Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do pracy :disgust:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: oj hamulce fajne. Ale żeby je założyć to najpierw trzeba by mieć z przodu 360mm<...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
zastanawiałem się nad zmianą foteli. Mam u siebie s-lineowe z b6 i szczere mówiąc przy szybkich partiach zkrętów to w nich latam. Ponieważ jezdziłem w s-lineowych b7 i doszedłem do wniosku że jest to praktycznie to samo więc szukałem foteli recaro. Jednak gdy usiadłem w fotelach recaro to doszedłem do wniosku że róznica jeśli jest to tak minimalna że nie ma się co napalać jak ślepy na suchary... Róznica jeśli jest, to naprawde niewielka. Może recaro są minimalnie twardsze. W tym przypadku to bardziej chodzi o wygląd.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a wy wszyscy d*py jesteście. Klubowicze rządzą!!! [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 00:50_________________________________________________piszcie piszcie to może będziecie choć troszke tak zajebiści jak Ja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dlaczego? Ja bardzo lubie jeść z Jeffsie i mam wielu znajomych którym też tam jedzenie bardzo smakuje...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 21:20_________________________________________________No powiedzcie mi że stek z argentyńskiej polędwicy w sosie pieprzowym jest nie dobry...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co gazet nie czytasz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem ją dzisiaj u Ciebie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a potem sprzedają jako nówki sztuki nie śmigane...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 10:32_________________________________________________ :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/stolen-tiger-woods-sex-tape-vt26900.htm :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak... musisz podjechać do jakiegoś mechanika co potrafi to zrobić... :polew: Nie no nie będe sobie tak żartował jak masz moje auto na podnośniku [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 09:55_________________________________________________GTA w realu http://www.sadistic.pl/gta-w-realu-vt26927.htm[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 10:02_________________________________________________http://www.sadistic.pl/znokautowany-w-poruszajacym-sie-aucie-vt26905.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś będe u Ciebie do 40 minut. A zrobisz mi to od razu? bo moze bym poczekał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W życiu trzeba być pewnym siebie... No moze pudzian był troszke zbytnio zarozumiały... Ale osiągnął bardzo dużo i to trzeba mu przyznać. Podejrzewałem że będzie bardzo dobrze przygotowany fizycznie bo on ma dusze sportowca i widać że wszystko co robi robi z sercem i bardzo wytrwale dąży do celu. Ma mentalność zwycięzcy... Zbyt mądry może nie jest. Ale nie można mieć w życiu wszystkiego. I tak jest pewnie o połowe inteligentniejszy niż 3/4 zawodowych piłkarzy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak go kopnął to tamten poleciał jak piórko...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 00:05_________________________________________________najlepszy był sędzia który latał prawie w powietrzu jak chwycił Pudzianowskiego za ręke... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o ja pier**le...[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 23:59_________________________________________________siła to siła jednak. jak Pudzian go kopnął to tamten poleciał jak piórko...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter wygrał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek ogląda słoneczny patrol :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 23:17_________________________________________________ też to zauważyłem... Do francji.... taaa... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja pier**le.... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: POLSAT
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dokładnie... tego się też obawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciezko powiedziec. Pudzien może byc za wolny i moze miec braki w technice/ brak doświadczenia. Ale jak trafi to może wygrać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a gdzie to było bo jak jechalem przez piekło koło 17:45 to jakies auto z rozbitą szybą stało na poboczu i była policja?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi toż to w Ciebie szatan chyba wstąpił...