Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakbys mial zew fotochromy to wew. też by takie musiało być bo w nim jest czujnik sterujący
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, ma asferyczne, w b7 nie ma innych chyba ze jakies dociete zwykle szkla nie ORI Zarówno w B6 jak i B7 lusterka asferyczne były w opcji... Chyba tylko po stronie kierowcy było zawsze montowane asferyczne. Drugie jest jako opcja. Ja mam obydwa asferyczne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do fotochromu potrzeba ciągnąc całą instalacje. No nie wiem ile bym chciał. Musze obadać co i jak. Jutro postaram się dać Ci znać
-
[B7 AVB] Grzeje tylko prawa strona
w profilu zmieniasz dane o aucie. Jesli masz a4 z 2003 roku to masz b6 a nie b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
być może ja się zdecyduje na montaż fotochromów to wtedy bym miał do sprzedania takie jak potrzebujesz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żaden punkt regulaminu o tym nie mówi :> ale było to już wielokrotnie poruszane. Jakby każdy pisał co chce i żarty sobie robił to nie dało by się czytać tego forum :good: więcej Siemianów na forum :good: Siemian na Prezesa forum ( poważny,rozważny,lubiany ,uczynny,jak ma kropka to na jeden dzień, wzór normalnie) :good: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to fajnie Hammer. Żaden punkt regulaminu o tym nie mówi :> ale było to już wielokrotnie poruszane. Jakby każdy pisał co chce i żarty sobie robił to nie dało by się czytać tego forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do pierdolenia o d*pie maryny są tematy spotowe. Godzic doskonale widział co się dzieje, że jest gorąco, modowie próbują zrobić z tym porządek to trzeba było siedzieć cicho a nie robić sobie jaja...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi też nie miał :gwizdanie: więc jest to możliwe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zawsze cwaniak moze zmienic ip zalezy skad ma neta No ale po ch***j kombinować???? Trza mieć jaja i honor i odcierpieć to co się narozrabiało :good: dobrze gada polać mu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i dobrze. trzeba się szanować... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pkt. 27 regulaminu... Godzic lepiej skasuj to konto od razu bo możesz już nigdy nic nie napisać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wihajster... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czemu nie pilnujesz[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:11_________________________________________________godzic zakładając drugie konto postąpiłeś tak jak chciałbys powiedzieć ZK ch***j wam w d*py mam gdzies wasze kary... więc zastanów się co robisz[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:12_________________________________________________kolejny kropek u mirona... :polew: tym razem rex :polew: a co z Poźkiem bo nie moge znaleźć za co dostał...
-
[ALL B7] Moduł Centralnej Ele.
no ale tak czy siak jak wejdziesz w kanał 81 to Vag Ci powinien podpowiedzieć kod i tak Ci wczesniej napisałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dla większej adrenalinki bym założył koła od roweru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hardkorzy jezdza bez systemów :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chociaż nie, bo byś musial wtedy przestawić sobie silnik z Bartka znowu na diesla... Do tego jeszcze byś się zachłysnął ilością tego paliwa i wszystkie pajęczyny w baku pourywał [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:40_________________________________________________ wyruchało go stado murzynów i pojechał do afryki prostować banany [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:40_________________________________________________ło jezuuu... mało brakowało a przez przypadek zamiast na krakowskich bym napsał coś u Mirona... To by było pozamiatane....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee tam jakby przy 300 mieliła kapciami....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:38_________________________________________________albo załatwisz stałego Bana dla Godzica :polew: oj to chyba byś dostał karte paliwową na rok :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myśle że Miron zasłużył na dobrą flache Whisky
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u lala....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj