Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a może jakieś zawody narciarskie a4-klubu :naughty: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 17:00_________________________________________________Cuber by zasponsorował... Kerczi może też... Przemian by się dorzucił... Za pierwsze miejsce sraczyk albo umywalka. Drugie skrzynka marwitu lub blacha ciasta. Trzecie miejsce to za***ista suknia ślubna (coś dla Pabla bo słyszałem że on lubi się przebierać w damskie ciuszki )
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słabe prawie tak samo jak ty słaby to Ty jesteś grubasie :naughty: słabe prawie tak samo jak ty najlepsze,że myślał nad tym cały tydzień jak cały tydzień?? Potrek przeceniasz mnie... Ja od urodzenia to wymyślałem tylko czekałem aż pojawi się odpowiednia osoba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wymyśliłem dowcip o godzicu co robi godzic w kominku? - a czy to ważne... i tak na pewno wszystkich wk***ia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten przezywa jak mrówka okres...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja widze... Może patrzysz ze złej strony monitora... :polew:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
a ja a ja a ja..!!??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian przyznaj sie ze zrobisz z tego jeszcze większe hamulce taaaa.. napis już jest przetapiany. Nie ma to jak stara dobra stal.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio tragedia... co się na tym świecie dzieje... ...dobrze że przynajmniej można się z godzica pośmiać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ku***a w wapienicy jest -12 stopni... ale zimno...[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:28_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7378649,Zniknela_tablica__Arbeit_macht_frei_.html [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:37_________________________________________________http://www.sadistic.pl/heavy-drinking-vt27260.htm[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 08:53_________________________________________________Godzic widze że fotografia to u Was tradycja od pokoleń... tylko nie zostawiaj tak roweru jak idziesz pocykać fotki...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/heavy-drinking-vt27260.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7378649,Zniknela_tablica__Arbeit_macht_frei_.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaka u Was temperatura Pany? W Bielsku jest -12...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rękaw... k**wa... to się tunel nazywa...
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
kurcze i jak je zobaczylem to znowu mnie popieprzyło na ich punkcie. Hammer trza będzie pogadać i zrobić deal...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzico uspokój się... kropkę mu!!!! myślisz,że zasłużył myśle ze tak nawet na 10 dni albo go uciszyć jak godzicaniech wie jak to smakuje a może Ty byś posmakował? ja bym się ucieszył..[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________ widziłem już jakis czas wisi cenka zaporowa teee... kaskader... pochwal się
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty c**jku mały...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie będę sie z tym jeb.. jak dają gotowy to trza brać ale dogadałem się z nimi, że mi przedłużą kabeki pod mikrofon bo oryginalnie w nim jest za krótki rozumiem że w obydwóch kablach przedłużą...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
H na 99% nie zczytuje ksiązki z symbiana... :gwizdanie: My z Maćkiem kupujemy te gotowe kable bez lutowania. Maćkwi się pewnie nie chce lutować i dlatego gada że lepiej kupić gotowy :gwizdanie: .....albo nie umie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słąwek za ile kupiłeś ten moduł z końcówka H i od kogo? Ja miałem brać od Czakiego ale po rozmowie z nim jednak doszedłem do wniosku że wole poczekać na moduł Q bo H nie działa z Symbianem. Więc mamy zamówione u Czakiego takie moduły z Maćkiem i jak wszystko dobrze pójdzie to do końca roku powinny być... No nie gadaj że ten mikrofon jest taki drogi... Ja nie wiem czy w krk nie mam gdzieś jednego w tych częściach co leżą u kercziego w garazu... Ja na szczęscie mam mirofonik w podsufitce. Co więcej mam nawet 2 mikrofony, bo ten do Bose też miałem w podsufitce, tylko pożyczyłem mendzie Maćkowi... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyżby zupa była za słona...?? :polew: :polew: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co dorabiasz jako kurier basenowy? a tak w ogóle to :hi: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:38_________________________________________________W pociągu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. Kłócą sie, który z państw najlepiej kradnie. Niemiec wstał i mówi do Ruska: - Tyyy Rusek wstań, zgaś światło i szybko je zapal. Rusek: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił światło. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Rusek mówi do Polaka: - Tyyyy Polak, zgaś i zapal szybko światło. Polak na to: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił. Patrzy i nie ma krawatu. Polak na to: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Polak mówi do Niemca: - zgaś i zapal szybko światło. Niemiec zgasił i zapalił światło. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynają się śmiać z Polaka, że w Polsce nie potrafią kraść. Zaraz wpada konduktor i mówi: - Panowie Panowie Ewakuacja, ktoś nam tory podpierdolił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W pociągu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. Kłócą sie, który z państw najlepiej kradnie. Niemiec wstał i mówi do Ruska: - Tyyy Rusek wstań, zgaś światło i szybko je zapal. Rusek: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił światło. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Rusek mówi do Polaka: - Tyyyy Polak, zgaś i zapal szybko światło. Polak na to: - no dobra. Zgasił i szybko zapalił. Patrzy i nie ma krawatu. Polak na to: - aaa tam wy nie umiecie kraść. Polak mówi do Niemca: - zgaś i zapal szybko światło. Niemiec zgasił i zapalił światło. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynają się śmiać z Polaka, że w Polsce nie potrafią kraść. Zaraz wpada konduktor i mówi: - Panowie Panowie Ewakuacja, ktoś nam tory podpierdolił