Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No racja starsze to ciężko już znaleźć... dobre wihajsterku tyle że twoja jest starsza od mojej byłej :polew: można to odczytać dwojako... :polew: :polew: spoko .. zgadamy sie jutro jakos ...wolne masz teraz chyba nie ? i z okablowaniem kupilem na allegro za 350 takze poki co nie potrzebuje .. ale sie okaze co i jak i moze sie przydac 350... :shocked: to troszke przepłaciłeś.. :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No racja starsze to ciężko już znaleźć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter słyszałem że miałeś małą imprezke w domu: http://www.sadistic.pl/urodzinowy-taniec-na-rurze-vt25923.htm :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stawiam na cos takiego: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=123887734&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&siteId=POLAND&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&tabNumber=2[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 10:23_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eeee... a już myślałem że kupiłeś takiego POTWORA :evil: :evil: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10611790
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale z tego co wiem to manetki z a6 powinny chodzić. A co się dzieje? W ogóle nie reagują?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:58_________________________________________________sprawdziłem w ETCE i w a6 są dokładnie te same manetki[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:59_________________________________________________A4 A6 i A8 mają dokładnie to samo
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
może miałeś wtryski w lepszym stanie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłopie ja żartowałam!!! relax!!! [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________a po za ty to dzień dobry :>spadam do pracy Boseronek jest chyba przemęczony... A tak w ogóle to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miło mi że stawiasz sobie to za cel :polew: No to zdradz co kupiłeś bo wszyscy są ciekawi A tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Facet pzyjechał do lasu na polowanie i idzie do leśniczego po pozwolenie. Leśniczy bierze go na stronę i mówi: -Wie pan co, tu już nie ma na co polować... zające pozdychały, lisy też pozdychały bo nie miały co jeść... Ale mogę panu dać pozwolenie na Rumuna. -Na "Rumuna"?? -No tak, na Rumuna. -No dobra, to wezmę - Facet wziął, idzie sobie, nagle patrzy, a koło śmietnika przechodzi Rumun. Wyjął strzelbę i go zastrzelił. Natychmiast zjawia się policja. Facet zdziwiony wyjmuje papier: -Wszystko jest w porządku panowie, ja mam tutaj pozwolenie! -No tak... ale przy paśniku nie wolno!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wpadaj do BB
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
auto nie powinno zgasnąć jak ktoś nie umie jeździć , to niech nie jeździ Wiesz w naszym prawie różne cuda się zdarzają , pytam , czy jakiś haczyk jest , chodź sam wątpię , walnąłem w tył , coż moja wina ?? ps... Kto się dzisiaj spoci w GK ??? wiesz Marcin zawsze można powiedzieć że przypierdoliła cofając :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________a tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
strasznie zwieśniaczone to audi... te liczniki... :sick3: ringi... :sick3: Dobrze ze nie zamontował lusterek m3 look i ledów jakiś...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie wiem czy nie lepszy bylby poprostu zestaw od 3.0 tdi...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co teraz w planach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze nieciekawie... tak w ogóle to :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja spadam spac bo rano musze wstac. Dobrej... [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:17_________________________________________________p.s. Kerczi fajne fotki. To z Twojej domowej floty? :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi mam coś dla Ciebie... może zamiast pseudo wyścigo-kiery zamontujesz sobie pseudo f1-kiere...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale prawdziwe... :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:04_________________________________________________ :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mirona jarał ten pies na drugim zdjeciu, bo jak wiadomo w knurowie jeszcze czegos takiego jak pies nie znają
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
u was jak zdechnie pies to łancuch jeszcze 2 tygodnie szczeka....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed: [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 23:57_________________________________________________ Tia... golasa takiego jak Twój... Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew: PRAWIE robi wielka roznice... Miron mowil ze teraz jak chce cos zalatwic w ASO to zastanawia sie czy nie masz wiekszego doswiadczenia od nich w sprawie napraw b7 wiadomo że mam ale w sprawie roczników 2005 w góre...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no w sumie nie pomyslalem ze w knurowie to nie ma bud bo nie ma psów. Tam ich jeszcze nie wynaleziono :polew: