
  16. w Bielsku knajpy były otwarte...
  17. i też dobranoc. Ja własnie wróciłem z imprezki
  18. Tak istnieje, wersję high można przerobić żeby działała opcja SDS w radio i navi. Jak dobrze pamiętam to malik gdzieś opisywał takiego moda a czy oprócz tego różni się czymś od standardowych wersji? z tego co się orientuje to tylko kwestia softu i kodowania...
  19. Mnie ostatnio ASO odmówiło wymiany poduszki pod skrzynią biegów którą rok temu wymieniałem. Ich argumentem było to że jeżdze sportowo i dlatego poduszka się wyrobiła... :polew: :polew: Mam ich w d_upie
  20. Jakbym miał zakładać 360 to wziąłbym te z porsche z czerwonymi zaciskami... Ale stosunek ceny do skuteczności jest naljepszy w przypadku hampli z s4... ale i tak aż ślinka cieknie... Hamulce 360mm z Cayenna ma Szymon z CS w swoim Golfie. Tyle że oni chyba sami mocowania dorabiali...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.