Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Kerczi a dodałeś kable do wiązki która biegnie z silniczków szyb do centralnej elektryki?
  2. ja jestem za .. wlasnie piastowska od dworca do hulanki walilem boki na prostej .. ale jestem pojebany .. ale drogi bielusienkie .. polecam z tym się zgadzam :decayed: Fakt, drogi są fajne :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:21_________________________________________________ja też tak mam. Jak ostatnio na szerokiej jechałem z 30km/h depnąłem i szedłem biegami po kolei do góry aż doszedłem do tego że jechałem z prędkością może 40km/h a na liczniku miałem 230km/h Tylko potem sobie tak pomyślałem że jakbym trafił na jakiś bardziej przyczepny fragment to zbierałbym częsci skrzyni biegów i napędu z całej drogi...
  3. jeśli chodzi o nawigacje to nie widze żadnej różnicy poza kosmetycznymi zmianami grafiki... przyjanmniej tak wynika z tych zdjęć...
  4. http://www.sadistic.pl/krol-lew-vs-chlopaki-nie-placza-vt28426.htm
  5. http://www.sadistic.pl/reklama-bridgestone-vt28435.htm
  6. hmmm....??????? ciekawe. Dobrze wiedzieć. Przetrzyj szlak, potem ja sobie kupie
  7. Facetowi umarła żona. Tuż po pogrzebie stoi nad grobem i mówi: -Gdybyś żyła, zabrałbym cię na tą wycieczkę do Paryża, o której zawsze marzyłaś... Kupiłbym ci to futro, o które zawsze prosiłaś... i już nigdy nie przyszedłbym do domu pijany... Nagle widzi, że grudki ziemi zaczynają się poruszać. -No co ty, na żartach się nie znasz?! Leż sokojnie...
  8. sa tez tacy co jeżdza na stalówkach wiec spoko zapraszamy już nie Nio już nie szpanuj tak
  9. bo z Kaprun miałem troche daleko... Ale nic się bie bójcie... kochani :> :> :>... Siemian Powrócił
  10. :thumbdown: :thumbdown: czytaj forum
  11. pany ma ktos linka do tego filmiku o amerykanskich programach? tego co facetowi nic nie wychodzi
  12. Gdzie znajazłeś tak stary film ze swojej 18? :polew:
  13. Jeszcze mi to wpadło: http://www.allegro.pl/item872619008_piekna_audi_a4_2_0tdi_140km_navi_bose_automat.html Spryski przy zwykłych światłach Pewnie taki zderzak był pod ręką, a odcienie lakieru potwierdzają bujną przeszłość, powinien kosztować 40 tys Spryski można było zamówić do zwykłych świateł.
  14. dobra przestańmy Pany pier**lic. Dobrej nocki wszystkim
  15. ja doskonale wiem jak to jest i z nikogo sie nie smieje. Zaratowałem sobie. Ale przepraszam to nei ja zaczalem dzisiaj z niesmacznymi żartami. A nauka i praca mają może 20% wspólnych powiązań. Taka jest prawda. Bez znajomości bardzo cięzko w Polsce jest się wybić i dobrze o tym wiem. Ja szacunek mam do ludzi którzy darzą ,nie szacunkiem... Zresztą naprawde nie czuje potrzeby żeby się Wam tłumaczyć, Dobrej nocki
  16. gdybym nic nie robił to mógłbyś tak mówić. A ja czesem chciałym mieć tak jak Wy... 8 godzin i do domku a nie po 10h przez cały tydzień weekend nie weekend....[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:07_________________________________________________byłeś u mnei w pracy? widziałeś? więc co pier**lisz?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________fakt zdarzają sie dni że przez pól dnia nie ma co robić... ale są też takie miesiące że pracuje po 12 godzin i nie mam weekendów itepe... Zreszta jak ktoś prowadzi firme, angazuej sie to wie ze myslami i tak sie cały czas jest w pracy...
  17. a od mojego ojca to się odpier**l to że Ty może masz jakieś niemiłe wspomnienia z dziećiństwa to nie moja sprawa...[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:02_________________________________________________poproacował byś troche tak jak ja to byś nie kozaczył[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:02_________________________________________________a jakbym tate posrosił o autko to pewnie bym popierdalał a6 i miał Was gdzieś więc Wy hamujie bajere bo ja na ten leasing też musze zapracować....
  18. siemian wiadomo że lepiej tatę poprosić o auto niech kupi jakieś fajne.zobaczymy jak tak na prawdę będziesz musiał sam na siebie robić a nie u starego. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:48_________________________________________________Dominik wysłąłeś mi to? idz lepiej strzel minete Korczykowi.. nie chciało się uczyć to trzeba zapierdlalać....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.