Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL B7] V-max?
wiesz co przy takiej jezdzie mam tak ok. 12. Jak jade Vmaxem na oporze to mam 14,7...
-
[ALL B7] V-max?
to jest S1 z BB do Katowic. To akurat jest chyba przed Pszczyną albo w Pszczynie
-
[ALL B7] V-max?
do 0[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:54_________________________________________________tu masz filmik z 210 do 10 z 220 do zera jest praktycznie to samo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to musiales zly kabel kupic w takim razie... Chociaz dziwne bo w a3 i a6 i chyba nawet a8 są takie same mikrofony...
-
[ALL B7] V-max?
hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne... Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :laghing2: :nabijasie: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam obydwa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słąwek a nie kupiłeś przypadkiem mikrofonu do BOSE? Bo przy BOSE jest drugi mikrofon odpowiedzialny za pogłaśnianie muzyki przy zwiększającym się natężeniu hałasu we wnętrzu. Ale nie ma on nic wspólnego z telefonem... Jak kupiłeś 8E0862373 to kupiłeś zły. Powinien być 8L1862373A.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jaki to mikrofon kupiłeś? Wątpie żeby w b6 i b7 czymś się różniły...[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 22:52_________________________________________________ja miałem małą nerwówkę, ponieważ byłem przekonany że jak wymieniałem podsufitke to mikrofon też przełożyłem.. Ostatnio zaglądnąłem i okazało się że nie... Na szczęscie zadzwoniłem do Boserona który ode mnie kupił starą lampke (pakiet oświetlenie) i wczoraj będąc w Krk zabrałem sobie mikrofon.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic jedzie na jakiś nowy plener...? Pewnie jak mu skladali auto to mieli blueboxa i dlatego tak wyszło...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz czasem trza wskoczyć w garniaka... Zresztą na codzień często tak chodze do pracy A tak w ogóle to :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja byłem dzsisiaj na chwilke w Krakowie. Boseron thx że podjechałes.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe, a Ty oczywiście musisz wszystko wiedzieć nalepiej. To że w telewizji studyjnej stosuje się blue boxa to normalka, ale w filmach (przynajmniej polskich) nie jest to częsta praktyka. Co do prognozy pogody to też już od paru lat jest to stosowane ale coraz częsciej odchodzi się od tego rozwiązania na rzecz wyświetlaczy LCD (patrz np. TVN). Blueboxa od niedawna stosuje TVN w programie uwaga, co oznacza że całe studio jest wirtualne.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.joemonster.org/filmy/21293/Dlaczego_swiat_na_amerykanskich_filmach_wyglada_tak_realistycznie_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron sprawdziłeś mi to...? :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ba... i piwo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja pier**le... Ludzie jak nie sypią to narzekacie że ślisko... jak sypią to że auta się wam od soli poniszczą... zdecydujcie się... Polakowi k**wa nie dogodzisz... Jakby wam ekstra laska robiła loda to byście narzekali że piwa nei podaje.. :wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pani na lekcji pyta dzieci,co widziały po drodze idąc do szkoły? Karolcia- ludzi bardzo dobrze, mówi pani. Adaś- samochody bardzo dobrze mówi pani -Jasiu, a ty co widziałeś? Jasiu wstaje i mówi: - krzyż,drzewa płoty -a co zrobiłeś przed krzyżem - pyta pani -przeżegnałem się-odpowiada Jaś, - a dlaczego przeżegnałeś się przed krzyżem a nie przed drzewem? to drzewo i to drzewo. Jaś chwile pomyślał i pyta panią: - ma pani męża -mam-odpowiada pani. -to dlaczego całuje pani męża w usta a nie w d*pę, to ciało i to ciało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi to nie są takie czarne jak ma Miron? Ty chyba takich szukałeś http://allegro.pl/item857915610_listwy_ozdobne_konsola_boczki_audi_a4_8e0_b6_01_07.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co u Was też taką gadke wciskacie klientom jak coś spierdolicie?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heh moje autko chyba chciało mnie dzisiaj wk***ić troszke... Zaczęło coś strasznie świszczeć. okazało się że prawdopodobnie poluzowała się chłodnica recyrkulacji spalin i spaliny idą częsciowo bokiem (tutaj brawo dla fachowców w ASO który niecały rok temu ją wymieniali). Ale jestem pewien że świszczenie wystąpiło tylko po to żebym tam zaglądnął i wkurwił się jeszcze bardziej zauważając że w okolicy dolotu wszystko jest zarzygane olejem... gdzieś musi go wy***rdalać... A na dodatek żeby mnie dobić przepaliła mi się żarówka w reflektorze z przodu i nawet nie chce mi się jej wymieniać...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za pierwsze przejazdzka autem policyjnym na sygnale [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 17:06_________________________________________________a za ostatnie uroczy weekend na monte... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!