Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wesołych wszystkim...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic a czy do Ciebie przyszedł już Mikołaj? :polew:
-
[ALL B7] V-max?
u mnie przy licznikowym 240 miałem na RNSie 233km/h
-
[ALL B7] V-max?
na 16 to inna sprawa. Ja wszystkie pomiary robiłem na 235/40/18. A z doświadczenia wiem (jak jeszcze modłem założyć 16') że rozmiar kół robi dużą róznice
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[ALL B7] V-max?
to elegancko a czemu ci tyle pójdzie a mi nie;>? jest jakaś różnica jak mam zimówki? Bo ja mam 200 koników a nie 140
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi podeślij mi to potwierdzenie bo chce się troche pokłucić z panią z MBanku
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na europe szło 345. W stanach było chyba 320 ale nie jestem pewien... A 312 to gdzie szło?? W s4?? :shocked:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
w b6 i b7 przody były z Ate 345mm... Przecież nie będia zakładał zacisków z b5. Ja ewentualnie byłbym chętny na tył jakby był w dobrej cenie. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś... ale ja niestety nie dam rady jechać...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/straz-miejska-rosnie-w-sile,1414956 przeczytajcie do końca :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli jest jeszcze teoretycznie szansa ze dojdzie dzis... jakby przyszly to zadzwon do mnie to sobie po to podjade
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
maciek kable jeszcze nie przyszły?
-
[ALL B7] V-max?
kurcze rzeczywiście....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja niestety nie dam jednak rady jechać do Bukowiny. Myslałem że jade na narty do włoch tydzień później... Szkoda.. Pewnie będzie ogłoszony tydzień żałoby na forum... a tak BTW. przyszła do mnie nowa zabaweczka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
właśnie dotarła do mnie nowa zabaweczka... :radocha: Czaki dzięki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nieee... a na 28 mam termin w inter-gównie na oględziny w sprawie odkręconej chłodnicy recyrkulacji spalin, zakładanej rok temu w auto-specialu...
-
[ALL B7] V-max?
no własnie też mi się coś wydaje że przy 210 3400 obrotów to troche mało... Młody może źle spojrzałeś? Obrotomierz to to po lewej stronie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak jechałem do Wojtka to tak od 180 w góre zaczynało się robić nerwowo...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[ALL B7] V-max?
przy 210 masz 3400 obr? To chyba przez to że masz multitronik...
-
[ALL B7] V-max?
ja na autobanie przy ok 200 miałem chyba ok 9 z haczykiem ale nie pamiętam dokładnie .... Przy 200 pewnie będe miał coś 9-10. Ale potem niestety spalanie zaczyna gwałtownie rosnąć...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:12_________________________________________________szkoda że skrzynia nie jest dłuższa bo autko ma jeszcze moc, tyle żę juz obroty go dłąwią... Zresztą jakby szósteczka była dłużdza to mógłbym sobie śmigać 200 bez obawy że przegrzeje olej. A tak to staram sie 180 nie przekraczać na dłuższą mete... chyba że się śpiesze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ją obetnij i przylutuj.. Ciekawe co nam z Maćkiem przyjdzie. Mam nadzieje żę na jutro kabelki będą, bo modulik już jest w drodze
-
[ALL B7] V-max?
aczkolwiek jak kiedyś jechałem z Krk do Brzeska za Cuberem to miałem średnie 16,7[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ nigdy tego nie liczyłem