Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale to całkiem inna sytuacja. Sławek nie jest imprezowiczem z wyboru, a Ty... ...to nie że nie jesteś typem imprezowicza... Ty poprostu nie masz znajomych...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co to czyta się sadistic.pl ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kto sprzedaje?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim Kerczi nie wiem co się stało ale przelałem Ci już na nowe spodnie - serce mi się krajało ( nie musisz oddawać ) To chyba ten "Hiszpański temperament" :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał. Dawid czemu dałeś swoje zdjęce w avatarze?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
żeby nie było że OT: Miron ile masz diod w tylnej lampie? [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:10_________________________________________________ej to mialo byc to tego poprzedniego posta...[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:11_________________________________________________Miron jak będziesz niegrzeczny to zrobimy tak z Twoim autkiem: http://www.sadistic.pl/kula-od-wyburzania-uderza-w-samochod-vt26185.htm :>
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? :decayed zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? : oooo dobry temat
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie życze nikomu... http://www.sadistic.pl/kula-od-wyburzania-uderza-w-samochod-vt26185.htm
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Ja o miksolu się nie wypowaidam bo nie wiem nic na ten temat. Wiem tylko że uszlachetniacz rzeczywiście pomaga.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu: "fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid coś Ty nawyprawiał w tym domu... http://www.sadistic.pl/grubas-na-szafie-vt26174.htm :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miód malina... Fajne miejsce. Też tam musze jechać
-
[ALL B7] Wymiana PD - co jest potrzebne i gdzie to dobrze zrobić (Kraków)
Hammer a jak masz tłoki spięte... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dowcip dnia :polew: :polew: powaga :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niieeee. Do sylwestra nie pije.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kubek dał mi na chwile Miron do potrzymania. On wtedy zbierał na nową fure bo mial jeszcze b6. Mówił że chce kupić jakieś rok młodsze auto... No i w sumie mu się udało.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chiba nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitał Miron wiem że chcesz mieć +50 do respectu na forum, ale już nie musisz wszedzie wklejać zdjęć ze mną. Już wszyscy wiedząże byłeś ze mną na wakacjach a ciebie kto qr** prosi... a co Ty w Zakopcu robisz? Jakiś kiermasz sandałów...?? o 8 bo o 7:50 żona wychodzi... Ale co tam, ja w wasze życie osobiste nie wnikam... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zarwij pare nocek i napisz mi program który będzie mi mył auto
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede napewno jechał tylko kurcze nie jestem w stanie powiedziec kiedy[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:14_________________________________________________uwaga śledzie bo Miron jedzie... http://www.sadistic.pl/slup-vt26129.htm
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Nie ale ma tak, że jak puści bąka to automatycznie otwiera mu się szyba kierowcy a jak jadę z pasażerem i puścimy równocześnie to szyberbach nie mam - ale muszę przyznać słyszałem o czymś takim. Ciekaw jestem jak to się nazywało, czy było to w jakimś pakiecie czy jako osobny element Może mam a nie wiem tak jak skrętny Bi ( który odkryłem po 2 miesiącach ) ktoś wie coś więcej na temat tego lusterka ? To nie wrzucałeś tam jeszcze wstecznego :?: Miron jezdzi caly czas na wstecznym więc ma pewnie cały czas opuszczone. Wrzuć luz i zobacz czy pojdzie w góre
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jest coś takiego podobno. Sam nie spotkałem ale słyszałem. Ojciec tak ma w mercedesie. Jak wrzucasz wsteczy prawe lusterko idzie w dól. Fajna sprawa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
włączniki z b6 i b7 są NIEKOMPATYBILNE.