Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Hammer co się nie chwalisz że masz CD1 mapy 2010... A masz CD2 z Polską?
  2. ja słyszałem bardzo różne opinie o Sopie i osobiście bym tam nie pojechał...
  3. Maciek na codzień: :polew: :polew:
  4. wątpie żeby ktoś miał te felgi na a4 b7 bo seryjnie nie były one montowane w A4. Jeśli jednak taka felga o ET42 wchodzi na zacisk pod tarcze 320mm to ta z et 35 powinna tym bardziej. Ale wiadomo jak to jest. Zawsze jest niepewność
  5. mnie się nie chce auta odśnieżać... Jak wszystko dobrze pójdzie to jutro kumpel mi pokaże jak Fabia lata bokami
  6. k**wa godzic czekałem aż coś napiszesz...[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 23:48_________________________________________________Ty tak wyglądałeś przed operacją więc patrz na siebie (ten po lewej) Gdzie chodzisz do dentysty? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 23:51_________________________________________________widze że Twoja siostra też się załapała na sesyjke:
  7. http://www.sadistic.pl/dobry-kawal-w-lesie-vt28542.htm
  8. nie podoba mi się to auto. Jakoś tak z boku beemką zalatuje... :gwizdanie:
  9. fajna ta parująca lampa
  10. SDS fajna sprawa. Zrobiłem to ostatnio przy montażu Bluetootha i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam
  11. Nie kolego. Pić to trzeba umieć :naughty: hehe... Nio tak trzeba umieć. Ostatnio wiozłeś chyba moich znajomych, bo mówili że jechali jakąś a4 z klubowymi znaczkami.
  12. na kawe... taaaa... a świstak siedzi i zawija w sreberka
  13. aaaa właśnie dawno Cię nie było Spoko, w tym tygodniu napewno Cie odwiedze [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 11:33_________________________________________________http://www.sadistic.pl/jak-zestresowac-skaczacego-na-bungee-vt28476.htm :polew:
  14. wojtuś... Ty sobie uważaj Bo nie będe do Ciebie przyjezdzał i umrzesz z tęsknoty
  15. tutaj wszyscy są dobrze zakonserwowani dlatego wiek dzielimy przez dwa. :> Powitał tak w ogóle. Ja mam dzis kaca giganta... Tak, tak, wiem trzeba było nie pić
  16. przeceż Ty pierdoło odpoczywałeś, bo jesteś wiecznie zmęczony Zresztą chłopaki zrobili pewnie granice mocy 140koni w góre bo to wstyd mieć mniej więc i tak byś nie mógł jechać Ja mam dzisiaj kaca giganta i nic mi sie nie chce
  17. Ciebie nagrali jak ostatnio tankowałeś z kolegami... Ach te wasze zabawy... A tu po ostatniej wizycie Marioliniego i tankowaniu "do pełna"... To już wiem czemu rok temu stacja w ustroniu płoneła...
  18. wow... ykk zielonym aż wali po oczach. Gratuluje :) Teraz wypuści chyba serie zielonych lizaków ze szczęscia
  19. Ale z czy bez odpowietrznika? a co to kur_wa za różnica jak zawsze tankuje tak samo...[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:20_________________________________________________a po drugie u mnie po odpowietrznimu moge upchać max. 3-4 litry... więc u Ciebie te pozostałe 5 to chyba leci po butach i spodniach Nie wiem, może nikt Ci nie powiedział że ten olej napędowy na błotniku, zderzaku, butach, spodniach, się nie liczy i nie ulega spaleniu...
  20. Wow... To freedom1989 nawet mnie zawstydził... Chociaż zależy na jakiej trasie. Po mieście zdarzało mi się mieć średnie spalanie 19 na odcinku ok. 10km. Ale bardzo zadko. A jeśli chodzi o trase to jak narazie największe spalanie miałem chyba jak jechałem za Cuberem do Brzeska na spota. Wtedy było coś koło 16. Przy jezdzie autostradowej z butem w podłodze miewam średnie 14-15 litrów
  21. przecież tam nie ma żadnych ustawień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.