Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi a dodałeś kable do wiązki która biegnie z silniczków szyb do centralnej elektryki?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jestem za .. wlasnie piastowska od dworca do hulanki walilem boki na prostej .. ale jestem pojebany .. ale drogi bielusienkie .. polecam z tym się zgadzam :decayed: Fakt, drogi są fajne :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:21_________________________________________________ja też tak mam. Jak ostatnio na szerokiej jechałem z 30km/h depnąłem i szedłem biegami po kolei do góry aż doszedłem do tego że jechałem z prędkością może 40km/h a na liczniku miałem 230km/h Tylko potem sobie tak pomyślałem że jakbym trafił na jakiś bardziej przyczepny fragment to zbierałbym częsci skrzyni biegów i napędu z całej drogi...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jeśli chodzi o nawigacje to nie widze żadnej różnicy poza kosmetycznymi zmianami grafiki... przyjanmniej tak wynika z tych zdjęć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/krol-lew-vs-chlopaki-nie-placza-vt28426.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/reklama-bridgestone-vt28435.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm....??????? ciekawe. Dobrze wiedzieć. Przetrzyj szlak, potem ja sobie kupie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Facetowi umarła żona. Tuż po pogrzebie stoi nad grobem i mówi: -Gdybyś żyła, zabrałbym cię na tą wycieczkę do Paryża, o której zawsze marzyłaś... Kupiłbym ci to futro, o które zawsze prosiłaś... i już nigdy nie przyszedłbym do domu pijany... Nagle widzi, że grudki ziemi zaczynają się poruszać. -No co ty, na żartach się nie znasz?! Leż sokojnie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sa tez tacy co jeżdza na stalówkach wiec spoko zapraszamy już nie Nio już nie szpanuj tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo z Kaprun miałem troche daleko... Ale nic się bie bójcie... kochani :> :> :>... Siemian Powrócił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:thumbdown: :thumbdown: czytaj forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pany ma ktos linka do tego filmiku o amerykanskich programach? tego co facetowi nic nie wychodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie znajazłeś tak stary film ze swojej 18? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie śpimy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeszcze mi to wpadło: http://www.allegro.pl/item872619008_piekna_audi_a4_2_0tdi_140km_navi_bose_automat.html Spryski przy zwykłych światłach Pewnie taki zderzak był pod ręką, a odcienie lakieru potwierdzają bujną przeszłość, powinien kosztować 40 tys Spryski można było zamówić do zwykłych świateł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra przestańmy Pany pier**lic. Dobrej nocki wszystkim- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
być może...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja doskonale wiem jak to jest i z nikogo sie nie smieje. Zaratowałem sobie. Ale przepraszam to nei ja zaczalem dzisiaj z niesmacznymi żartami. A nauka i praca mają może 20% wspólnych powiązań. Taka jest prawda. Bez znajomości bardzo cięzko w Polsce jest się wybić i dobrze o tym wiem. Ja szacunek mam do ludzi którzy darzą ,nie szacunkiem... Zresztą naprawde nie czuje potrzeby żeby się Wam tłumaczyć, Dobrej nocki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gdybym nic nie robił to mógłbyś tak mówić. A ja czesem chciałym mieć tak jak Wy... 8 godzin i do domku a nie po 10h przez cały tydzień weekend nie weekend....[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:07_________________________________________________byłeś u mnei w pracy? widziałeś? więc co pier**lisz?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________fakt zdarzają sie dni że przez pól dnia nie ma co robić... ale są też takie miesiące że pracuje po 12 godzin i nie mam weekendów itepe... Zreszta jak ktoś prowadzi firme, angazuej sie to wie ze myslami i tak sie cały czas jest w pracy...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a od mojego ojca to się odpier**l to że Ty może masz jakieś niemiłe wspomnienia z dziećiństwa to nie moja sprawa...[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:02_________________________________________________poproacował byś troche tak jak ja to byś nie kozaczył[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:02_________________________________________________a jakbym tate posrosił o autko to pewnie bym popierdalał a6 i miał Was gdzieś więc Wy hamujie bajere bo ja na ten leasing też musze zapracować....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian wiadomo że lepiej tatę poprosić o auto niech kupi jakieś fajne.zobaczymy jak tak na prawdę będziesz musiał sam na siebie robić a nie u starego. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:48_________________________________________________Dominik wysłąłeś mi to? idz lepiej strzel minete Korczykowi.. nie chciało się uczyć to trzeba zapierdlalać.... - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu