Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. wesołych wszystkim...
  2. Godzic a czy do Ciebie przyszedł już Mikołaj? :polew:
  3. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie przy licznikowym 240 miałem na RNSie 233km/h
  4. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    na 16 to inna sprawa. Ja wszystkie pomiary robiłem na 235/40/18. A z doświadczenia wiem (jak jeszcze modłem założyć 16') że rozmiar kół robi dużą róznice
  5. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    to elegancko a czemu ci tyle pójdzie a mi nie;>? jest jakaś różnica jak mam zimówki? Bo ja mam 200 koników a nie 140
  6. Kerczi podeślij mi to potwierdzenie bo chce się troche pokłucić z panią z MBanku
  7. na europe szło 345. W stanach było chyba 320 ale nie jestem pewien... A 312 to gdzie szło?? W s4?? :shocked:
  8. w b6 i b7 przody były z Ate 345mm... Przecież nie będia zakładał zacisków z b5. Ja ewentualnie byłbym chętny na tył jakby był w dobrej cenie. Pozdrawiam
  9. chciałbyś... ale ja niestety nie dam rady jechać...
  10. tak
  11. http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/straz-miejska-rosnie-w-sile,1414956 przeczytajcie do końca :polew:
  12. czyli jest jeszcze teoretycznie szansa ze dojdzie dzis... jakby przyszly to zadzwon do mnie to sobie po to podjade
  13. maciek kable jeszcze nie przyszły?
  14. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    kurcze rzeczywiście....
  15. ja niestety nie dam jednak rady jechać do Bukowiny. Myslałem że jade na narty do włoch tydzień później... Szkoda.. Pewnie będzie ogłoszony tydzień żałoby na forum... a tak BTW. przyszła do mnie nowa zabaweczka
  16. właśnie dotarła do mnie nowa zabaweczka... :radocha: Czaki dzięki.
  17. nieee... a na 28 mam termin w inter-gównie na oględziny w sprawie odkręconej chłodnicy recyrkulacji spalin, zakładanej rok temu w auto-specialu...
  18. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    no własnie też mi się coś wydaje że przy 210 3400 obrotów to troche mało... Młody może źle spojrzałeś? Obrotomierz to to po lewej stronie...
  19. ja jak jechałem do Wojtka to tak od 180 w góre zaczynało się robić nerwowo...
  20. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    przy 210 masz 3400 obr? To chyba przez to że masz multitronik...
  21. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    ja na autobanie przy ok 200 miałem chyba ok 9 z haczykiem ale nie pamiętam dokładnie .... Przy 200 pewnie będe miał coś 9-10. Ale potem niestety spalanie zaczyna gwałtownie rosnąć...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:12_________________________________________________szkoda że skrzynia nie jest dłuższa bo autko ma jeszcze moc, tyle żę juz obroty go dłąwią... Zresztą jakby szósteczka była dłużdza to mógłbym sobie śmigać 200 bez obawy że przegrzeje olej. A tak to staram sie 180 nie przekraczać na dłuższą mete... chyba że się śpiesze
  22. to ją obetnij i przylutuj.. Ciekawe co nam z Maćkiem przyjdzie. Mam nadzieje żę na jutro kabelki będą, bo modulik już jest w drodze
  23. siemian odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B6/B7
    aczkolwiek jak kiedyś jechałem z Krk do Brzeska za Cuberem to miałem średnie 16,7[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ nigdy tego nie liczyłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.