Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. No racja starsze to ciężko już znaleźć... dobre wihajsterku tyle że twoja jest starsza od mojej byłej :polew: można to odczytać dwojako... :polew: :polew: spoko .. zgadamy sie jutro jakos ...wolne masz teraz chyba nie ? i z okablowaniem kupilem na allegro za 350 takze poki co nie potrzebuje .. ale sie okaze co i jak i moze sie przydac 350... :shocked: to troszke przepłaciłeś.. :gwizdanie:
  2. No racja starsze to ciężko już znaleźć...
  3. Piter słyszałem że miałeś małą imprezke w domu: http://www.sadistic.pl/urodzinowy-taniec-na-rurze-vt25923.htm :polew: :polew: :polew:
  4. stawiam na cos takiego: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=123887734&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&siteId=POLAND&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&tabNumber=2[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 10:23_________________________________________________ :polew:
  5. eeee... a już myślałem że kupiłeś takiego POTWORA :evil: :evil: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10611790
  6. :polew: :polew: :polew:
  7. ale z tego co wiem to manetki z a6 powinny chodzić. A co się dzieje? W ogóle nie reagują?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:58_________________________________________________sprawdziłem w ETCE i w a6 są dokładnie te same manetki[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:59_________________________________________________A4 A6 i A8 mają dokładnie to samo
  8. może miałeś wtryski w lepszym stanie...
  9. chłopie ja żartowałam!!! relax!!! [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________a po za ty to dzień dobry :>spadam do pracy Boseronek jest chyba przemęczony... A tak w ogóle to
  10. miło mi że stawiasz sobie to za cel :polew: No to zdradz co kupiłeś bo wszyscy są ciekawi A tak w ogóle to :hi:
  11. Facet pzyjechał do lasu na polowanie i idzie do leśniczego po pozwolenie. Leśniczy bierze go na stronę i mówi: -Wie pan co, tu już nie ma na co polować... zające pozdychały, lisy też pozdychały bo nie miały co jeść... Ale mogę panu dać pozwolenie na Rumuna. -Na "Rumuna"?? -No tak, na Rumuna. -No dobra, to wezmę - Facet wziął, idzie sobie, nagle patrzy, a koło śmietnika przechodzi Rumun. Wyjął strzelbę i go zastrzelił. Natychmiast zjawia się policja. Facet zdziwiony wyjmuje papier: -Wszystko jest w porządku panowie, ja mam tutaj pozwolenie! -No tak... ale przy paśniku nie wolno!
  12. auto nie powinno zgasnąć jak ktoś nie umie jeździć , to niech nie jeździ Wiesz w naszym prawie różne cuda się zdarzają , pytam , czy jakiś haczyk jest , chodź sam wątpię , walnąłem w tył , coż moja wina ?? ps... Kto się dzisiaj spoci w GK ??? wiesz Marcin zawsze można powiedzieć że przypierdoliła cofając :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________a tak w ogóle to :hi:
  13. strasznie zwieśniaczone to audi... te liczniki... :sick3: ringi... :sick3: Dobrze ze nie zamontował lusterek m3 look i ledów jakiś...
  14. nie wiem czy nie lepszy bylby poprostu zestaw od 3.0 tdi...
  15. kurcze nieciekawie... tak w ogóle to :hi:
  16. ja spadam spac bo rano musze wstac. Dobrej... [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:17_________________________________________________p.s. Kerczi fajne fotki. To z Twojej domowej floty? :decayed:
  17. Kerczi mam coś dla Ciebie... może zamiast pseudo wyścigo-kiery zamontujesz sobie pseudo f1-kiere...
  18. ale prawdziwe... :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:04_________________________________________________ :polew:
  19. mirona jarał ten pies na drugim zdjeciu, bo jak wiadomo w knurowie jeszcze czegos takiego jak pies nie znają
  20. u was jak zdechnie pies to łancuch jeszcze 2 tygodnie szczeka....
  21. :decayed: [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 23:57_________________________________________________ Tia... golasa takiego jak Twój... Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew: PRAWIE robi wielka roznice... Miron mowil ze teraz jak chce cos zalatwic w ASO to zastanawia sie czy nie masz wiekszego doswiadczenia od nich w sprawie napraw b7 wiadomo że mam ale w sprawie roczników 2005 w góre...
  22. no w sumie nie pomyslalem ze w knurowie to nie ma bud bo nie ma psów. Tam ich jeszcze nie wynaleziono :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.