Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko spoko ... juz zakupilem odpowiedni .. wiec czekac ..czekac i szukam bluetootha tez .. jakby ktos widzial to prosze cynka .. tym modułem to lipa.. ale człowiek uczy się na błedach.... piter tu masz to co Cie interesuje komplet http://www.allegro.pl/item825817901_bluetooth_audi_rnse_a3_a4_a6_tt_nowy_soft.html tylko drogie kurde jest ;/ Nie będe przypominał że jak zwykle miałem racje... :bicz: :bicz3: Aczkolwiek Maciek rozumiem... Dla tej 100 od tego handlarza co chciał się pozbyć tego szmelcu też bym wprowadzil Pitera w błąd... .......żartowałem..... .....nie wprowadziłbym. :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:09_________________________________________________ spoko spoko ... juz zakupilem odpowiedni .. wiec czekac ..czekac i szukam bluetootha tez .. jakby ktos widzial to prosze cynka .. tym modułem to lipa.. ale człowiek uczy się na błędach.... piter tu masz to co Cie interesuje komplet http://www.allegro.pl/item825817901_bluetooth_audi_rnse_a3_a4_a6_tt_nowy_soft.html tylko drogie kurde jest ;/ końcówka S najnowszy soft furka pod iPhone 3Gs , HTC etc... to co chłopaki podawali, że Q jest tez dobre ale ceny nie są niskie. Uważam, że 1tys na komplet to jest ok... bo można kupić moduły starsze ale one maja problem z nowymi fonami... za komplet zapłacisz kolo 350-400 pln teeee... pomocnik...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a nie mówiłem z tym modułem... i żeby tradycji stało się zadość........ ..... a tak w ogóle to :hi: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tam wole dmuchać na zimne... Piter, Proton, czemu sie nie chwalicie? udalo sie z kierą?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany nie spamujcie tyle bo przyjdzie Cuber i wykasuje wszystko i zostanie tylko 9 pierwszych stron... :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
zawsze znajdzie się jakiś oponent... i dobrze Syf...?? praca silnika, jak i korekcje mówią same za siebie. Ten preparat broni się sam wynikami...
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja leje tak co 3 tys. km... chyba że zaczyna trząść to wlewam szybciej :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma to jak http://translate.google.pl/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 15:34_________________________________________________zamieszki w Knurowie o to kto się przejedzie autem Mirona: http://www.sadistic.pl/ruska-zabawa-w-wodzie-vt25975.htm :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Mk4 i ja... ;( ;( ;( ;( noż k**wa mać... Człowiek reza cały czas, na chwile przestanie i Sławek spija całą śmietanke... :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nieomieszkam sprawdzić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie chodzę w adidasach w stosunku do ciebie w sandałach z manualną klimą Siemian jeden chłop Cię tam szukał bo mówił że Ci się przegrzały tarcze od S4 i chciał pożyczyć Ci tarcze od MAN'A żebyś przetestował :polew: No i co mu powiedziałeś?? Czekam już na niego trzeci dzień... Tylko jak zwykle musiałeś coś pokręcić bo on miał dla mnie tarcze od STARa. Od MANa były za drogie... :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:44_________________________________________________Wąski czemu nie powiedziałeś że znalezłeś wreszcie Kercziemu zderzak w takim kolorze jak mu się marzył... http://allegro.pl/show_item.php?item=821345355 ...ale się chłopak ucieszy.. [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 15:10_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=825110219 Może kupisz od Pabla auto i też sprzedasz jako egzemplarz zabytkowy... :polew: [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 15:14_________________________________________________sorki Pablo ale tak to jest jak sie siedzi w pracy i nie ma co robić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no pochwal się.
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
why?? ja moge sobie zrobić wolne kiedy chce, więc się dostosuje
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
ja mam porównanie u siebie. Bo mam teraz przejsciowo założoną jedną replike która jest włąsnie "wklęsła" o takim samym wzorze jak pozostałe fegi i dużo bardziej podobają mi się pozostałe "płaskie". Takie felgi bardziej do Bet pasują
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
no ja mógłbym się przejechać...
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
no ewidentnie oponki są za wąskie. Moim zdaniem jednak do zwykłych "a" pasują bardziej w miare "płaskie" felgi. Poprostu taka jest bryła auta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo już miałem dzwonić do swojego psychoterapeuty, tego co mi polecił Miriam... ekhmmm... przepraszam... Miron [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:29_________________________________________________ej no kto majstruje przy temacie mirona... Ktoś wykasił cały dzisiejszy spamik ;( ;( ;( Pewnie zły Cuber... ;( ;( ;( Wihajster działaj... :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj wiedzą wiedzą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty co się śmiejesz? Leć do Bonarki po Adidasy :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio, tak lepiej :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biedny Trzeniu w myślach kombinuje który filmik mógł się przedostać do netu :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To nie w rosji to w KNUROWIE :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tyle to przecież na rozruch idzie a jeszcze trzeba na czymś przejechać ten kilometr...