Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
u mnie była napewno odczuwalna różnica pomiedzy 235/40/18 a 205/55/16 i to dość duża. Szczególnie podczas przyśpieszania w zakresie prędkości 120-200 km/h. Teraz niestety mam 225 17'' na runflacie i różnicy w stosunku do 18' nie zauważam tym bardziej że zimowe 17' są odczuwalnie cięższe od letnich 18' (myśle że róznica może wynosić ok. 2-3kg/koło)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze troche i będzi mógł do mnie mówić na Ty
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z Cayenne są bardzo duże 6 tłoczkowe do naszych aut w zupełności wystarczą mniejsze np. z Porsche BOXSTER np coś takiego: http://www.allegro.pl/item837041045_porsche_boxster_zacisk_przedni_prawy_100_sprawny.html Jestem ciekaw czy seryjna pompa hamulcowa da rade z takimi 4 tłoczkowymi zaciskami??? Czy raczej trzeba ja bedzie wymienić na mocniejszą??[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:06_________________________________________________Z tego co wicze to w nowym Prosche BOXSTER tarcza przednia ma wymiary 318x28mm więc spokojnie zacisk z tego auta da się założyć na tarcze Audi 320x30mm. Tylko czy wtedy jest sens bawić się w "dorabiane" hamulce jak można załozyć ori s4 b7 które przypuszczam skutecznością nie odbiegają
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A to ja chyba patrzyłem na inne, bodajze z Cayenna bo tam tarcze były 360mm[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 11:59_________________________________________________ja póki co jestem bardzo zadowolony z moich hamulców
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a powiedzcie mi jaki jest koszt tarcz i klocków do tych hamulców z Porsche? Ja się zastanawiałem nad takimi jak zmieniałem na spowalniacze z s4 Ale mimo wszystko doszedłem do wniosku że najlepzym kompromisem pomiedzy jakością hamowania a kosztami z tym związanymi będzie jednak zestawik z s4. Kpl. na przód czyli zaciski z nowymi klockami i tarczami Ate mnie wyszedł ok. 1700zł. Klocki z Ate które wymieniam co ok. 8-12 tys. km kosztują mnie 320zł więc w porównaniu do skuteczności- prawie nic. :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tam magnesy dla mnie, pamiętasz Tak tak, Kerczi ma już po dwa magnetyzery dla każdego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pasuje to i to. było to już opisywane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh, chyba niestety za niedługo też będe musiał zastosować tą taktyke...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:oklaski: to wielki plus dla nich W normalnym kraju z normalnym podejściem do klienta było by to standardem... W Polsce jak uznają coś co jest ich obowiązkiem- jest to wielki plus... w normalnym kraju to klient nie grzebie przy swoim aucie, i mają pewność że jeśli coś popsuli to tylko oni w normalnym kraju to takich jak Ty poddaje się za wczasu aborcji.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jednak szansa 79% na szczęście dziś wg. Facebooka to nie przelewki [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:01_________________________________________________ :oklaski: to wielki plus dla nich W normalnym kraju z normalnym podejściem do klienta było by to standardem... W Polsce jak uznają coś co jest ich obowiązkiem- jest to wielki plus...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też bym się przejechał z kamerką. Wreszcie mógłbym nakręcić Tył mojego auta jak przyśpiszesza przez więcej niż 2 sekundy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no prze jaja inter-welm uznał mi gwarancje na chłodnice recyrkulacji spalin...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
elo elo... ja mam kaca giganta i umieram... Sławek jaki błąd robiłeś, przyznaj się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kuuurwa ale mam kaca... umieram... Tak w ogóle to :hi:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
koledzy a czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć napewno czy modół Q będzie ściągał ładnie dane z nokii e52? (może ktoś ma takiego fona). Zamierzam taką kupić, a nie chce się wbić na mine. Mam n73 i nie hula zbytnio... (najnowszys soft w telefonie) Program z nokii troche pomógł i zgrała się ale tylko książka telefoniczna. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dziekuje
-
[ALL B7] V-max?
Bo na profilu się ustawia kod silnika i wg. niego jest moc wyświetlana. Mam troszke dłubnięte 2.0. Zapraszam do lektury http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_audi_a4_20_tdi_avant_b7-t39852.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Koniec XIX w. w przedziale sypialnym pociągu Moskwa - St. Petersburg siedzą: carski generał, jego adiutant, pop z żoną i małoletnią córką. W pewnym momencie wstaje adiutant i rzecze do generała: - Panie generale wyjdę i się odleję! Po wyjściu adiutanta pop zwraca się ze zgorszeniem do generała: - Panie generale jak ten adiutant tak może! Jak on do pana się zwraca: się odleję! Do pana generale, u którego pierś cala w orderach za zasługi na polu chwały, a on do pana: się odleję! Jak on przy mnie, który co wieczór modli się za wasze zdrowie i zwycięstwo w okopach może tak powiedzieć: się odleję! Jak śmie przy mojej żonie, która jako dziewica ślubowała mi wierność, i która w swych nieskalanych myślach prosi jedynie Boga o zdrowie wasze tak powiedzieć: się odleję! Córka moja niewinna duszyczka, w cnocie chowana i na chwalę naszych zwycięstw na froncie modląca się do Najwyższego, a on przy niej mówi: się odleję! To tak być nie może! Panie generale proszę uszanować swój i nas honor. Proszę porozmawiać z adiutantem tak od serca, tak po wojskowemu! Wraca adiutant i mówi: - Panie generale się odlałem, legnę sobie! A generał na to: - A co ty sobie myślisz c**ju psi, że ja to kto, swołocz jaka?! Pierś mam całą w orderach za zapierdol na froncie, a ty tu do mnie mówisz: się odleję!!!! A tu, u popa na głowie to krowi placek, czy łysina, którą ma z troski i modlenia się co wieczór za nasze pier**lone grzechy na froncie, i ty przy nim: się odleję!!!! A żona jego to k**wa jaka przydrożna, która jako młódka d*py nie dawając okolicznym sąsiadom poświeciła się życiu pobożnemu, a ty przy niej: się odleję! A to pachole nieletnie i niewinne to szkapa jaka niewyjebana, które nawet i c**ja w paszczu nie miało, a ty przy nim: się odleję!!!! sp***dalaj na górę ku**sie niemyty i zakaz lania do samego St. Petersburga!
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
eee tam.... słabe :kox: :kox: