Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem. poszło PW
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
mnie się wydaje że na jedno wyjdzie. Może i powierchnia trąca jest większa ale mniejsze ramie na którym działa siła.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w IE to wszystko jest możliwe...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem wiem, nie doczytałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wejdz w połączenie sieci, właściwości, protokół internetowy (TCP/IP) i sprawdz czy masz ustawione żeby automatycznie uzyskiwał IP i DNSy[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 09:50_________________________________________________a jak tylko w IE tak Ci się dzieje to tak jak napisał Sławek pewnie tam Ci się coś "rozjechało" ...a tak w ogóle to kto używa IE.... :bicz3:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Szkoła, nauczycielka pyta klase: - Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to ile zostanie? Do odpowiedzi rwie się Jasiu: - Żaden, pani profesor, na dźwięk strzału wszystkie odlecą. - Poprawna odpowiedź to cztery, Jasiu, ale podoba mi się twój tok rozumowania... - To teraz ja zadam pani pytanie - mówi Jasiu. - Na ławce siedzą trzy kobiety. Każda z nich je loda. Pierwsza delikatnie oblizuje gałke, druga ssie go całymi ustami tworząc z loda stożek, a trzecia odgyza jednym ruchem pół loda. Która z nich jest mężatką? Pani chwile się zastanawia i pewnym głosem odpowiada: - Wydaje mi się, że ta, która ssie loda całymi ustami tworząc stożek. - Poprawna odpowiedź brzmi: ta, która ma obrączke na palcu, ale podoba mi się pani tok rozumowania...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek jak czegoś chcesz to napewno Ci sie uda to osiągnąć... kiedyś też wpadniesz do rowu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzialem już to kiedyś... jak dla mnie wydech z rs4 do TDIka jest troszke za agresywny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przód napewno. Tył na 99%
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm dziwne... chyba nie pomoge bo przy Twoim modelu nie działa mi szukanie po VINie... a ciekawe bo sprawdzalem juz pare autek i zawsze wszytko ładnie śmiga... Może w b5 mi to nie działa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za szeroki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
minio podaj mi VIN to Ci sprawdze bo ten co mi podesłałeś ma o 4 cyfry za mało...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam etke w której moge po Vinie szukac. Podaj mi VIN to sprawdze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heh no i nastała chyba ta chwila kiedy pierwszy raz się z Tobą zgadzam (trzeba zapiać w kalendarzu tą date ). Wychodze z tego samego założenia i dlatego wszystkie modyfikacje mechaniczne konsultuje z nimi bo się na tym znają i chce żeby "prowadzili" to auto od początku do końca. Najgorsi są ludzie którzy jeżdzą od tunera do tunera. Jak wiadomo każda firma ma swoje rozwiązania, swoje strategie. A tu coś do polepszenia humoru: Hitler: w poszukiwaniu elektro :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hitler: w poszukiwaniu elektro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a takiego podejścia to ja nie rozumiem .... to jest coś w stylu.... mamy jogurt bananowy,bo nam się nie chcę d*py ruszyć żeby przywieść inne, jak chcesz to bierz jak nie to wypier ? Nie nie nie... źle mnie zrozumiałeś. To jest podejście typu: -Mamy sprawdzone że w Twoim przypadku najlepszy będzie jogurt bananowy, truskawkowy, lub poziomkowy w cenie takiej i takiej... ewentualnie następnym krokiem będzie za***ista maślanka... -Ale mój kolega twierdzi że kolega jego kolegi powiedział że przeczytał na forum że najlepszy jest jogurt wiśniowy... I to jest to. Sam byłem świadkiem jak przyjezdzali do nich ludzie którzy wszystko najlepiej wiedzieli i w ogóle to najchetniej to by ich przeszkolili w tuningu bo maja super "kursy forumowe". I czegoś takiego nie lubią i takim ludziom już dziękują... Jeśli chodziłoby im o hajs to powiedzieliby spoko damy Ci jogurt wiśniowy (wiedząc ze w tym konkretnym przypadku nie będzie to dobre rozwiązanie). Mam nadzieje ze wyjasniłem to w miare obrazowo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe.. nie muszą mi nic płacić. poprostu miałem przyjemność jezdzić wieloma autami przez nich strojonymi i wiem co potrafią. Z Sopą to inna historia. Przytoczony przezemnie przykład najeżdzania na siebie tyczy się firm tuningowych a Sopa taką nie jest...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to po co Ci do niego numer? Lepiej maila poszukaj :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co chcesz do niego zadzwonić?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ludzie różne rzeczy piszą. Z doświadczenia wiem że każdy na każdego najeżdza... A kto miał styczność z Patrykiem i wie jaki on jest, zrozumie dlaczego. Bezpośredni, szczery i nie owija w bawełne. A że na brak klientów nie narzekają to może mieć podejście do tematu "jak się nie podoba to spier..." Co do rónych wpadek... każdemu się zdarzają... ale z tego co słyszałem chłopaki są honorowi i zawsze sprawy załatwiają tak jak należy. Co do hamowni... Wystarczy raz pojechać. Shamują Ci przed programem, wystrojągo i shamują po. Ja mam program nie hamowany, ponieważ nie chciało mi się jechać, a ufam im i ich umiejętnościa i doświadczeniu na tyle że wiem że potrafią zrobić ładny programik za pomocą "dupohamowni" Ja znowu o Rogalu słyszałem pare opini w stylu że poszedł na masówke i nie jest już to co kiedyś...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mieszkasz z nimi? no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :> :decayed: Pisałem Ci na PW, że przelewu nie robię ale załatwiłem Ci troszke ciuchów w niezłym stanie - z "Darów dla powodzian" no tak miron wychodzi z założenia "łatwo przyszło, łatwo poszło"... Wiesz że darów i prezentów się nie przekazuje dalej... :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja kojarze przez Lukasa- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to chyba że tak... Każdy ma swoich zaufanych mechaników i ludzi których dopuszcza do swojego autka... Choć zastanawiam się dlaczego możesz nie mieć zaufania do CompSportu. Miałeś z nimi kiedyś styczność? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu