Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już...?? :( no k**wa mać... rzeczywiście... Miron przypiął żeby mu nikt ledów nie sprzątnął :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Nie obrażajmy go. I tak wiele osiągnął... Ostatnie 10 lat uczył się czytać i pisać żeby móć być na forum... A to sięliczy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
e tam Boseron to trzeba obliczyć a nie na łatwizne iść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczywiście że jest wzór... Podstaw sobie wszystko to będziesz wiedział... a... jeszcze jedno... Miron pozwalam Ci już otworzyć wątek :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic - zamknięte dla ochłody dla ochłody to sobie możesz piwo wypić... Otwieraj ale już... to strzałka :naughty: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 01:17_________________________________________________ dopatrzysz coś na tym monitorku :naughty: Kuźwa za wielkie to jak na mój pokój [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 01:19_________________________________________________ Siemian jak takiś mądry pingwin to znajdź mi LCD o takich parametrach w cenie 2400zł bo taką cenę dostałem od "góry" , cena półkowa 3599 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: A dodatkowo jest 5 lat gwarancji po zarejestrowaniu sprzętu na Sony.pl także okazja jakich mało to podaj te parametry... A tak wogóle to :hi: wszystkim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu... a co tym razem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo już mam cykora i nie pisze :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee ja ten opis mam już od tygodnia prawie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tam w środku tego kontenera to musial chyba siedzieć Dawid... http://www.sadistic.pl/nieudany-zaladunek-vt26800.htm[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:52_________________________________________________Hammer byłeś dzisiaj na spocie bo widziałem Twoje autko zaparkowane... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
turbodymomen kupił czarne listwy do b7... Miron zawstydził turbodymomena... wystrugał jeszcze czarniejsze... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepiej zrób tak jak miron. Kup fortepian i każ żonie wystrugać listwy... ...chociaż Ty możesz mieć gorzej bo nie masz żony... Poproś mirona może jak on swoją poprosi to Ci wystruga jeszcze jedne. Napewno troche im fortepianu zostało. Co prawda nogi poszły na mocowania do tylnych ledów ale coś napewno zostało...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miron nie doceniaz mnie. Byłbym za połową roboty bo już wymieniłem ponad połowe auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: a jak z tym Twoim lusterkiem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to jednak sie myliłem. Ale jesli jest to okleina firmy 3m to napewno nie bedzie jakas tandetna... Ale mimo wszystko ja bym był za polakierowaniem listw na czarno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no czern fortepianowa to taka ciemna czerń jednym słowem z połyskiem :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:00_________________________________________________ Tylko nie okleina... No chyba że taka byś załatwił dywaniki od Pabla i miałbyś komplet :polew: O ku***a siemian rewelacja WIdziales okleine 3M carbon?? :gwizdanie: Nie, ale przypuszczam jaka to jest. Faktura carbonu, gładka z lekkim trójwymiarem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko nie okleina... No chyba że taka byś załatwił dywaniki od Pabla i miałbyś komplet :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podoba mi sie Boseron jak Ci się nie spieszy to poczekaj na największą wyprzedaż w styczniu w MM na pewno będzie kilka za***istych ofert z laptopami [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________Dobra chłopaki to ja uciekam na 2 tygodnie z forum bo idzie w ruch PS3 + SONY KDL-37W5720 + kilkanaście gier i filmów Blue Ray :decayed: Szczerze mówiąc, wątpie żeby w MM było coś w bardzo dobrej cenie... :gwizdanie: :gwizdanie: Jeszcze nigdy nei było tak żebym nie znalazł gdzieś korzystniejszej oferty cenowo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzieliście do Knurowa zawitało wesołe miasteczko...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież to wesołe miasteczko przyjechało do Knurowa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z prostakami nie rozmawiam... :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest moduł komfrtu Piotrka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mysle ze zadna tak jak napisalem 8L0 była później montowana, ale podejrzewam ze jet to dokladnie to samo.