Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ale po co nam starsze auto od naszych? :polew: :polew:
  2. nie, ja mówie gdzie tym masz isć :polew: :polew: :polew:
  3. Tia... golasa takiego jak Twój... Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew:
  4. ten sie znowu najebał pewnie... pogieło Cię -siedź no w jednym miejscu do budy....
  5. a Ty nie lataj po forum jak bąk w kobylej d.u.p.i.e ten to mnie chyba k**wa śledzi.... Zakochałeś się czy co... :polew: :polew:
  6. z Wąskiego się nam zrobił taki forumowy wataszka... :polew: :polew:
  7. a tak chciałem sprawdzić czy jeszcze Ci tu pozwalają pisać ja słyszałem że Ty zasypujesz Huga mailami z pytaniem czy można dostać ktopka za OT w swoim temacie
  8. ja tylko odpowiedziałem Baddiemu. A Ty miron tu czego? Boisz się że u siebie dostaniesz kropka za spam to do nas przyszedłem...? :polew: :polew:
  9. shell warszawska (okok opla)- statoil wrocław (za zjazdem z autostrady) 90 minut [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________na rynek we wrocku jechałem ze stacji 10 minut. czyli w sumie 100 minut
  10. mnie nie piecze Dobry wieczór bo spalas dzisiaj sama no sama ,sama bo Wąski zaprosił ale zapomniał adresu podać... to jego stary numer... :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. bardzo ładne spalanko... Szkoda że 2.0 tdi nei są już tak oszczędne..
  12. mój laser w RNS-E od pól roku nie czyta plyt dual layer dlatego nie moge miec mapy europy zachodniej bo na zwykle DVD nie wchodzi...
  13. Przynajmniej była jakaś przygoda Dobra ja lece spać. Dobrej wszystkim...
  14. młody, dojechałes do domu to dobrze. lepiej napisz gdzie autko zostawiłeś
  15. Przyślij do mnie... Ja za darmo zepsuje do końca... Nie będzie działał- nie będzie wk***iał :polew:
  16. ja własnie wróciłem z Olkusza. Pieprznela mi opona pod Krk... Dobrze że na prostej, tylna i że przy małej prędkości... Ale naspamowaliście... Dobrej nocki
  17. a ja jechałem przed chwilą z Krk do Olkusza i pierdolneła mi tylna opona... Dobrze że na prostej i przy niedużej prędkości. Przy okazji okazało się że klucz do kól z audi jest za szeroki i nie mieści się w mojej feldze. Musiałem dzwonić po kolege z Krk. Klucz z mercedesa wszedł bez problemu. Teraz popierdalam na dojazdówce...
  18. Pani do dzieci w klasie: - No to teraz wyjmiemy karteczki i piszemy klasówkę. Na to Jasiu: - Ja ci dam stara kurwo klasówkę, jak ci przypierdolę to zobaczysz! Pani z płaczem poleciała do dyrektora. - Panie dyrektorze. Chciałam zrobić klasówkę a Jasiek powiedział że mnie pobije. - Taki mały, rudy? - No, tak. - Ooo! Ten to potrafi przyjebać...
  19. no chyba nie oczy mylą... Cuber zawitał na Bielskie... :)
  20. paliwo? nie zmieniałem paliwa w odstępie 10 minut :) o Ty... A będziesz jeszcze chciał żebym wpadł do Ciebie do pracy żeby wszyscy poczuli do Ciebie respect :polew: :polew:
  21. Boseron chce kogoś dojechać i poprawić sobie statystyki... :polew: :polew:
  22. A kto Ci takie bajki naopowiadał :gwizdanie: mowili w telewizji.... [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 00:24_________________________________________________ja spadam jutro rano jade na drugi zabieg i nie nalezy to do przyjemności Co się dzieje :?: nie drętwieje Spadam do Bielska-B to wpadaj na kawke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.