Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Ale to całkiem inna sytuacja. Sławek nie jest imprezowiczem z wyboru, a Ty... ...to nie że nie jesteś typem imprezowicza... Ty poprostu nie masz znajomych...
  2. wszystkim Kerczi nie wiem co się stało ale przelałem Ci już na nowe spodnie - serce mi się krajało ( nie musisz oddawać ) To chyba ten "Hiszpański temperament" :polew:
  3. powitał. Dawid czemu dałeś swoje zdjęce w avatarze?
  4. żeby nie było że OT: Miron ile masz diod w tylnej lampie? [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:10_________________________________________________ej to mialo byc to tego poprzedniego posta...[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:11_________________________________________________Miron jak będziesz niegrzeczny to zrobimy tak z Twoim autkiem: http://www.sadistic.pl/kula-od-wyburzania-uderza-w-samochod-vt26185.htm :>
  5. zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? :decayed zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? : oooo dobry temat
  6. nie życze nikomu... http://www.sadistic.pl/kula-od-wyburzania-uderza-w-samochod-vt26185.htm
  7. Ja o miksolu się nie wypowaidam bo nie wiem nic na ten temat. Wiem tylko że uszlachetniacz rzeczywiście pomaga.
  8. za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu: "fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...
  9. Dawid coś Ty nawyprawiał w tym domu... http://www.sadistic.pl/grubas-na-szafie-vt26174.htm :polew:
  10. miód malina... Fajne miejsce. Też tam musze jechać
  11. Hammer a jak masz tłoki spięte... :gwizdanie:
  12. dowcip dnia :polew: :polew: powaga :>
  13. Kubek dał mi na chwile Miron do potrzymania. On wtedy zbierał na nową fure bo mial jeszcze b6. Mówił że chce kupić jakieś rok młodsze auto... No i w sumie mu się udało.
  14. Powitał Miron wiem że chcesz mieć +50 do respectu na forum, ale już nie musisz wszedzie wklejać zdjęć ze mną. Już wszyscy wiedząże byłeś ze mną na wakacjach a ciebie kto qr** prosi... a co Ty w Zakopcu robisz? Jakiś kiermasz sandałów...?? o 8 bo o 7:50 żona wychodzi... Ale co tam, ja w wasze życie osobiste nie wnikam... :polew:
  15. To zarwij pare nocek i napisz mi program który będzie mi mył auto
  16. ja bede napewno jechał tylko kurcze nie jestem w stanie powiedziec kiedy[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:14_________________________________________________uwaga śledzie bo Miron jedzie... http://www.sadistic.pl/slup-vt26129.htm
  17. Nie ale ma tak, że jak puści bąka to automatycznie otwiera mu się szyba kierowcy a jak jadę z pasażerem i puścimy równocześnie to szyberbach nie mam - ale muszę przyznać słyszałem o czymś takim. Ciekaw jestem jak to się nazywało, czy było to w jakimś pakiecie czy jako osobny element Może mam a nie wiem tak jak skrętny Bi ( który odkryłem po 2 miesiącach ) ktoś wie coś więcej na temat tego lusterka ? To nie wrzucałeś tam jeszcze wstecznego :?: Miron jezdzi caly czas na wstecznym więc ma pewnie cały czas opuszczone. Wrzuć luz i zobacz czy pojdzie w góre
  18. jest coś takiego podobno. Sam nie spotkałem ale słyszałem. Ojciec tak ma w mercedesie. Jak wrzucasz wsteczy prawe lusterko idzie w dól. Fajna sprawa
  19. włączniki z b6 i b7 są NIEKOMPATYBILNE.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.