Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no widze że ostatnio panuje jakaś moda na takie wyjazdy bo w niedługim czasie słyszałem o tym od wielu osób. Myśle że może to być fajna sprawa. A tak w ogóle to :hi:
  2. :hi: Jasiu szepcze tacie na ucho: - Jak dasz mi dziesięć złotych, to powiem Ci, co mówi mamie pan listonosz jak jesteś w pracy. Ojciec wyjmuje 10zł i daje synowi. - I co, Jasiu? Co mówi? - Mówi: - "Dzień dobry. Poczta dla pani".[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 08:54_________________________________________________Jasio i tata rozmawiają w salonie. Tata mówi do niego: - Jasiu, popatrz na swojego ojca: mądry, inteligentny, a Ty głupi jak ten stół To mówiąc zastukał w blat. Na to Jasio: – Ktoś puka! - Siedź idioto, sam otworzę. [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 08:55_________________________________________________http://www.sadistic.pl/na-zapleczu-vt27025.htm
  3. w BB jest fajna szklaneczka...
  4. musisz się tego oduczyc. Na 1000% złapało Ci ręczny. Nestety to jest zły nawyk. Ja na szczęscie nigdy nie miałem z tym problemu... Ręcznego używam tylko jak zostawiam gdzies odpalone auto, bez względu na pore roku...
  5. widziałem je, dość długo wiszą... niestety ten kolor...
  6. klocki mam wymienione, zresztą wymieniam co 3-4 miesiące to co to za mod... Zwykła eksploatacja... Ostatnio średnio z finansami więc mody muszą czekać. Jak dobrze pójdzie to w okolicy Nowego Roku pojawi się jeden mały mod.
  7. :polew: Jarko umiem cytować ale mi sie nie chce tego nigdy "wyszukiwać"
  8. Wi i ten Wasz prymitywny dowcip... :gwizdanie:
  9. Trzeba było powiedzieć że jak nagle zobaczy takie oślepienie i będzie myślała że to Jezus się objawia,a potem jednak zauważy że to hidy tak dają po oczach to ma nie kasować Ciebie rozpoznaja po rozpalonych tarczach??? Czy od zjazdu na Myslowice na brakmach czuc juz specyficzny swąd stopionych plastikow :polew: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:05_________________________________________________ uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł Co sie śmiejesz, wiesz jaki Marek :?: Dokładnie :polew: uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł podobno juz nie jego branża a czym się teraz zajmuje? Transferuje piłkarzy z Mozambiku do KS Borek? Marek teraz przyjal sie do Kanadyjskiej policji konnej [br] Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:06_________________________________________________Boseron 17pln kosztuje sztuka ktora Ci wystarczy na 3 warstwy dwoch zaciskow powiesz ze chcesz do zaciskow to maja tylko jedna firme, dostepne zolte, niebieskie, czerwone i czarne Jak widzą jakieś auto z powbijanymi kraweżnikami w felgi to wiedzą że to ja... chociaż ostatnio mam kłopot bo mylą Mirona ze mną po tym jak kupił ode mnie zimówki... :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 15:12_________________________________________________ a gdzie Ty byś mógł służbowo jechać...
  10. Miron wie bo jak wczoraj zostawił lewą to panie się cieszyły że będą mieć komplet. I nie dzwoń następnym razem żebym przyjechał Cie wykupić...
  11. Trzeba było powiedzieć że jak nagle zobaczy takie oślepienie i będzie myślała że to Jezus się objawia,a potem jednak zauważy że to hidy tak dają po oczach to ma nie kasować
  12. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:34_________________________________________________[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________
  13. :polew: Namierzyła zielucha [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:25_________________________________________________... i już są tego efekty... http://wiadomosci.onet.pl/2681,2095193,zarzuty_dla_mezczyzny__ktory_wykorzystywal_dziewczynki,wydarzenie_lokalne.html :polew:
  14. co to masz jarko za banner w podpisie?
  15. jak dymi na luzie to sprawdz uszczelniacze wtrysków
  16. też to zauważyłem już jak robiliśmy "sesje jesiennią" i za nim jechałem. Szczególnie przy ruszaniu z miejsca. Potem już jest ok. Przynajmniej tak było póltora miesiąca temu...
  17. z rs4 fotele nie pasują moim zdaniem do wyglądu samochodu. Te z s4- takie jak ma Miron są bardzo ładne, ale niestety tak jak pisałem pod względem technicznym niewiele róznią się od tych s-lineowych... Znowu te z rs4... i teraz się wielu naraże... zalatują mi troche odpustem.. Takie fotele mają sens w aucie które ma 500 koni a nie 200 :gwizdanie:
  18. no i po pracy Nie ma się co z koniem kopać dlatego nie skomentuje Waszej głupoty...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.