Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale po co nam starsze auto od naszych? :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie, ja mówie gdzie tym masz isć :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tia... golasa takiego jak Twój... Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten sie znowu najebał pewnie... pogieło Cię -siedź no w jednym miejscu do budy....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten sie znowu najebał pewnie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty nie lataj po forum jak bąk w kobylej d.u.p.i.e ten to mnie chyba k**wa śledzi.... Zakochałeś się czy co... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z Wąskiego się nam zrobił taki forumowy wataszka... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a tak chciałem sprawdzić czy jeszcze Ci tu pozwalają pisać ja słyszałem że Ty zasypujesz Huga mailami z pytaniem czy można dostać ktopka za OT w swoim temacie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tylko odpowiedziałem Baddiemu. A Ty miron tu czego? Boisz się że u siebie dostaniesz kropka za spam to do nas przyszedłem...? :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
shell warszawska (okok opla)- statoil wrocław (za zjazdem z autostrady) 90 minut [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________na rynek we wrocku jechałem ze stacji 10 minut. czyli w sumie 100 minut
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie nie piecze Dobry wieczór bo spalas dzisiaj sama no sama ,sama bo Wąski zaprosił ale zapomniał adresu podać... to jego stary numer... :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo ładne spalanko... Szkoda że 2.0 tdi nei są już tak oszczędne..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
mój laser w RNS-E od pól roku nie czyta plyt dual layer dlatego nie moge miec mapy europy zachodniej bo na zwykle DVD nie wchodzi...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przynajmniej była jakaś przygoda Dobra ja lece spać. Dobrej wszystkim...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
młody, dojechałes do domu to dobrze. lepiej napisz gdzie autko zostawiłeś- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Przyślij do mnie... Ja za darmo zepsuje do końca... Nie będzie działał- nie będzie wk***iał :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja własnie wróciłem z Olkusza. Pieprznela mi opona pod Krk... Dobrze że na prostej, tylna i że przy małej prędkości... Ale naspamowaliście... Dobrej nocki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja jechałem przed chwilą z Krk do Olkusza i pierdolneła mi tylna opona... Dobrze że na prostej i przy niedużej prędkości. Przy okazji okazało się że klucz do kól z audi jest za szeroki i nie mieści się w mojej feldze. Musiałem dzwonić po kolege z Krk. Klucz z mercedesa wszedł bez problemu. Teraz popierdalam na dojazdówce...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pani do dzieci w klasie: - No to teraz wyjmiemy karteczki i piszemy klasówkę. Na to Jasiu: - Ja ci dam stara kurwo klasówkę, jak ci przypierdolę to zobaczysz! Pani z płaczem poleciała do dyrektora. - Panie dyrektorze. Chciałam zrobić klasówkę a Jasiek powiedział że mnie pobije. - Taki mały, rudy? - No, tak. - Ooo! Ten to potrafi przyjebać...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to podziękował- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no chyba nie oczy mylą... Cuber zawitał na Bielskie... :)- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
paliwo? nie zmieniałem paliwa w odstępie 10 minut :) o Ty... A będziesz jeszcze chciał żebym wpadł do Ciebie do pracy żeby wszyscy poczuli do Ciebie respect :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron chce kogoś dojechać i poprawić sobie statystyki... :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto Ci takie bajki naopowiadał :gwizdanie: mowili w telewizji.... [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 00:24_________________________________________________ja spadam jutro rano jade na drugi zabieg i nie nalezy to do przyjemności Co się dzieje :?: nie drętwieje Spadam do Bielska-B to wpadaj na kawke - [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja